Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ειδικός: Ένας που έρχεται από άλλο μέρος και δείχνει σλάιντς.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

μαρεσει ενασ...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77350 από emily<3 στις 21 Μαΐου 2011, 9:20μμ

emily<3

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
εχω προβλημα!!!!! γουσταρω εναν τρελα αλλα τον γουσταρει κ η κοληττη μου! του αρεσω μου ειχε ζιτισει να κονουμε φαση αλλα αρνηθικα γιατι τον γουσταρει η φιλη μ.... τι να κανω????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77351 από Doctoras στις 21 Μαΐου 2011, 9:22μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Oτι θεωρεις σωστο.Αν νομιζεις οτι η φιλη σου δεν θα πληγωθει και θα καταλαβει προχωρα.Αν απο την αλλη νομιζεις οτι θα στραβωσει και μαζι με αυτο το στραυομα χαλαρωσει και η σχεση σας καλο θα ηταν να μην επιμηνεις πολυ και να τον προσπερασεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77380 από .emily. στις 22 Μαΐου 2011, 8:52πμ

.emily.

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
το ξερω θα πληγωθει κ το ξερω αλλα μ αρεσει.....ειναι τοσο θεος ο τυπος δεν παιζετε!!!!!!!!!!!!!! αλλα αν προχωρισω θα την πληγωσω αλλα αν δεν προχωρισω θα το μετανιοσωωωωω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77383 από Doctoras στις 22 Μαΐου 2011, 9:18πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Τοτε προσπαθησε με τον καιρο να το παρουσιαζεις σταδιακα στην φιλη σου.Α και κανε μου την χαρη να μπεις στα ανεπυθημητα των email σου και να βγαλεις το ftou.Κατι τετιο ψηλιαστηκα οτι επαθες.Δεν σου ηρθε email ενεργοποιησης ε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77388 από Silver Light στις 22 Μαΐου 2011, 1:12μμ

Silver Light

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κατα τη γνωμη μου θα ηταν καλο να το συζητησεις με τη φιλη σου.Αναλογα με τις σχεσεις σας...φερε τη συζητηση ειτε με τροπο ειτε πιο ευθεως και εξηγησε της πως εφοσον εκεινος θελει εσενα και οχι εκεινη δεν υπαρχει λογος να περιμενεις εσυ αφου τον θελεις κιολας τοσο.
Φυσικα ομως θα μιλησεις ετσι ωστε να μην δημιουργηθει παρεξηγηση καθως σιγουρα γνωριζεις τι θα την εκνευριζε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login