Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν νομίζεις οτι κανείς δε νοιάζεται για σένα, δοκίμασε να αφήσεις δυο τρεις λογαριασμούς απλήρωτους.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

τριχες,στα ποδια,μουστακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #75478 από cobal43 στις 14 Απριλίου 2011, 4:06μμ

cobal43

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καλησπερα, ειμαι 15 χρονων, μαθητης της 3ης γυμνασιου...
κατα περιεργο τροπο δεν εχω βγαλει πολλες τριχες στα ποδια,στην κοιλια(στην κοιλια καθολου δηλαδη μονο κατι πολυ μικρες) και απο μουστακι εχω πολυ λιγο ..
στις παρεες οταν το θεμα ερχετε στην εφηβεια, φτανει και στις αλλαγες του σωμματος..εκει ειναι που δεν ξερω τι να κανω...
ολοι οι φιλοι μου εχουν τριχες στα ποδια μουστακι και εγω νιωθω πολυ μειονεκτικα που εχω ελλαχιστες και πολλες φορες με κοροιδευουν...
να προσθεσω οτι ειμαι και καπως χοντρος οχι πολυ ομως.

τι μπορω να κανω? υπαρχει καποιο φαγητο η κατι τετοιο τελος παντων που να με βοηθησει?
γιατι εδω και 2 χρονια το καλοκαιρι συνεχεια φορουσα τζιν :(

ευχαριστω, και συνγωμη για τα λαθακια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75480 από cobal43 στις 14 Απριλίου 2011, 4:44μμ

cobal43

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ξεχασα να προσθεσω οτι το πεος μου ειναι γυρω στα 12-13 εκατοστα δεν ξερω αν ειναι καλα για την ηλικια μου, και αν παιζει ρολο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75484 από sintele στις 14 Απριλίου 2011, 5:21μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
και αυτο παει να πει εφηβεια,,να σου φταινε ολα!εδω αλλη παρακαλανε να μην εχουν τριχες και τρεχουν σε αισθητικους το καλοκαιρι για να μην κυκλοφορουν σαν αρκουδες και εσυ παραπονιεσε?χαλαρωσε μια χαρα τυχερος εισαι και στην ηλικια σου ολοι κοροιδευουν τα παντα,πες και εσυ στους φιλους σου παλι καλα που δεν χριαζετε να κυκλοφορο και εγω σαν θαμνος να δουμε τι θα σου απαντησουν,,το πεος δεν παιζει κανενα ρολο οσο για το μεγεθος σφαιρικο το ζητημα μια χαρα εισαι φτανη να μην σε πιανουν τα κομπλεξ για ολα αυτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75488 από cobal43 στις 14 Απριλίου 2011, 5:33μμ

cobal43

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(sintele@14 Απριλίου 2011)
και αυτο παει να πει εφηβεια,,να σου φταινε ολα!εδω αλλη παρακαλανε να μην εχουν τριχες και τρεχουν σε αισθητικους το καλοκαιρι για να μην κυκλοφορουν σαν αρκουδες και εσυ παραπονιεσε?χαλαρωσε μια χαρα τυχερος εισαι και στην ηλικια σου ολοι κοροιδευουν τα παντα,πες και εσυ στους φιλους σου παλι καλα που δεν χριαζετε να κυκλοφορο και εγω σαν θαμνος να δουμε τι θα σου απαντησουν,,το πεος δεν παιζει κανενα ρολο οσο για το μεγεθος σφαιρικο το ζητημα μια χαρα εισαι φτανη να μην σε πιανουν τα κομπλεξ για ολα αυτα

ναι ομως θεωρειτε φυσιολογικο αυτο? μηπως φταιει το βαρος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75489 από M1k3y στις 14 Απριλίου 2011, 5:48μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Δεν έχει σχέση με βάρος ή οτιδήποτε άλλο, το θέμα είναι γονιδιακό/ορμονικό. Θα έπρεπε να νιώθεις τυχερός που δε χρειάζεται να σπαταλάς το χρόνο σου συμμαζεύοντας τις τρίχες σου όπως κάνουν οι περισσότεροι άντρες/γυναίκες. Και τους φίλους άσ' τους να κοροϊδεύουν, και σε 2-3 χρόνια θα δεις ποιος θα γελάει και ποιοι θα ζηλεύουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #75490 από VeTeRaNoS στις 14 Απριλίου 2011, 5:50μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν χρειάζεται να ανησυχείς ο καθένας έχει τον δικό του ρυθμό όσο αναφορά την τριχοφυΐα.
Εγώ στα πόδια και της μασχάλες άρχισα να βγάζω από τα δεκαπέντε δεκαέξι, στο πρόσωπο το πρώτο χνουδάκι άρχισε από τα δεκαέξι και μισό με δεκαεφτά. Σε τρείς μήνες γίνομαι δεκαοχτώ και έχω ένα κάπως άγριο χνούδι. Φαγητό που να βοηθάει στην τριχοφυΐα δεν νομίζω να βρείς.

Και φυσικά κανεις λάθος που ντρέπεσαι, θεωρώ τελείως ηλίθιο να σε κοροϊδεύουν για αυτό το πράγμα. Άλλαξε παρέες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75495 από cobal43 στις 14 Απριλίου 2011, 7:17μμ

cobal43

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ σε ολους σας :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75509 από dinos121 στις 14 Απριλίου 2011, 10:41μμ

dinos121

μέλος από: 24/3/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Φιλαρακο εισαι τυχερος που δεν εχεις! Οπως ειπε και μια φιλη παραπανο ...αλλοι τρεχουν σε αισθητικους και αλλοι παρακαλανε να εχουν τριχες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login