Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μια γυναίκα είναι δυστυχισμένη όταν ξέρει ένα μυστικό που κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να μάθει.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

επιασα τους γονεις μου να το κανουν

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76628 από Christ στις 08 Μαΐου 2011, 10:34πμ

Christ

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
καλημερα μελη του φτου,

σημερα μολις ξυπνησα πηγα στο μπανιο να πλυθω.Ακουσα ομως καποιους θορυβους απο το δωματιο των γονιων μου.ΔΛδ το κρεβατι ετριζε, αναστεναγμοι κλπ.Μολισ παω να δω απο την κλειδαροτρυπα βλεπω οτι το κανουν,Εκεινη τη στιγμη αισθανθηκα πολυ αβολα και ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει.Ετρεξα γρηγορα στο δωματιο μου.Σας εχει συμβει κατι αναλογο?Ηξερα οτι το κανουν αλα δν σκεφτηκαν οτι μπορει να τους ακουσω?Να τους το πω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76637 από drogbach στις 08 Μαΐου 2011, 2:26μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Όχι μην τους αναφέρεις τίποτα...Το μόνο που θα καταφέρεις είναι να τους κάνεις να νιώσουν και αυτοί άβολα και όπως καταλαβαίνεις θα αισθάνεστε όλοι πολύ περίεργα...Μου έχει τύχει κάτι ανάλογο αλλά δυστυχώς όχι μία αλλά 2 φορές να τους δω...Και άλλες τόσες που δεν με παίρνει ο ύπνος να τους ακούσω το βράδυ...Απλά κάνε πως δεν έχεις δει τίποτα..Κάποια στιγμή θα το ξεχάσεις.ΑΛΛΑ μην τους πεις ότι τους είδες!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76639 από Epipoleos στις 08 Μαΐου 2011, 2:53μμ

Epipoleos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2010
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο ανυσηχίας σου. Λογικό είναι να είσαι αμήχανος επειδή τους έπιασες. Αλλα δεν κάνανε και τίποτα κακό. Δηλαδή επειδή έχουνε παιδί/παιδιά σταματάει η ευχαρίστηση για αυτούς? Μην τους αναφέρεις τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76668 από sexypandaGR στις 08 Μαΐου 2011, 9:02μμ

sexypandaGR

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2010
μηνύματα: 219 αποδεκτές 0
Και αυτοι ανθρωποι ειναι εχουν την αναγκη ποθ και που να το κανουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76670 από Ρένια στις 08 Μαΐου 2011, 11:32μμ

Ρένια

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Οντως βρε!!! Μην αναφερεις ιποτα απολυτως.. Εγω τους ακουω πολυ συχνα και δεν με παιρνει ο υπνος απο τη φασαρια.. Πρεπει να χαιρεσει που εχουν τετοιες σχεσεις. Αν δεν ειχαν θα επρεπε να ανησυχεις!!! Ειναι κατι φυσιολογικο, και το να το κανουν και α αισθανεσαι καπως.. ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76672 από nikos200 στις 09 Μαΐου 2011, 12:02πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
εγω παντως το περνω με χιουμορ και γελαω...και γενικα το περνουμε σαν χαβαλε... δεν ειναι κατι το αφυσικο να το κανουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76677 από sintele στις 09 Μαΐου 2011, 4:11πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
νιωθεις αμηχανα ετσι?σκεψου αυτο το συναισθημα επι 10 και καπως ετσι θα γινει το σπιτι αμα τους το πεις!!! forget it συμβαινουν αυτα παλι καλα να λες που δεν σε ειδαν να βλεπεις η κατι αλλιως θα ηταν μεγαλο το μπερδεμα..ασε που μετα θα σου εκαναν τις ''συζητησης'' ξερεις εκεινα τα one2one πατερας γιος πχ περι σεξ που το μονο πραγμα που μπορεις να σκευτεις εκεινη την ωρα ειναι θεε μου ασ σκαση επιτελους και ασ μηνο παρθενος για παντα χαχα..παντος ιδες τους γονεις?και πρωινη τυποι ;p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76812 από manolio4 στις 11 Μαΐου 2011, 6:14μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
εγώ θα ήθελα να τους πιάσω έστω και μια φορά να βεβαιωθώ ότι ευχαριστιούντε και αυτοί..εμένα ο μπαμπάς μου είναι 45 και η μαμα μου 39..και πιστεύω ότι είναι μικροί ακόμα..πολλές φορές τους πιανω και τους μιλάω εγώ για το σεχ και τους λέω να μου κάνουν και μια αδερφούλα γιατί εχω βαρεθεί τον μαντράχαλο τον αδερφό μου.! Πάντως μην ανησυχείς φυσικό είναι.!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76909 από minrotateonoma στις 13 Μαΐου 2011, 7:38μμ

minrotateonoma

μέλος από: 21/6/2009
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
εγω τους εχω πιασει 5-6 φορες, αλλα περισσοτερες εχω πιασει τον αδερφο μου να το κανει με την κοπελα του. Αλλωστε εμεις σαν αδερφια μπαινοβγαινουμε και χωρις να χτυπαμε, κυκλοφορουμε ανετα και οσο να ναι εχουμε και απροοπτα......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77028 από Stavrakos Geras στις 15 Μαΐου 2011, 10:33μμ

Stavrakos Geras

Εικονίδιο
μέλος από: 15/5/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μην τους πεις τίποτα. Να το Παίξεις χαλαρή. Σε καταλαβαίνω και εγώ θα ένιωθα άβολα. Αλλά έχουν κι αυτοί δικαίωμα να το κάνουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login