Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα παιδιά σπανίως τραβάνε το καζανάκι.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Ανησυχια εγκυμοσυνης [ : . ( ]

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76268 από agapoula στις 01 Μαΐου 2011, 2:45πμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
καλησπερα παιδια...οπως ειχα προαναφερει την Δευτερα του πασχα εκανα πρωτη φορα ερωτα με το αγορι μου.ποναγα πολυ εσπασε ο υμενας εβγαλα λιγο αιμα και μετα ολα καλα.για λογους ανασφαλειας πηρα το χαπι περιπου 24 ωρες μετα.στη συνεχεια 2 μερες μετα ξαναολοκληρωσαμε προσπαθωντας με προφυλακτικο αλλα δεν μπορουσαμε και δοκιμασαμε χωρις ενω το αγορι μου ηταν στεγνο.αφου ανοιξα λιγο βαλαμε προφυλακτικο στο οποιοσ βγηκαν κατι υγρα διαφανη(προσπερματικα)τα οποια ελπιζω να μην ξαναβγηκαν οταν ολοκληρωσαμε και επειδη χαλαρωσε το πεος του το βγαλαμε και αφου σκουπιστηκε καλα με υγρο αλλα και στεγνο μαντιλακι ξαναδοκιμασαμε χωρις και μετα παλι με προφυλακτικο.ολες τισ φορες τελειωσε εξω αλλα ανησυχω πολυ γιατι ηταν η 1 μερα μετα την περιοδο(την πρωτη φορα που ολοκληρωσαμε)και επειτα η 3 μερα που καναμε με και χωρις προφυλακτικο.σημερα,3 μερες μετα την τελευταια επαφη πηγα στην τουαλετα και καθως προσπαθουσα με πιεση να ενεργηθω εβγαλα 3 σταγονες κοκκινο αιμα απο μπροστα.τι λετε να ειναι αυτο?μερικοι μου λενε ουρολοιμωξη,αλλοι οτι γονιμοποπιηθηκε ωαριο και απεβαλε ολα τα αλλα,αλλοι οτι δεν ειναι τιποτα και αλλοι οτι ισως να ταν απο τον ημενα αλλα ο υμενας εσπασε και ειδα το αιμα.υπαρχει περιπτωση να εμεινα εγκυος επειδη αργησα λιγο να παρω το χαπι(ευχομαι να μην ειμαι τοσο γκαντεμο)η να βγηκαν προσπερματικα οταν μπηκε στον κολπο μου και να μην το καταλαβε?σας παρακαλω πολυ βοηθηστε με γιατι εχω τρομοκρατηθει αφανταστα.σκεφτομαι να παω για αναλυση ουρων για τυχον ουρολοιμωξη η σε καποια γυναικολογο για ασφαλεια αλλα φοβαμαι μην με τρεχουν για αναλυση αιματος η μην ακουσω αυτο που δεν θελω (ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη)και εχω φρικαρει.συνεχως σκεφτομαι οτι οποτε το κανω θα μεινω εγκυος και ενω δεν το θελω απο μεσα μου λες και το παρακαλαω.λατρευω τα μωρα αλλα δεν θα ηθελα ενα απο τωρα τι πιστευετε για ολα αυτα?συγνωμη αν σας κουρασα και ενα μεγαλο ευχαριστω για οσους απαντησουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76270 από panosx στις 01 Μαΐου 2011, 3:30πμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
η η γιαγια μου η χωρευτρια ειναι chuck norris.απλυ λυση λεγεται test εγκυμοσινης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76272 από zoirula στις 01 Μαΐου 2011, 10:47πμ

zoirula

Εικονίδιο
μέλος από: 30/4/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
δικιο..εχει ο panosx !!! κανε ενα test εγκυμοσινης!!! θα δωσιε μια απαντησηηη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76281 από City Of Angels στις 01 Μαΐου 2011, 2:20μμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Γιατι αγχωνεσαι τοσο πολυ?Αν εμενε τοσο ευκολα μια κοπελα εγκυος,καθε φορα που θα κανανε ολοι σεξ,θα κανανε κ ενα παιδι!Δεν εχεις τιποτα,ησυχασε!Για να μεινεις εγκυος χρειαζονται καποιες προυποθεσεις που ο περισσοτερος κοσμος δεν γνωριζει λογω ελλειπης ενημερωσης,δυστυχως!Και τα ξερω γιατι σπουδαζω ιατρικη,στην ειδικοτητα που εχει στενη σχεση με αυτο το αντικειμενο(σεξολογος-ανδρολογος)!Ποσο χρονων εισαι,αν επιτρεπεται?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76315 από agapoula στις 01 Μαΐου 2011, 9:02μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
ειμαι στα 19(οσο ξενερωτο και αν ακουγεται για την πρωτη μου φορα)γιατι,παιζει σε ολα αυτα καποιο ρολο η ηλικια?(με την καλη εννοια σε ρωταω )φοβαμαι πολυ γιατι εψω ακουσει ενα σωρο αληθη περιστατικα και νιωθω πως ειμαι τοσο γκαντεμω που θα μου τυχει.επιπλεον μου εχει ανοιξει τρομερα η ορεξη κι εχω και καποιες ζαλαδες και τρεμω πολυ με αυτες τις σκεψεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76384 από dark4 στις 03 Μαΐου 2011, 3:30πμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Την πρώτη φορά πέρασες ότι πέρασες και μετά το κανες ξανά χωρίς προφυλακτικό? Από εδώ και πέρα να χρησιμοποιήτε πάντα, για να μην έχεις αυτό το άγχος. Αλλιώς μια ζωή τα ίδια θα περνάς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76386 από zdenko_9 στις 03 Μαΐου 2011, 1:08μμ

zdenko_9

μέλος από: 3/5/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(agapoula@01 Μαΐου 2011)
ειμαι στα 19(οσο ξενερωτο και αν ακουγεται για την πρωτη μου φορα

Αυτο δεν θα πρεπε να θεωρειται φυσιολογικο δλδ ? Γιατι ξενερωτο ? Σορρυ για το off-topic αλλα οταν ακουω κατι τετοια μου γυρνανε τ' αντερα :P

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76387 από agapoula στις 03 Μαΐου 2011, 1:11μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Χρησιμοποιησαμε τη δευτερη απλα δεν μπορουσε να μπει.εβαλε σαλιο στο προφυλακτικο και παλι δεν μπορουσε και ετσι δοκιμασαμε για λιγο χωρις και μολις ανοιξα το εβαλε αμεσως(το ιδιο παλι,αυτο με τα προσπερματικα αν θυμαμαι καλα)αλλα παλι ποναγα γιατι μαλλον ειχε στεγνωσει το λυπαντικο του και ετσι το αλλαξε και βαλαμε καινουριο.απλα φοβαμαι γιατι χθες παλι ειδα κατι καφε υγρα στο εσωρουχο μου.ισως να ειναι και καθαρισματα τις περιοδου αλλα δεν μου εχει ξανασυμβει να τελειωσει ο κυκλος μου και 6 με 8 μερες μετα να ξαναβγαλω αιμα τη μια κοκκινο και την αλλη καφε.σκεφτομαι να παω σε ενα η μαλλον μια(γιατι ντρεπομαι αντρα)γυναικολογο αλλα φοβαμαι το αποτελεσμα [:'(] ξερετε μηπως αν φαινεται κατι με τη γενικη εξεταση ουρων η αν εχω κατι αλλο πχ ουρολοιμωξη να δειξει κατι λαθος επειδη θα εχω κοινη μοναδα ανεβασμενη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76528 από kalia93 στις 06 Μαΐου 2011, 5:58μμ

kalia93

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2011
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
και εγω οταν το εκανα πρωτη φορα εωγαζα αιματακι για 3 μερεσ πολυ λιγο αλλα ειναι επειδη εσπασε ο υμενας μην αγχωνεσαι ρε κοπελια συμβαινει σε ολες την πρωτη φορα να ειμαστε τρομοκρατημενες και εγω καπως ετσι ημουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76554 από agapoula στις 06 Μαΐου 2011, 11:43μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
ειμαι γενικως πολυ αγχωδης ατομο ειδικα σε τετοια θεματα γιατι νιωθω οτι ολα τα στραβα ερχονται σ εμενα και ειμαι συνεχως σε ψυχολογικο αδιεξοδο και σε ασχημες σκεψεις.μακαρι να μην συμβαινει κατι,θα παω σε καποια γυναικολογο και ελπιζω να γλιτωσω και το αιμα και την εγκυμοσυνη θα παω απλα για επιβεβαιωση και για κατι πονακια που εχω καθως και για το αιμα και τα πολλα υγρα που βγαζω(αιμα οχι πια ευτυχως!)zdenko_9 απ' οτι βλεπω εισαι αγορι και χαιρομαι που εσυ τουλαχιστον σκεφτεσαι ετσι για μια κοπελα μετα τα 15-16...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login