Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κρυπτογραφημένη φλασιά. Δώσε password: _
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Περίεργα Μηνύματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76237 από Tas_15 στις 30 Απριλίου 2011, 4:51μμ

Tas_15

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ρε παιδεία στο facebook της δικιάς μου έχω δει πολλά like σε φωτογραφίες τις από ένα γνωστό μου (όχι φίλο) και γενικότερα σχόλια του τύπου είσαι κούκλα, πανέμορφη,μπες στη συνομιλία να τα πούμε κτλ. Η δικιά μου λέει δεν είναι τίποτα αλλά εγώ δεν το πιστεύω εσείς τι λέτε ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76243 από RaFsE στις 30 Απριλίου 2011, 5:27μμ

RaFsE

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Φίλε μου ΑΚΡΙΒΟΣ το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ!!!Ως που τα χριστούγεννα πήγα διακοπές ΑΜΕΡΙΚΗ και με κεράτωσε με αυτόν!!!
'Οταν όμως γύρησα από αμέρικα τις έφαγε αύτος!!!
Πόσο χρονών είσαι εσύ και πόσο η δικιά σου??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76244 από VeTeRaNoS στις 30 Απριλίου 2011, 5:38μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Αφού σου λέει ότι δεν είναι τίποτα δεν μπορείς να την κατηγορήσεις. Υπάρχει λόγος να μην την πιστέψεις; Άλλωστε αν πραγματικά έτρεχε κάτι μεταξύ τους δεν θα ήταν τόσο εκδηλωτικός εκεί που ξέρει ότι έχεις πρόσβαση και εσύ. Πιθανόν ο τύπος να γουστάρει αλλα δεν φταίει η κοπέλα σου. Αυτή πως του απαντάει; Και πες της αφού όντως δεν τρέχει τίποτα να του κόψει λίγο τον αέρα. Ο πρώτος ή ο τελευταίος πέφτουλας μέσο facebook θα είναι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76253 από Tas_15 στις 30 Απριλίου 2011, 9:08μμ

Tas_15

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Φιλε βετερανε το θεμα ειναι οτι δεν εχω προσβαση στο προφιλ της ,της ειπα να μου δοσε τον κωδικο της αλλα κατηγοριματικα Αρνηται αυτο ειναι που με βαζει σε υποψιες .Υπαρχει κανενας τρος να μπο στο προφιλ της χωρις να μου δοσει τον κωδικο ((χακερια)) ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76255 από sexypandaGR στις 30 Απριλίου 2011, 9:34μμ

sexypandaGR

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2010
μηνύματα: 219 αποδεκτές 0
Τωρα το παρατραβας το θεμα αυτο ειναι παραβιαση.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #76256 από Doctoras στις 30 Απριλίου 2011, 9:38μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Oχι.Φτειαξε προφιλ και καντην αdd.Και απετησε να μην απανταει στα σχολεια οσον της την πευτουν.Παραλληλα θα γραφη στο profil οτι ειναι σε σχεση μαζι σου και σε περιπτωσει που καποιον ενω το εχει δει και συναιχισει και γραφει σχολεια που κανουν μπαμ οτι ειναι για πεσιμο τραβα και σπαστοναι στο ξυλο αν ειναι γνωστος καλη ωρα και αν ειναι αγνωστος απαγοτεψες της να κανει add τετια ατομα και delete κατευθιαν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login