Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σάββατο, 11 Μαΐου

Ερώτηση προς αγόρια και κορίτσια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73950 από rhgas στις 16 Μαρτίου 2011, 1:59μμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Λοιπόν είμαι 17 χρονών γύρω στο 1.85 κάπου 74 κιλά αρκετά γυμνασμένος είμαι εμφανίσιμος και είμαι ποδοσφαιριστής ομάδας Δ' εθνικής.Αν και ειμαι ντροπαλός είμαι πολύ κοινωνικός κα είμαι ο τύπος της παρέας που κάνει αστεία,πάντα είναι χαρούμενος και γενικά προσπαθεί να φτιάξει το κέφι της παρέας με διάφορες μαλακίες.Είμαι ''καλό'' παιδί και τα πάω καλά ,σχεδόν,με όλους χωρίς να έχω αντίπαλους ή εχθρούς.Παρ'όλα αυτα δέν είχα ποτέ πολλές σχέσεις (3 όλες κι ολες επειδή είμαι ρομαντικός τυπος και δεν γουσταρω να είμαι με ξέκολα αν και μου είχε δωθεί η ευκαιρία ουκ ολίγες φορές) ούτε έχω ολοκληρώσει σεξουαλικά.Ίσως να είναι το πιό ηλίθιο άρθρο που έχει γραφεί όμως θέλω να θέσω την ερώτηση 'Τι κάνω λάθος και τί σκατά ζητάνε τα κορίτισια-γυναίκες απο εμάς?' Παρακαλώ απαντήστε με επιεικεια :)

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73952 από Verus στις 16 Μαρτίου 2011, 2:38μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Κοίτα, όπως έχει ειπωθεί, το σύμπαν και οι γυναίκες είναι τα δύο πιο άγνωστα στοιχεία.
Κάθε γυναίκα έχει διαφορετικές "απαιτήσεις", ανάγκες και διαφορετική οπτική γωνία.
Υπάρχουν γυναίκες που θέλουν να είσαι πιστός, ρομαντικός, γλυκός, τρυφερός, ταυτόχρονα ερωτικός, αρκετά σέξυ αλλά χωρίς να προκαλείς και άλλα ό,τι κι'ό,τι.
Υπάρχουν άλλες που θέλουν να είσαι μεν πιστός και να τις αγαπάς αλλά να είσαι και τρομερός εραστής.
Δεν υπάρχει δηλαδή η στάνταρ συνταγή της επιτυχίας.
Εγώ, θα σου συνιστούσα να μην αλλάξεις κάτι στο χαρακτήρα αλλά ούτε και στην εμφάνιση σου. Άφησε μόνο τις ντροπές στην άκρη και κοίτα να περνάς καλά, οι σχέσεις θα έρθουν από μόνες τους. Άλλωστε, δε σε πήραν και τα χρόνια.
Αφού λες ότι είσαι κοινωνικό άτομο, γνωρίζεις εύκολα ανθρώπους και κατά συνέπεια κάνεις φιλίες. Αυτό είναι στα "συν". Αν πλησιάσεις κάποια κορίτσια ακόμη καλύτερα.
Δεν υπάρχει λοιπόν κάτι που πρέπει να διορθώσεις το οποίο εξασφαλίζει την επιτυχία στις σχέσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73953 από gkantemia sto f στις 16 Μαρτίου 2011, 2:46μμ

gkantemia sto f

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
μην κοιτασ τισ ρομαντικεσ ψυχεσ δεν σου τεριαζουν. 2 ρομαντικοι σε μια σχεση δεν κολανε με τιποτα.
αυτο που πιστευω ειναι οτι θα σε κερδισει μια τσαμπουκασ κοπελα και οχι τοσο νορμαλ που θα σου κεντρισει καπωσ το ενδιαφερον.
με την πολυ ρομαντικη ψυχη θα βαρεθεισ ειναι σιγουρο.
με την αλλη θα υπαρχει περισσοτερη ενταση και θα εχεισ να αντικριζεισ κατι καινουριο καθε μερα θα εχει σασπενσ και ολα θα ειναι απιστευτα θα το δεισ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73984 από giannisefoa στις 16 Μαρτίου 2011, 10:36μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Λοιπόν,κατ αρχήν να πω πως 3 σχέσεις μέχρι τα 17 δεν είναι λίγο.2ον ότι ούτε ο πρώτος είσαι που δεν έχει ολοκληρώσει ούτε ο τελευταίος και από αυτά που περιγράφεις μάλλον θα είσαι ποθητός από τις γυναίκες.Τώρα το τι θέλουν είναι ένα μυστήριο και κάθε μια που γνωρίζεις είναι λαχείο.Δεν ξέρεις αν θα είναι καλή ή όχι.Πάντως η λογική λέει πως θα σου ταιριάξει κάποια διαφορετική από σένα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74022 από rhgas στις 17 Μαρτίου 2011, 8:49μμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Η μαλακία είναι οτι όποια κοπέλα γνωρίζω περισότερο απο τις απλές συστάσεις με θεωρεί κολλητό της,μου λέει σημαντικά προβλήματα της και όλες λένε τις ίδιες ακριβώς έκφρασεις ''πέρνω πολύ σοβαρά την γνώμη σου'' και ''είσαι και γαμώ τα παιδιά''.Ακόμα συνέχεια με πειράζουν.Οι κολλητοί μου, μου λένε οτι οι μισές με γουστάρουν αλλα δεν το νομίζω απο την άλλη όμως απο την μέχρι τώρα εμπειρία μου έχω καταλάβει οτι δεν είμαι καλός στο να καταλαβαίνω πότε καποια σε γουστάρει ή οχι.Δεν ξέρω πως να φερθώ και πώς να αλλάξω την κατάσταση μου απο ''φίλος'' σε κάτι περισσότερο.... βοήθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74024 από Loneliness στις 17 Μαρτίου 2011, 9:08μμ

Loneliness

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Φιλε ρηγα... πραγματικα ειναι σαν να ακουω εμενα....ειλικρινα..
(sorry για το ακυρο ποστ αλλα δεν μπορουσα να μν το πω..)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74097 από Tamy στις 19 Μαρτίου 2011, 2:14μμ

Tamy

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Απο οτι εχεις γραψει εισαι οντως και γαμω τα παιδια οπως σου λενε. Ομως και σε παρακαλω να μην με παρεξηγησεις αυτο μπορει να ειναι η αιτια που εισαι μονος.Φερεσαι στις κοπελιες με τοση κοινωνικοτητα και εισαι τοσο καλος φιλος που ακομα και αν τους αρεσεις δεν τολμουν να στο πουν για να μην καταστρεψουν τη φιλια σας.Οσο παραξενο και αν σου φαινεται αν συμπεριφερεσαι τοσο ανετα οι κοπελες θα αδυνατουν να φανταστουν οτι νιωθεις για αυτες κατι παραπανω.Προς θεου δεν σου λεω να αλλαξεις τη συμπεριφορα σου γιατι θα ηταν κριμα.Απλως δωσε στην κοπελα που σου αρεσει ενα σημαδι αλλιως δεν θα το καταλαβει ποτε.Ελπιζω να βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74169 από νίκη δρ στις 20 Μαρτίου 2011, 6:59μμ

νίκη δρ

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
συμφωνω απολυτα με τν ταμυ διοτι απο την στιγμη που καποιοσ ειναι τοσο κοινωνικος το κοριτσι δν μπορει να μυρισει τα δαχτυλα του...θα επρεπε να την πλησιασεις με αλλο τροπο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74206 από rhgas στις 21 Μαρτίου 2011, 8:15μμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις όμως δεν καταλαβαίνω ποιός είναι αυτός ο 'άλλος τρόπος' ή το σημάδι που λέτε παραπάνο,θα το εκτιμούσα αν μου εξηγούσατε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74315 από Gkantema στις 24 Μαρτίου 2011, 2:46μμ

Gkantema

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ξερω οτι τετοιου ειδους απαντησεις ειναι ενοχλητικες αλλα πραγματικα δεν υπαρχουν πολλα που μπορουμε να σου πουμε.Βασικα ο πιο ευκολος τροπος ειναι να πας στα ισια και να της πεις οτι σου αρεσει. Τουλαχιστον θα κτιμησει το οτι εισαι ειλικρινης.Και αφου ξερεις οτι σε γουσταρουν δεν χρειαζεται να κολλοσεις καθολου.Τωρα αμα εισαι τοσο καμμενος σωνει και καλα να μαθεις απο το κομπιουτερ μπες στο ιντερνετ και ψαξε how to flirt.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login