Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν αληθεύει ότι πολλά κορίτσια έχουν την τάση να παντρεύονται άντρες που τους θυμίζουν τον πατέρα τους, τότε εξηγείται το γιατί τόσες πολλές μητέρες κλαίνε στους γάμους.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Help για πρωκτικό σεξ!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74358 από Vicky21 στις 25 Μαρτίου 2011, 8:17μμ

Vicky21

μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κορίτσια, έχετε δοκιμάσει πρωκτικό σεξ; Σκέφτομαι να το κάνω με το αγόρι μου. Αν ναι, πώς ήταν; Κάνετε συχνά; Τον αφήνετε να τελειώνει μεσα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74365 από I Am Who I Am στις 25 Μαρτίου 2011, 8:45μμ

I Am Who I Am

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Δεν το εχω δοκιμασει αλλα αν τυχαινε μπορει και να το εκανα.Τι να σου πω.Παντως δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα να τελειωσει μεσα σου αρκει τα υγρα να μην πανε και στον κολπο σου.Ε΅λπιζω να βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74368 από agapoula στις 25 Μαρτίου 2011, 9:11μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Δεν εχω δοκιμασει ομως θα σου ειχα καποιες προτασεις συμφωνα με αυτα που βλεπω και ακουω...Καταρχην ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ασχετα αν μενεις εγκυος η οχι μπορει να κολλησεις οτιδηποτε...Επιπλεον,πολλα προκαταρκτικα και καλη λυπανση ειτε με σαλιο,baby oil η και προφυλακτικα με extra λυπαντικο...αν θελεις πολυ να το δοκιμασεις δεν εχεις να χασεις τιποτε αρκει να μην σε πιεζει κανενας γι αυτο και να ειστε και οι 2 χαλαροι και προσεκτικοι...αν εχεις βεβαιωθει οτι το αγορι σου προκειται να το σεβαστει αν πονεσεις,να κανει αργες και υπομονετικες κινησεις η ακομη και να σταματησει οταν του το ζητησεις τοτε δοκιμασε το...θεμα σιγουριας και εμπιστοσυνης ειναι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74369 από agapoula στις 25 Μαρτίου 2011, 9:13μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
και επισης θα συμφωνησω με την αλλη κοπελα...να προσεξεις να μην κυλησουν μπροστα...γι αυτο να βαλει προφυλακτικο ωστε να ειστε και οι δυο ησυχοι και να το απολαυσετε περισσοτερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74372 από Vicky21 στις 25 Μαρτίου 2011, 9:55μμ

Vicky21

μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ κορίτσια! Θα χαρώ να ακούσω και κοπέλες, που είχαν σχετική εμπειρία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74445 από force... στις 26 Μαρτίου 2011, 10:25μμ

force...

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
λοιπον,το πρωκτικο σεξ ναι ποναει ΠΟΛΥ τις πρωτες φορες..Αλλα με λιγη υπομονη στο τελος θα σαρεσει παρα πολυ και θα το ευχαριστιεσαι και συ...Μην ξεχασεις ομως το προφυλακτικο(εκτος αν εχετε κανει εξετασεις και οι 2)..και τωρα για το αν τελειωνει μεσα..αναλογα στις προτιμησεις..εμενα δε με πειραζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74538 από Vicky21 στις 27 Μαρτίου 2011, 7:36μμ

Vicky21

μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Μάλλον θα το δοκιμάσω...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74559 από nikos200 στις 28 Μαρτίου 2011, 12:32πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
κοιτα ειμαι αγορι αλλα το κανω με την κοπελα μου καθε φορα..αν κανεις στοματικο στο αγορι σου να υγρανθει πολυ το πεος δεν θα πονεσεις σε καποιες στασεις..παρολαυτα εγω ποναω παντα την κοπελα μου γιατι οσο νανε εχω και μεγεθος.τεσπα...να μπει αργα μεσα σου ωστε να πονας λιγοτερο...και οταν τελιωσει αν τελειωσει μεσα σου γυρνα με τον κωλο προς τα κατω ωστε τα υγρα να μην πανε στον κολπο αλλα να σταξουν κατω προς την αντιθετη μερια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login