Στείλε λεφτά στο ftou.gr
A)bort, R)etry, I)gnore, V)alium?
Σάββατο, 4 Μαΐου

Απορία για τη διάρκεια.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76539 από igneel64 στις 06 Μαΐου 2011, 8:29μμ

igneel64

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γειά σας,είμαι ο igneel64 και αυτή είναι η πρώτη φορά που δημοσιεύω κάτι στο forum.Θα ήθελα τη γνώμη σας για κάτι που με απασχολεί πρόσφατα αφού με ρώτησε πρώτα η κοπέλα μου.Η διάρκεια μου με στοματικο και ''χέρι''(της κοπέλας μου φυσικά) κυμαίνεται στη 1-1.50 ώρα και με ρώτησε αμα είναι κανονικά τόση ώρα και μήπως κάνει κάτι λάθος.(αυτα τα εχουμε κανει πολλες φορες).Εγώ νιώθώ πάρα πολύ ωραία σε όλη τη διάρκεια,σας ρώταω μήπως ξέρετε κάτι που ίσως να φταίει ή απλά εγώ αργώ να τελειώσω απο φυσιολογικού μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76543 από M1k3y στις 06 Μαΐου 2011, 10:13μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Δηλαδή όταν την παίζεις μόνος σου σε πόση ώρα τελειώνεις; Πάντως το να αργείς να τελειώσεις θεωρείται πλεονέκτημα για έναν άνδρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76552 από agapoula στις 06 Μαΐου 2011, 11:33μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Αν πριν τα κανετε ολα αυτα εχεις τραβηξει εσυ με το χερι σου η εχετε κανει πολλους γυρους ερωτα(εστω και την προηγουμενη μερα)απ οσο γνωριζω ισως να φταιει αυτο...η δεν βρισκει αμεσως το σημειο που πρεπει να σ ερεθισει πιο πολυ καθως και τον τροπο και γι αυτο ισως αργεις.ειναι βεβαια απολυτως φυσιολογικο δεν εχουν ολοι τις ιδιες αντοχες...αναλογα και με την ηλικια σου την οποια δεν αναφερεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76555 από berdemenios στις 06 Μαΐου 2011, 11:45μμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Υποψιαζομαι οτι θα κουραζεται η καημενη τοση ωρα στοματικο γιαυτο σε ρωταει μηπως κανει κατι λαθος και θελει πλαγιως να μαθει αν υπαρχει τροπος να τελειωνεις πιο γρηγορα για να μην σου πει κατι τετοιο και σε στεναχωρησει..εχει καποιο δικιο γιατι σκεψου να την παιζεις μονος σου 1-1,5 ωρα οπως γραφεις, δεν θα κουραζοταν το χερι σου? η να εκανες στοματικο στην κοπελα σου 1 ωρα θα πιανοταν η γλωσσα σου..τουλαχιστον εγω αυτο θα παθαινα. Οπως ειπε και η agapoula αν τραβας μαλακια καθε μερα για παραδειγμα θα αργεις να τελειωνεις οταν εισαι με την κοπελα σου ενω αμα δεν τραβηξεις για 2-3 η και παραπανω μερες θα τελειωσεις πιο γρηγορα απο της προηγουμενες φορες και θα το ευχαριστηθεις και περισσοτερο πιστευω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76559 από giannisefoa στις 07 Μαΐου 2011, 12:10πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Ρε φίλε κι εγώ το ίδιο παθαίνω...Διαρκώ πολύ όταν το κάνει με το στόμα ή το χέρι και για να τελειώσω πρέπει να <<πιεστώ>>.Παρ όλα αυτά στο σεξ κρατάω κανονικά 15-25 λεπτά περίπου...Απλά πιστεύω δεν ξέρουν να πιάσουν σωστά τα σημεία που μας ερεθίζουν και με τον σωστό ρυθμό.Αυτή είναι η άποψή μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76562 από igneel64 στις 07 Μαΐου 2011, 12:48πμ

igneel64

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Είμαι 17 και λάθος που δεν το ανέφερα απο την αρχή,ισχύει αυτό που λέει ο giannisefoa,πάντώς δεν τραβάω πριν κάνουμε οτιδήποτε.Την δικαιολογώ και εκείνη γιατί οπώς και να το κάνουμε το μόνο που της λέω είναι ''γύμνάζεσε κιόλας''.Ευχαριστώ παιδία,ευτυχώς που υπάρχουν τέτοιοι ιστιότοποι και μέλοι με τα οποία μπορέις να μοιράζεσε χαλαρά τους ίσως σε άλλες συνθήκες ''κατακριτέους'' προβληματισμούς σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76568 από Doctoras στις 07 Μαΐου 2011, 1:17πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Αν εισε καθόλη την διαρκεια ντουρος και ορεξατος δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.Ειναι μεγαλη η διαρκεια σου.Αν και παλυ στο διαστημα που σου κανει στοματικο η στον πασπατευει χανεις καπως την ορεξη σου και μετα σου επανελθετε κτλ και περναει ετσι ωρα παει να πει οτι θες κατι παραπανω
τωρα το τι θα ειναι αυτο θα πρεπει εσυ να το νιωσεις και να το πεις στην κοπελα σου να το εφαρμοσει.Ξανατονιζω οτι αν εισε καυλομενος κανονικα ολη την ωρα δεν φτεει κατι απλα ετσι λειτουργεις.Και αποτι καταλαβα το οτι νιωθεις ωραια σημενει οτι ειναι διαρκως σηκομενο οποτε δεν ειναι τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login