Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ταΐζουμε το μωρό μας σκόρδο για να μπορούμε να το βρούμε στο σκοτάδι.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Δεν τοχω κανει ακομα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81557 από zoupi2007 στις 07 Ιουλίου 2011, 1:51μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
ενοω , για να ειχε μια σχεση 2.5 χρονια , θα ειναι πια σίγουρη για να ολοκληρώσει μαζί του μετα απο τοσο πολυ καιρο... θα τον ήξερε πολυ καλα και ηταν σίγουρη οτι δεν θα πληγωθεί απο αυτον...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81558 από zoupi2007 στις 07 Ιουλίου 2011, 1:54μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gossipgirl@07 Ιουλίου 2011)
Συμφωνω με την κοπελα πανω..ΟΠΟΤΕ νιωσεις ετοιμη εσυ το κανεις..και γω ολοκληρωσα στα 16,ενιωθα ετοιμη και το εκανα...Μα μετα καταλαβα οτι εκανα λαθος αφου τωρα που ειμαι 18 και εκανα ερωτα με το αγορι μου,οπου περιμεναμε καιρο για να προχωρησουμε,και ενιωσα απιστευτα...συναισθηματα που δεν ενιωσα ποτε ξανα στην ζωη μου.. Δεν νομιζω ομως να παιζει ρολο η ηλικια..ειναι το ατομο που εχεις απεναντι σου...


και ακριβώς... δεν παίζει ρόλο η ηλικία αλλά το άτομο που έχεις απέναντι σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81559 από gossipgirl στις 07 Ιουλίου 2011, 2:10μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Έγραψε:(zoupi2007@07 Ιουλίου 2011)
δεν ειμαι κοπελα... ... αν εχει ομως , και θελει να εχει το ιδιο αγορι μεχρι τα 18 πχ, θα νιοσει μαζι του τα "δυνατοτερα" συνεσθηματα... δεν ειναι λογος να χωρισει καποιος επειδη εχει ακουσει και εχει ακουσει πολλα απο αλλους... αλλα να ακουσει μονο τον εαυτο της... τι θελει και με τι εκεινη περνα καλα... καλα δεν τα λεω?

ουψ σορρυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81560 από zoupi2007 στις 07 Ιουλίου 2011, 2:25μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
blossom kate , δεν παιζει ρολο στην εντιμοτητα αν εισαι παρθενα η οχι ... προσωπικα εγω εντιμη θα χαρακτηριζα μια κοπελα ειλικρινή , να μην λεει ψεματα , να μην κλεβει , να ειναι σωστη γενικα , πιστη στον δεσμο της κ.α , αυτο ειναι εντιμοτητα , οχι αν εχεις κανει ερωτα επειδη το σωμα σου το ζητούσε και το ηθελε... και στην τελικη δεν ζουμε στα χωρια , με 50 κατοίκους , που τις κατινες τις ενοιαζε με ποια πηγε η μια και η αλλη , και το μάθαινε ετσι ολα τα γυρο χωρια... και στην τελικη ποιος θα σε σταματήσει στο δρομο , η αν πας σε μια δουλεια νομιζεις θα σε ρωτησει αν εισαι παρθένα? για να σε προσλαβει η οχι? αυτα δεν ισχύουν πια... ουτε θα νομιζει ο αλλος οτι εισαι πουτανα επειδη πηγες με καποιον...


εχω αδικο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81561 από blossom Kate στις 07 Ιουλίου 2011, 2:34μμ

blossom Kate

μέλος από: 30/4/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας ... νομιζω πως εχετε δικιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login