Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Σημίτης και ο Τσουκάτος να απαγορεύουν την εκπομπή της Μαλβίνας γιατί τους αποσπούσε από τη δημιουργικότητα
Σάββατο, 20 Απριλίου

πετσάκι-απορία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77679 από asold στις 24 Μαΐου 2011, 9:00μμ

asold

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Είμαι 15 ετών. Τραβάω κανονικά μαλακία και χύνω, όλα μια χαρά. Όταν το πέος μου όμως έρχεται σε στύση, τότε δεν αποκαλύπτεται η βάλανος από μόνη της. Αν τραβήξω το πετσάκι από μόνος μου, τότε μια χαρά, αν και πάλι δεν μπορώ να το τραβήξω πολύ κάτω από την βάλανο καθώς πονάει. Πιστεύω πως απλά ο χαλινός μου είναι πιο σφηχτός οπότε συμβαίνει αυτό. Πιστεύετε πως είναι κάποιο πρόβλημα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77709 από M1k3y στις 24 Μαΐου 2011, 11:58μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Πιθανώς να έχεις φίμωση, αλλά το γεγονός ότι αποκαλύπτεται πλήρως η βάλανος είναι ενθαρρυντικό. Ίσως σιγά-σιγά το "πετσάκι" να χαλαρώσει από μόνο του, αν και μπορείς να το βοηθήσεις βάζοντας κάθε μέρα λίγο baby oil και προσπαθώντας να το κατεβάσεις λίγο περισσότερο (μη πεθάνεις και από τον πόνο βέβαια). Για μια σίγουρη γνώμη βέβαια, καλού-κακού επισκέψου κάποιο ουρολόγο, κακό δεν θα σου κάνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77710 από asold στις 25 Μαΐου 2011, 12:14πμ

asold

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Το πρόβλημα μου είναι πως δεν αποκαλύπτεται η βάλανος από μόνη της, εγώ όμως μπορώ πολύ εύκολα να το κάνω. Οπότε δεν με επηρεάζει νομίζω σε σεξουαλική δραστηριότητα. Απλά η βάλανος δεν αποκαλύπτεται χωρίς το πετσάκι να δεχθεί κάποια βοήθεια. Άλλη γνώμη που είχα ακούσει είναι πως με τον καιρό θα "χαλαρώσει" ο χαλινός μου. Άλλες απόψεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77719 από M1k3y στις 25 Μαΐου 2011, 2:13πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(asold@25 Μαΐου 2011)
Το πρόβλημα μου είναι πως δεν αποκαλύπτεται η βάλανος από μόνη της, εγώ όμως μπορώ πολύ εύκολα να το κάνω. Οπότε δεν με επηρεάζει νομίζω σε σεξουαλική δραστηριότητα. Απλά η βάλανος δεν αποκαλύπτεται χωρίς το πετσάκι να δεχθεί κάποια βοήθεια.

Αυτό δεν αποτελεί και τόσο πρόβλημα.

Έγραψε:(asold@25 Μαΐου 2011)
Άλλη γνώμη που είχα ακούσει είναι πως με τον καιρό θα "χαλαρώσει" ο χαλινός μου.

Όντως, ταυτόχρονα με την ανάπτυξη των γεννητικών οργάνων ο χαλινός όλο και χαλαρώνει (πχ. εμένα σε μικρή ηλικία μου ήταν δύσκολο να κατεβάζω έστω και ελάχιστα το "πετσάκι", αφού πονούσε, έτσουζε κλπ., αλλά πλέον μπορώ να το κατεβάζω μέχρι τέρμα κάτω χωρίς κανένα πρόβλημα, και χωρίς να έχω προβεί σε κάποια διαδικασία για να το χαλαρώσω, πχ. επέμβαση). Πρόβλημα υπάρχει μόνο όταν αυτή η "χαλάρωση" καθυστερήσει υπερβολικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77730 από εξοκοσμικος στις 25 Μαΐου 2011, 12:38μμ

εξοκοσμικος

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
για σας παιδια εγω ειμαι 17 ποτε δεν ειχα τετοια προβλημα παντα μου κατεβενε και σε ποιο μικρι ηλικια ποθ τραβαγα μαλακια δεν ειχα καποιο προβλιμα.........
φιλε παντος επεισκεψου ουρολογο καλο ειναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77770 από M1k3y στις 25 Μαΐου 2011, 4:37μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(εξοκοσμικος@25 Μαΐου 2011)
μου κατεβενε και σε ποιο μικρι ηλικια ποθ τραβαγα μαλακια

Όταν λέμε μικρή ηλικία εννοούμε 5-10 χρονών.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77835 από asold στις 26 Μαΐου 2011, 9:29πμ

asold

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Απλά δεν μου ανοίγει από μόνο του. Δεν έχω πρόβλημα να το ανοίξω εγώ. Δεν είναι όπως στην φίμωση για παράδειγμα που δεν ανοίγει με τίποτα. Και εγώ που το βλέπω πρέπει να είναι πιο σφηκτός ο χαλινός. Αν επιμείνει το θέμα θα πάω σε ουρολόγο να το κοιτάξω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login