Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Επίδομα διατροφής είναι η συνέπεια του λάθους δύο ανθρώπων, που το πληρώνει μόνο ο ένας.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Περιοδος Βοηθεια!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74135 από extemepaoki στις 20 Μαρτίου 2011, 5:05πμ

extemepaoki

μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Παιδια η κοπελα μου ειχε γ 2 εβδομαδες περιοδο θα πηγαινε σε γυνεκολογο αλλα τελικα σταματησε(παρασκευη)! καναμε σεξ την επομενη μερα κ την μεθεπομενη(σαβτκυριακο) και μετα απο 2/3 μερες της ξανα ηρθε περιοδος! κ απο τοτε εχει περασει 1,5 βδομαδα και δν εχει σταματησει..μου λεει οτι εχει αιμα το πρωι μονο! κ μπορει να μην εχει καποια μερα αλλα την επομενη το πρωι θα εχει παλι σιγουρα!
Φτεει μηπως το σεξ που καναμε κ της ξαναρθε? και γιατι κραταει τοσο καιρο?
Να διευκρινισω οτι την κυριακη το καναμε χωρις προφυλακτικο(αν παιζει καποιο ρολο κ αυτο)!
Τσπ οτι κ αν φτεει.. αν καποιος/καποια ξερει ή υποψιαζεται ή εχει ακουστα κατι παρομοιο ας απαντησει γτ τα εχω παιξειιιι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74139 από Tamy στις 20 Μαρτίου 2011, 11:43πμ

Tamy

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Το οτι της ξαναηρθε μπορει να μην οφειλεται στο οτι κανατε σεξ.Παντως να ξερεις ΠΟΤΕ χωρις προφυλακτικο.Εισαι τυχερος που της ξαναρθε περιοδος αλλιως μπορει να εμενε εγκυος,προσεχε λιγακι.Δεν ξερω γτ κραταει τοσο πολυ.Μπορει να μην εχει σταθεροποιηθει ακομα ο κυκλος της.Πρεπει οπωσδηποτε να παει σε γιατρο.Να της συμπαρασταθεις και να ελπιζεις για το καλυτερο.Δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο. Απλα αλλη φορα μην κανετε σεξ κατευθειαν μετα την περιοδο.Περιμενετε λιγο να σιγουευτειτε οτι σταματησε...ελπιζω να βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74167 από νίκη δρ στις 20 Μαρτίου 2011, 6:29μμ

νίκη δρ

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
συμφωνω απολυτα επισης ισως φταιει καποια μολυνση κ οχι το οτι κανατε σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login