Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όχου συμφορά που με βρήκε πάλι το δόλιο. (Ν. Ξανθόπουλος)
Δευτέρα, 6 Μαΐου

ΑΥΝΑΝΙΣΜOΣ ΣΤΗΝ Τάξη

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76076 από laourf στις 27 Απριλίου 2011, 8:31μμ

laourf

μέλος από: 6/4/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Και εγώ μια Φορά έτυχε Να το κάνω αλλά (κρίμας) δεν τελείωσα αν και δεν σταμάτησα, γιατί δεν βολεύομουν:-(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76200 από minrotateonoma στις 29 Απριλίου 2011, 7:45μμ

minrotateonoma

μέλος από: 21/6/2009
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
εγω το εχω κανει αρκετες φορες και το κανω ακομα (γιατι οταν σε προκαλουν τι να κανεις), αλλα συγκρατιεμαι μεχρι το διαλειμμα και μετα χυνω στην τουαλετα. εμενα με καταλαβε ο διπλανος μου μια φορα και μου ειπε οτι εγω εκανα αυτο που σκεφτοταν να αρχισει. και μετα αρχισε. αλλα εγω δεν το κανω κατω απο ζακετα. τον βγαζω εξω και τον καλυπτω με την μπλουζα και δεν φαινεται καθολουκαι εγω ευχαριστιεμαι περισσοτερο (καθομαι και τελευταιο θρανιο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113972 από athess στις 09 Δεκεμβρίου 2012, 4:20μμ

athess

banned
μέλος από: 9/12/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Νομίζω ήμουν τετάρτη δημοτικού. Είχα ανοίξει το κουμπί του παντελονιού και λίγο το φερμουάρ οπότε προεξείχε το κεφαλάκι (από πάνω ριγμένο το πανωφόρι μου). Είχα βάλει το χερί κάτω από το πανωφόρι και την έπαιζα πάλλοντας την με τα δάχτυλα. Τότε ακόμη δεν έβγαζε τίποτα, την έπαιζα ξηρή. Αλλά όταν ερχόταν η κορύφωση γινόταν κατακόκκινη και ήταν σαν να σε διαπερνάει ρεύμα. Ο δάσκαλος δεν κατάλαβε τίποτα. Οι διπλανοί με είχαν πάρει είδηση και χαζογέλαγαν. Τόσες ήταν οι ορέξεις μου που δεν καταλάβαινα τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113975 από aglina στις 09 Δεκεμβρίου 2012, 4:34μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
κ σε εμας τα αγορια το εκαναν απο την 5 δημοτικου(ολα τα αγορια) κ ολοι το ηξεραν μεσα στην ταξη εκτος απο την δασκαλα. αφου σε ενα διαλιμμα τα ειχαν πιασει που εβλεπαν την τζουλια! στο γυμνασιο 3 χρονια τωρα δεν το κανουν(πολυ σπανια) ατοτε του ειχαν βγαλει κ ονομα ο "χαριλαος"
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login