Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όποιος πίνει πολλά νερά, αυτά παθαίνει! ©kataouras,irc.ftou.gr
Τετάρτη, 8 Μαΐου

η κολλητη μου φιλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #80662 από killbill στις 27 Ιουνίου 2011, 3:04πμ

killbill

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
είμαι φίλος με μια κοπέλα εδώ και 3 χρόνια και τώρα τελευταία την βλέπω κάπως παραπάνω σαν φίλος και δεν ξέρω πως να τις το πω ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #80670 από partblah1990 στις 27 Ιουνίου 2011, 9:07πμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τα πράγματα είναι πολύ απλά φίλε ...της την πέφτεις στα ίσια και την κάνεις δική σου (φιλία άντρα γυναίκας δεν υπάρχει)προτού σου την φάει κάποιος άλλος διότι μετά θα πονάς που θα την χαίρεται κάποιος άλλος κι όχι εσύ ...και όταν θα βρει κάποιον άλλον εσένα θα σε ξεχάσει εντελώς και θα σε βλέπει μετά σαν φιλενάδα της ...και θα σου εξομολογείται ότι το κρεβάτι με τον γκόμενο της ήταν υπέροχο και θα σου λέει ποια στάση προτιμάει ...όποτε της ορμάς και την ρίχνεις ...WIN-WIN κατάσταση ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80691 από killbill στις 27 Ιουνίου 2011, 4:09μμ

killbill

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ευχαριστο αλλα απλα φοβαμε μιν πει τπτ και καλα ειμαισται μονο φιλη και τετια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80695 από sophie19 στις 27 Ιουνίου 2011, 4:39μμ

sophie19

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
ως γνωστό φίλε μου στα φιλικά είναι που μπαίνουν τα ωραιότερα γκολ!
Παρόλα αυτά φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας υπάρχει!Έχω κολλητούς από παιδιά που συζητάω μαζί τους θέματα που δε θα μπορούσα να συζητήσω ακόμα και με μια γυναίκα φίλη μου.Αν αυτή δε νιώθει το ίδιο για σένα το να της το πεις θα ήταν το χειρότερο, αφού όχι μόνο θα ακούσεις την κλασσικούρα "θέλω να μείνουμε φίλοι" αλλά ούτε καν φίλοι θα μπορείτε να είστε πια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login