Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η καλύτερη συμπίεση αρχείων: DEL *.* - 100% συμπίεση
Τρίτη, 16 Απριλίου

χαμηλη αυτοπεποιθηση..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77794 από EiRiNaKi στις 25 Μαΐου 2011, 8:46μμ

EiRiNaKi

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Hi παιδια...αυτο το διαστημα δεν ειμαι και στα καλυτερα μου και σκεφτηκα πως ισως εσεις μπορειτε να βοηθησεται λιγακι...λοιπον τελευταια μου εχουν δημιουργηθει καποιες ανασφαλιες σχετικα με την εμφανηση μου.. 1) φοραω σιδερακια (λευκα, τα οποια πιστευω πως θα εμποδιζαν το οποιοδηποτε αγορι να κανει σχεση μαζι μου) 2) εχω υψος 1.70 κ ειμαι 67 κιλα... μου φενονται πολλα για το υψος μου..με οσους το εχω συζητησει μου εχουν πει πως δεν θα επρεπε να καν να με απασχολουν τετοια ''χαζα''..ομως εγω εχω κολλησει κ αυτα που προ ανεφερα μου εχουν μειωση αρκετα την αυτοπεποιθηση..ποιθα ειναι η γνωμη σας..? και τι μπορω να κανω για να ξεκολλησω απο ολα αυτα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77826 από takatakaros στις 26 Μαΐου 2011, 12:57πμ

takatakaros

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 144 αποδεκτές 0
Μην ασχόλησε με τέτοια θέματα.. μια χαρά είσαι .. και αν θες να ξεφύγεις απο αυτά βγες καμιά βόλτα με τους φίλους ή τις φίλες σου και διασκέδασέ το.. αυτά απο εμένα .. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77828 από Sped στις 26 Μαΐου 2011, 1:23πμ

Sped

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2011
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
Ποσο χρονων εισαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77838 από Nicolas στις 26 Μαΐου 2011, 9:38πμ

Nicolas

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Τα σιδερακια θα τα βγαλεις καποια στιγμη και δεν ειναι απαραιτητα ασχημα ουτε και κακο.

Οσο για τα κιλα σου που λες αν δεν αρεσει ΣΕ ΕΣΕΝΑ (ξεχνα τους αλλους) τοτε αλλαξε τα. Φανταζομαι οτι εισαι μικρουλα οποτε ο μεταβολλισμος σου δουλευει στα μεγιστα και αρα δεν θα δυσκολευτεις να αλλαξεις το σωμα σου αν και μονο ΕΣΥ το θελεις.

Μονο οταν αντιμετωπισεις εστω και αυτα τα χαζα που ομως ειναι μεσα στο μυαλο σου θα αποκτησεις και μεγαλυτερη αυτοπεποιθηση. Αν διαλεξεις να κανεις κατι αλλο απλα για να ξεχασεις αυτα που εχεις στο μυαλο σου η να το αποφυγεις τοτε δεν θα καταφερεις τιποτα.

Νικ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77847 από giannisefoa στις 26 Μαΐου 2011, 1:45μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Συμφωνώ σ αυτό σχετικά με τα κιλά αλλά να δώσω και μια συμβουλή:χάσε αν νομίζεις πως θα σε κάνει πιο γοητευτική,αλλά μην το παρακάνεις χάνοντας πολλά κιλά και δημιουργώντας μετά πραγματικό πρόβλημα υγείας στον εαυτό σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77850 από kwstantinoss στις 26 Μαΐου 2011, 2:07μμ

kwstantinoss

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
για τα κιλα μπορεις να το παρεις αποφαση οτι θα τα χασεις και να κανεις γυμναστικη και υγιεινη διατροφη και μετα θα νιωθεις πολυ καλα που τα καταφερες ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77857 από EiRiNaKi στις 26 Μαΐου 2011, 3:15μμ

EiRiNaKi

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεις...τα σιδερακια ομως? θα σας αποθουσε αν μια κοπελα φορουσε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77858 από Amelia στις 26 Μαΐου 2011, 3:20μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Σε κάποιες χώρες είναι μόδα τα σιδεράκια. Κάποιοι τα φοράνε χωρίς να έχουνε πρόβλημα, μη βλέπεις που τα δικά μας μυαλά είναι πίσω.
Και μπορεί τα φιλιά σου να είναι κάπως...περίεργα -που και αυτό δεν είναι απαραίτητο- αν όμως δεις μελλοντικά πόσο τέλεια θα είναι τα δόντια σου, τότε τσάμπα στεναχωριέσαι. Εδώ βλέπεις κάτι κυράτσες με σιδεράκια, εσύ μικρό κορίτσι δεν νομίζω πως υπάρχει λόγος να σε στεναχωρεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77863 από XxXGreGXxX στις 26 Μαΐου 2011, 3:59μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Καταρχας η μιση Ελλαδα φοραει σιδερακια, Και???? τι εγινε? Φοραω και εγω και να σου πω την αληθεια δεν πολυ θελω να τα βγαλω, πειτε με μαζοχα αλλα με αρεσουνν :P. Το παν ειναι να νιωθεις εσυ ομορφα με τον ευατο σου. Οπως ειπαν και οι παραπανω σιδερακια ειναι και θα φυγουν καποια στιγμη. Οσο για τα περιττα κιλα πιστευω πως εσας τα κοριτσια σας κανουν πιο ελκυστικες, λογο πιασιματων κτλπ. Νιωσε ομορφαααα!!! Αγαπααα τον ευατοοοο σου!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77869 από Reaction στις 26 Μαΐου 2011, 4:28μμ

Reaction

μέλος από: 15/5/2011
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Σιγα μωρε το προβλημα που ειναι τα σιδερακια.Εγω τα φοραω 1 χρονο τωρα και ποτε δεν με ενιαξε το θεμα, εμενα προσωπικα μου αρεσουν.Σκεψου επισης πως οταν μεγαλωσεις και τα βγαλεις εσυ θα εχεις τα ωραια δοντια και στομα σε αντιθεση με αλλους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login