Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εις οιωνός άριστος: Αμύνεστε περί πάρτης.
Κυριακή, 28 Απριλίου

προβλημα η δεν ειναι τιποτα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74695 από σοφός στις 30 Μαρτίου 2011, 3:18πμ

σοφός

Εικονίδιο
μέλος από: 23/10/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
καμια φορα που αυνανιζομαι δυο φορες πχ στις 12 το πρωι κ μετα παλι στισ 1,στο πεος μου απανω προς την μεση κ λιγο ποιο μπροστα στα δεξια φουσκωνει λιγο σε εκεινη την μερια σαν καρουμπαλακι χωρις ομως να ποναει κ μετα απο καποια ωρα πεφτει απο μονο του.αυτο δεν το εχω παρατηρησει αν την παιξω μια φορα καποια μερα.

ειναι καποιο προβλημα η ειναι λογικο επειδη το εχω κανει δυο φορες σε ενα μικρο διαστημα?σε εσας εχει τυχει κατι τετοιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74702 από panagiotiC στις 30 Μαρτίου 2011, 1:56μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Λογικά το έχεις ερεθίσει από την πολύ χειρωνακτική εργασία.. :Ρ Ξεκούρασε το λίγο όπως και κάθε φορά που αυνανίζεσαι μετά να το πλένεις καλά..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74707 από sexypandaGR στις 30 Μαρτίου 2011, 2:37μμ

sexypandaGR

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2010
μηνύματα: 219 αποδεκτές 0
Εγω οσο και να μιναρω δεν γινεται τιποτα δεν παθαινω τιποτα.Δεν πιστευω να υπαρχει καποιο προβλημα απλα μην το κουραζεις τοσο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74708 από Άλφα στις 30 Μαρτίου 2011, 2:38μμ

Άλφα

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
προσωπικά , αν και γυναίκα, πιστεύω πως είναι από την υπερδιέργεση. Απλά μαζεύεται το αίμα στην περιοχή η οποία ήταν ήδη ερεθισμένη και φουσκώνει περισσότερο.Αν δεν έχεις κάποιο άλλο σύμπτωμα που να σε ανησυχεί ,νομίζω πως είσαι εντάξει.Αλλά αν θεωρείς πως είναι κάτι σοβαρό, πονάς ή έχεις άλλες ενδείξεις μπορείς να απευθυνθείς και σε έναν ανδρολόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login