Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κυνικός είναι αυτός που ξέρει την τιμή όλων των πραγμάτων αλλά δεν ξέρει τη αξία κανενός.
Σάββατο, 27 Απριλίου

squirting

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #80711 από _neraidomania_ στις 27 Ιουνίου 2011, 6:41μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
παιδια εχω ενα προβλημα λοιπον το αγορι μου καταφερε να με κανει να νιωσω το λεγομενο squirting κολπικα το συναιστημα ηταν απιστευτο ομωσ μετα απο κανα μηνα καταφερα να τ κανω μονη μου κλειτοριδικα απο τοτε οτι και να κανει τ αγορι μ δεν μπορω να τ κανω με τιποτα μονο μονη μου γιατιιιιιιιιιιι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80774 από Lick στις 28 Ιουνίου 2011, 12:48μμ

Lick

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Ίσως πιέζεις ψυχολογικά τον εαυτό σου ώστε να συμβεί και δεν αφήνεσαι ελεύθερη να νιώσεις την απόλαυση της στιγμής. Μην έχεις στο μυαλό σου το squirting, απόλαυσε τη στιγμή και θα σου έρθει ξανά μόνο του. Πάντως μπράβο σας που το καταφέρατε είτε μαζί είτε μόνη σου. Ομολογώ ότι δε μου έχει συμβεί με καμία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80809 από giannisefoa στις 28 Ιουνίου 2011, 4:23μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Κοίτα,εκ των πραγμάτων το να έχεις οργασμό(είτε με είτε χωρίς squirting) απ την κλειτορίδα είναι πιο εύκολο στην πλειοψηφία των περιπτώσεων.Οπότε το να το πετύχεις απ την κλειτορίδα είναι το πιο λογικό(αν έχεις την ικανότητα για squirting γιατί πολλές δεν την έχουν)...Τώρα το ότι το κατάφερες μια φορά με το αγόρι σου μπορεί να οφείλεται σε πολλούς γνωστούς και άγνωστους παράγοντες που μπορεί να υπάρξουν ξανά ή να μην υπάρξουν ποτέ ξανά...Οπότε σαν συμπέρασμα πιστεύω πως πρέπει πρώτα να δεις αν το πετυχαίνεις τακτικά μέσω της κλειτορίδας κι αν δεις πως το πετυχαίνεις τότε δοκίμασε να το κάνεις και κολπικά κι άλλη φορά.Αν δεν τα καταφέρνετε ζήτα του να σου κάνει στοματικό,όπου θα χεις ανακαλύψει αν μπορεί να το πετύχει έυκολα ή δύσκολα...Τα παραπάνω είναι απλά και μόνο μια θεωρία...Αλλά ελπίζω να σε βοήθησα να σκεφτείς κάποιες αιτίες για αυτό που έγινε... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80810 από james1996 στις 28 Ιουνίου 2011, 4:31μμ

james1996

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2011
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
εγω θα ηθελα να ροτισω το υγρο που βγενει απο το squirting απο που βγενη και τι ειναι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login