Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πάντα βάζουμε πλούσιο δικηγόρο αλλά ποτέ δεν αγοράζουμε από πλούσιο έμπορο.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Απορια σημαντικη πρεπει να μου απαντησετε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76116 από billys στις 28 Απριλίου 2011, 3:42μμ

billys

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
παιδια εχω μια απορια που με απασχολει εμενα και την κοπελα μου αν μπορειτε σας παρακαλω απαντηστε μου...ειναι η 5η φορα που το κανω με το κοριτσι μου και ακομα δεν εχει σπασει ο υμενας ουτε εχει δει αιμα...ανυσηχω και εγω και αυτη και στεναχωριετε...πειτε μου τι μπορει να φταιει μηπως δεν κανω κατι σωστα???
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #76117 από EATME στις 28 Απριλίου 2011, 4:11μμ

EATME

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/4/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν ειναι αναγκαιο να τρεξει αιμα οταν σπασει ο υμενας..Πιθανοτατα εσπασε και δεν το καταλαβε.Εκτος αν εννοεις οτι ειναι πολυ σκληρος και δεν σπαει, αν δεν νιωθεις τιποτα την ωρα που εισχωρεις παει να πει οτι εχει σπασει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76118 από Jlee στις 28 Απριλίου 2011, 4:18μμ

Jlee

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Δεν είναι απαραίτητο να σπάσει από την πρώτη φορά ο υμένας, αλλά μετά την τρίτη ή τέταρτη.

Όταν λες το κάνατε έμπαινες όλος μέσα τις ή λίγα εκατοστά?? Γιατί υπάρχουν γυναίκες που ο υμένας δεν είναι τόσο επιφανειακώς και θέλει περισσότερη εισχώρηση.

Από την άλλη μπορεί, αν και ακραίο, να υπάρχει η περίπτωση να σου έλεγε ψέματα ότι δεν είναι παρθένα, αν και δεν το νομίζω. Μπορεί ώμος να έχει ξεπαρθενιαστή μόνη της με κάνα δάκτυλο η κάνα αντικείμενο και να μην το κατάλαβε αλλά και πάλι αυτό είναι πολύ ακραίο και σχεδόν απίθανο.

Ρώτα την άμα πονάει όταν μπαίνεις ή έστω αμα πόνεσε την πρώτη φορά! Αν όχι τότε πρέπει να μην ήταν παρθένα, γιατί όλες νιώθουν έστω και λίγο πόνο την πρώτη φορά και ας μην ξεπαρθενιαστούν.

Ελπίζω να βοήθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76119 από billys στις 28 Απριλίου 2011, 4:24μμ

billys

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
φιλε Jlee ναι μπαινω ολος μεσα...και ειμαι σιγουρος οτι δεν εχει χασει την παρθενια της γιατι πονεσε απιστευτα την πρωτη φορα σε σημειο να κλαιει...παντος ευχαριστω για την απαντηση θα δω την γνωμη και των υπολοιπων οχι οτι οι δικες σας δεν ειναι σωστες...ευχαριστω και τους 2...!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login