Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εγώ και η φύση είμαστε δύο.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

όλα στο sex??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74820 από @van@ στις 31 Μαρτίου 2011, 11:31μμ

@van@

μέλος από: 31/3/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
το αγόρι μου ζητάει να κάνουμε πολλά..εάν είμαι δεκτική σε όλα θα με βλέπι σοβαρά ή δεν έχει σημασία και δεν χρειάζεται να εχω ενδοιασμούς????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74826 από City Of Angels στις 01 Απριλίου 2011, 1:39πμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Τι εννοεις οταν λες οταν σου ζηταει να κανετε πολλα?Τι σημαινει το πολλα?Υπαρχουν πραγματα που θεωρουνται λογικα και πραγματα που θεωρουνται παραλογα!!Διευκρινησε για να μπορουμε να απαντησουμε καταλληλα!:-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74827 από @van@ στις 01 Απριλίου 2011, 2:02πμ

@van@

μέλος από: 31/3/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
εννοώ οτι θέλει να τ κάνουμε όλα..οτι υπάρχει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74828 από agapoula στις 01 Απριλίου 2011, 5:01πμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
παλι δεν μας βοηθας....σιγουρα δεν εννοει κατι αοριστο αλλα κατι συγκεκριμενο...πχ ολες τις στασεις?σε ολα τα μερη του σπιτιου?δεν νομιζω να εννοει και με αλλα ατομα(αυτο ελεγα κατι αοριστο η γενικο)γιατι αν ζητησει και αλλους αυτο παραειναι...ρωτα τον κ ενημερωσε μας με την προυποθεση οτι ζητας βοηθεια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74834 από Άλφα στις 01 Απριλίου 2011, 1:35μμ

Άλφα

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
συμφωνώ ότι λείπουν πληροφορίες για να κρίνουμε.

Το μόνο που μπορώ να πω είναι να κάνεις πάντα αυτό που κάνεις γιατί το θες πρώτα ΕΣΥ και όχι για κανέναν άλλο.
Από την στιγμή που επιλέγετε να κάνετε κάτι που θέλετε και οι δύο πραγματικά δεν βρίσκω κάτι να πω.
Το μόνο που θα προσθέσω είναι να παίρνετε πάντα προφυλάξεις και να προσέχετε γενικότερα την υγεία και την υγιεινή σας. Υπάρχουν ασθένειες που μεταδίδονται ακόμη και με προφυλακτικό ή ασθένειες που ο κάτοχός τους είναι φορέας και δεν το γνωρίζει.

Οπότε 1)προσοχή για συνειδητές επιλογές 2)προσοχή στις προφυλάξεις

Μπορείς να διαβάσεις άρθρα και κείμενα για το σεξ όπως και να ρωτήσεις όποια απορία έχεις άτομα που εμπιστεύεσαι ή κάποιον γιατρό.Αυτό θα διελευκάνει πραγματικά τις επιλογές σου και θα ξεκαθαρίσει τα θέλω σου καθώς και θα σου δώσει τη γνώση να προστατεύεις τον εαυτό σου και τους άλλους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login