Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είχες ένα πριβέ μήνυμα. Η Lilla το διάβασε οπότε ρώτα την να σου πει τι έγραφε.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

πφφφ....ουφ ουφ....

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74862 από zouzounakimou στις 02 Απριλίου 2011, 12:29πμ

zouzounakimou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
γενικα φανταστιτε οτι εγω σαν ανθρωπος ειμαι πολυ χαδιαρα και γενικα θελω ο συντροφος να ασχολειτε μαζι μου με τρυφερο τροπο και να με προσεχει (οταν ειμαστε μαζι). μα εμενα ο δικος μου ο γκομενος γτ δεν το κανει??? σπανια μονο...και δεν θυμαμε σε πιες περιπτοσεισ....
επισις αλλη μια ερωτιση...μου την δινει οταν λεει ''να σε κλισω να δω τηλεοραση?? θα κλισεις την κοπελα σου να δεις τηλεοραση???
εγω αυτα τα λεω σε αυτον που θελω να ξεφορτοθω οχι στον ανθρωπο που θελω να ακουω την φωνη του και τον νοιαζομε συνεχεια...αχχχ

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74863 από Σηπτικό Βόδι στις 02 Απριλίου 2011, 12:37πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Μαλακία σου που τον διάλεξες. Ας τον γνώριζες καλύτερα. Μάθαμε τώρα, μην δούμε έναν ωραίο, αμέσως πάνω σε νεανικές κρίσεις ενθουσιασμού και με την αίσθηση της πετυχεσάς του αιώνα (ούτε το τζόκερ δηλαδή), τα φτιάχνουμε, και λέμε και ένα "σ' αγαπώ" σαν επικύρωση. ΑΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!
Κάτσε τώρα με τον μαλάκα που πήρες, και ας πρόσεχες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74866 από TRaF στις 02 Απριλίου 2011, 1:19πμ

TRaF

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2010
μηνύματα: 169 αποδεκτές 0
τι κοσμιος.... μπορεις να του το πεις και να κατσετε να το συζητησετε..... και για τα 2 θεματα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74867 από extemepaoki στις 02 Απριλίου 2011, 3:21πμ

extemepaoki

μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
+100000000000000000 στο Σηπτικό Βόδι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74871 από jimmas στις 02 Απριλίου 2011, 12:05μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Εσύ θέλεις χάδια, αυτός όχι. Έτσι είσαι σαν χαρακτήρας αλλά έτσι είναι και αυτός, τι να κάνουμε; Αφού δεν σου αρέσει συζήτησέ το μαζί του και ζήτα του να κάνει μια προσπάθεια. Διαφορετικά αποδέξου το αν θες να είστε μαζί (γιατί σίγουρα για να τον διάλεξες θα έχει άλλα πράγματα που να σου αρέσουν).

Όσο για το δεύτερο, δεν νομίζω πως πρέπει να το παίρνεις τόσο προσωπικά... Είναι τρόπος του λέγειν το "να σε κλείσω". Προφανώς έτσι θα μιλάει όπως ο καθένας έχει το δικό του στυλ (εσύ για παράδειγμα έγραψες "γκόμενος" αντί για "αγόρι" ή κάτι άλλο, πόσο τρυφερό είναι αυτό;). Και εμένα μου κακοφαινόταν όταν η κοπέλα μου έλεγε "Φιλάκια, τα λέμε" γιατί το έβρισκα πολύ απρόσωπο.

Πρέπει να επισημαίνουμε και να συζητάμε όλα αυτά που μας ενοχλούν. Έτσι γίνονται καλύτεροι και οι δύο και είναι υγιής μια σχέση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74872 από Pelvic_Thrust στις 02 Απριλίου 2011, 12:39μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Σηπτικό Βόδι, να αγιασει το στομας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74880 από City Of Angels στις 02 Απριλίου 2011, 4:16μμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Καντου κανα ναζακι,χρησιμοποιησε την θηλυκοτητα σου κ θα αλλαξει κ αυτος!Ισως να νιωθει λιγο αβολα ακομα η' να ειναι ντροπαλος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login