Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δεν τό 'κανα εγώ! Κανείς δε με είδε να το κάνω! Δεν μπορούν ν' αποδείξουν τίποτα! (Bart Simpson)
Σάββατο, 27 Απριλίου

Ειμαι το παιδι με το θεμα του τεσταμεντ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77288 από jason στις 21 Μαΐου 2011, 12:55πμ

jason

μέλος από: 21/5/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
geia sasa ego eimai pou eipa ston filo mou na rotisei...an 8a mporouse kapoios upeu8inos an8rwpos xoris malakies na mou pei pos mporo na tou milisw prive gia na mou dosei kamia logiki eksigisi?

προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #77294 από tasos41997 στις 21 Μαΐου 2011, 1:41πμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρε Admin-Moderator σκαστου ενα Ban μας επρηξε γραφει greeklish γραφει το θεμα 2 φορες και επησεις παραβιαζει τους κανονες θελει και facebook να μιλησει private εδω τον χαλαει.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77296 από jason στις 21 Μαΐου 2011, 2:06πμ

jason

μέλος από: 21/5/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ξερεισ ποσο ασχημο ειναι να εισαι καινουργιοσ σε εναν ξενο χώρο και να σου συμπεριφερονται καθ'αυτον τν τροπο απλα επειδη δεν μαντεψες τουσ κανονεσ τουσ/δεν εχεισ τον χρονο να διαβασεισ τα 2000 πρεπει τουσ/ησουν πανω στην αναγκη και να σου φερονται ετσι?σου ευχομαι να μην το νιωσεισ ποτε...δυστηχωσ δεν με βοηθεισατε...ισωσ η αγαπουλα να πηγαινε να κανει κατι αλλα βγηκε εκτοσ δικτυου ατυχωσ...κριμα...τι να πω ευχαριστω...μηπωσ θεσ να με βρισεισ λιγο ακομα?βρισε οσο θεσ αντεχω..χεχε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77298 από agapoula στις 21 Μαΐου 2011, 5:19πμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
η αγαπουλα εγω δηλαδη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77308 από Σηπτικό Βόδι στις 21 Μαΐου 2011, 12:31μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Δε θα ανοίξετε συζήτηση τώρα.

Jason, όταν θες να ρωτήσεις κάτι, θα κάνεις *ΕΝΑ* θέμα *ΜΟΝΟ* όπου θα γράφεις τι ακριβώς βοήθεια θες και ΠΟΙΟ είναι το πρόβλημά σου. Δεν θα καθόμαστε εμείς να ψάχνουμε τι και που ρώτησε ο φίλος σου για να πάρεις απάντηση. Κάνεις το θέμα σου, ρωτάς, παίρνεις απαντήσεις, ξαναρωτάς, ξαναπαίρνεις απαντήσεις και πάει λέγοντας. Simple as that.

Μη μου σπάτε τα νεύρα γιατί έχω και τον Θηραμένη να μου τρώει την ώρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77387 από giorgos95 στις 22 Μαΐου 2011, 1:05μμ

giorgos95

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2010
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Σηπτικό και εσύ αρχαία την τρίτη ? :)Τεσπα,το να ανοίγεις και να ξανανοίγεις το ίδιο θέμα και να προβάλλεις διακιολογία ότι δν πρόλαβες να διαβάσεις τους κανόνες του forum το θεωρώ γελοίο....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77392 από testament στις 22 Μαΐου 2011, 2:49μμ

testament

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2011
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(giorgos95@22 Μαΐου 2011)
Τεσπα,το να ανοίγεις και να ξανανοίγεις το ίδιο θέμα και να προβάλλεις διακιολογία ότι δν πρόλαβες να διαβάσεις τους κανόνες του forum το θεωρώ γελοίο....

Εκανε δευτερο θεμα για τον προφανη λογο οτι του ειπα για τα greeklish που απαγορευονται, οποτε το εκανε στα ελληνικα.Αλλα βεβαια...το μονο που κανουμε αμεσως ειναι να κρινουμε τους αλλους πιστευοντας οτι ειμαστε πιο εξυπνοι.Και αντι να απαντησετε στο προβλημα σχολιαζετε τον τροπο που γραφει.

Υ.Γ. Αγαπουλα ευχαριστω για την συμβουλη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login