Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μια γυναίκα είναι δυστυχισμένη όταν ξέρει ένα μυστικό που κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να μάθει.
Κυριακή, 5 Μαΐου

είμαι η δουλάρα του

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74351 από zouzoulina στις 25 Μαρτίου 2011, 5:58μμ

zouzoulina

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
παιδιά έχω ένα μεγάλο πρόβλημα με το αγόρι μου....ρε γαμώτο έχει την αίσθηση οτι ειμαι καμια δουλάρα και συγκεκριμένα η δικιά του δουλάρα...με βάζει και καθαρίζω μέχρι και τα σπίτια των φίλων του,και οτι και να λεεί είναι διαταγή...εγώ όμως δεν το αντέχω αυτό και πραγματικά μου έχει σπάσει τα νεύρα...το έχω συζητήσει πολλές φορές με τους φίλους μου και ακόμα περισσότερες με τον ίδιο αλλά αυτός δεν καταλαβαίνει και εγώ δεν μπορώ να βρώ κάποια άλλη λύση,ούτε να του κάνω για πολύ ακόμα το χατίρι.... μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε εσείς???(χωρίς να μου πείτε να τον χωρίσω)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #74352 από selfish στις 25 Μαρτίου 2011, 6:26μμ

selfish

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

zouzoulina,οι άνθρωποι δεν αλλάζουν όσες φορες και να το σηζητήσετε αφου δεν παιρνει απο λογια αν και δεν θες απο οτι καταλαβα, χωρισε τον.Aν τρεξει απο πισω σου και σου πει οτι θελει να αλλαξει σημαινει οτι οντως σε γουσταρει και δεν σε βλεπει μόνο σαν δουλα αυτο δεν αναιρει ομως οτι δεν θα κανει το ιδιο παλι.Αν συνεχισει η λυση ειναι ο χωρισμος(κατα την δικη μου γνωμη).Δεν γινεται να εισαι η δουλαρα του! στον εικοστοπρωτο αιωνα ζουμε,ελεος μου την σπανε τετοιοι χαρακτηρες anyway ksanazizhthse to me to paidi gia teleutea fora kai meta prakse analogos,.Συγνωμη αν δεν σε καλυψα και δεν σου φαιναιτε επαρκης η γνωμη μου,καλη τυχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74359 από GrandmasterL στις 25 Μαρτίου 2011, 8:30μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Η αποδεχεσαι την κατασταση,η τον χωριζεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74364 από I Am Who I Am στις 25 Μαρτίου 2011, 8:42μμ

I Am Who I Am

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Πες του ωραια και σταρατα να παρει την σκουπα και να καθαρισει μονος του.Δεν εισαι ουτε δουλα του ουτε τιποτα.Αν τοσο πολυ δεν θες να τον χωρισεις το απλα προσποιησου οτι θα το κανεις ετσι απλα για να τα παιξει.Παντως δεν πρεπει να το ανεχεσαι αυτο.Εγω θα τον παραταγα χωρις δευτερη σκεψη,οσο κι αν μου αρεσε.Μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου.Δεν του χρωστας τιποτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74389 από zouzoulina στις 26 Μαρτίου 2011, 12:54μμ

zouzoulina

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ρε παιδιά δεν την παλεύω μακριά του... είναι κάτι το ιδιαίτερο....δεν κάνω χωρις αυτόν ούτε αυτός χωρίς εμένα...στο μμεταξύ με ξέρεο πολύ καλα και δεν υπάρχει περίπτωση να πιστέψει οτι θα τον χωρίσω...δεν ειμαι τύποσ ποθ χωρίζει τόσο εύκολα...και κάτι αλλο....το θέμα είναι οτι το πάμε για γάμο...ειναι 23 χρονών και εγώ μάλλον είμαι έγκυος....δεν είναι φθσιολογικό να τον χωρίσω επειδή μου την βάρεσε τελεφταία στιγμή η σιμπεριφορά αυτη...λογικό δεν είναι αυτό που λέω??? όσο για το:<<οι άνθρωποι δεν αλλάζουν>> δεν εί8ναι απαραίτητο..γιατι αν πραγματικά θέλει κάποιος να αλλάξει...βρίσκει τρόπο...
ΑΑΑΑΑ,και κατι άλλο...
μπορεί καποιος να μου πρωτείνει όνομα για το παιδί????(αγορι θα είναι<αν είναι>)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74393 από Doctoras στις 26 Μαρτίου 2011, 1:52μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Θα σου πω να τον χωρισεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74417 από antreeas4 στις 26 Μαρτίου 2011, 4:03μμ

antreeas4

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Πες μας διαφορες στιγμες αναλυτικα που σε διατασσει για να καταλαβουμε κι εμεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74437 από asap στις 26 Μαρτίου 2011, 9:18μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
καθαριζεις σπιτια φιλων του? λολ. δηλαδη δεν μπορεις να του δωσεις να καταλαβει οτι δεν εισαι δουλα? η να μιλησεις με εναν φιλο του και να του πεις καποια πραγματα ..? αμα σε κανει οτι θελει απο τωρα δεν σε βλεπω καλα σε 5-10+ χρονια(απο την ωρα που λες οτι θα τον παντρευτεις..) ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74490 από zouzoulina στις 27 Μαρτίου 2011, 1:31μμ

zouzoulina

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
στιγμές ποθ με διατασσει...λοιπόν:
-όταν είμαστε παρέα με βάζει μετά και μαζεύω το σπίτι..(όποιου αι αν ειναι αυτό)
-όταν θέλει να κάνει κάτι και βαριέται είμαι υποχρεωμένη να το κάνω εγώ
-όταν είμαστε σπίτι του...πρίν φύγουμε,απαιτεί να το έχω στην εντέλεια...
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ:
-είναι χειρότεροι απο αυτόν...
δεν κάνοθν τίποτα αλλο εκτώς απο το να μου ζητάνε...
και όσες φορές τους έχω μιλήσει με έχουν γράψει κανονικότατα..
και αυτό δεν σιμβαίνει μόνο με εμένα αλλα και με όποια ΓΥΝΑΙΚΑ μπεί στην ζωή τους...
ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΩ....ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ???ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ???ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠ'ΟΣΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74622 από rhgas στις 28 Μαρτίου 2011, 11:55μμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Μου ακούγετε πολύ 'χοντρό' το πρόβλημα..Φαντάζομαι θα είναι το στυλάκι του δήθεν άντρα βαρύ ο οποίος δεν σηκώνει πολλά πολλά και σε έχει και στο φτύσιμο χωρίς να θέλω να σε προσβάλω η εκείνον.Προσωπικά πιστεύω οτι σε μια σχέση πρεπει να υπάρχει αλληλοκατανόηση,αλληλεγγύη και αλληλοϋποστήριξη και θα σου πρότεινα να τον χώριζες έτσι ξερά ή αν δεν θες κάνε μια συζήτηση και μετα κρίνε αν πρέπει να είστε μαζί ή οχι.Αναρωτήσου μόνο πως αν απο τώρα σε έχει δούλα το επόμενο βήμα θα είναι να σε βαράει.Μην ξεχνάς 'Δωσε θάρρος στον χωριάτη να σου ανέβει στο κρεβάτι' ισχύει 100% και ακόμα όσο και να σου πεί οτι θα αλλάξει δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση όσο και αν εσείς τα κορίτσια κατι τέτοια τα καταπίνετε αμάσητα.Πάντα φιλικά
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login