Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Mητρόπολη Αθηνών Κυριακή στην ΕΡΤ, υποδειγματικό βυζαντινό ψάλσιμο: Χαμήν, Χάγιος χο Θεός, Χάγιος χισχυρός, Χάγιος χαθάνατος, χελέησον χημάς
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Αλλαξε τιποτα? (Για κοριτσια)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73996 από drogbach στις 17 Μαρτίου 2011, 7:34πμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Μια ερωτηση θελω να κανω προς τα θηλυκα μελη του Φτου!Οταν πρωτοειχατε ερωτικη επαφη με το αγορι σας(οχι να ολοκληρωσετε αλλα να ειστε γυμνοι και να γινουν τα γνωστα(δακτυλο στοματικο κτλ) πως νιωσατε???Θελω να πω οταν πηγαινατε σπιτι σας η τις επομενες μερες τι νοιωθατε???Πως αλλαξε η ψυχολογια σας προς το καλυτερο??
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #74000 από gkantemia sto f στις 17 Μαρτίου 2011, 4:21μμ

gkantemia sto f

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιταξε στην αρχη ενιωσα λιγο περιεργα ενω ειχα περασει τελεια μετα που γυρισα στο σπιτι αρχιζα να σκεφτομαι διαφορα οπωσ και αμα με παρατησει τι γινεται εγω θα εχω κανει αυτα και θα με κραξουν ολοι αλλα ιστερα καταλαβα οτι ουτε η πρωτη ημουν ουτε η τελευταια οποτε εκατσα και το απολαυσα.φινιτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74095 από Tamy στις 19 Μαρτίου 2011, 1:49μμ

Tamy

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Στην αρχη σκεφτομουν αν ηταν σωστο ολο αυτο και αν μου εχει στριψει αλλα μετα μου περασε.Και μολις σταματησα να τα σουρνω στον εαυτο μου αρχισε και να μου αρεσει πιο πολυ.Γενικα μετα απο λιγο καιρο ενιωθα πολυ ωραια ειχα περισσοτερη αυτοπεποιθηση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74274 από force... στις 23 Μαρτίου 2011, 4:59μμ

force...

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
εγω ενιωθα παρα πολυ ομορφα..και σκεφτομουν πως θα ειναι και η στιγμη που θα ολοκληρωναμε..γενικα ενιωθα πιο ολοκληρωμενη,πιο γυναικα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login