Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σύντομα θα κουρευτείς.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Φωνη προβλημα !

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81029 από petrakis243 στις 01 Ιουλίου 2011, 4:44μμ

petrakis243

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους,θα ηθελα να με βοη8ησετε αν γνωριζεται οτιδηποτε...
λοιπον το προβλημα μου ειναι οτι ειμαι 16 χρονων και η φωνη μου ειναι παρα πολυ λεπτη ! (κοριτσιστικη μεχρι και αδερφιστικη μου εχουν πει) Αυτο το προβλημα το ειχα απο τοτε που 3εκινησα να πηγαινω δημοτικο μεχρι σημερα με αποτελεσμα να μην εχω αρκετους φιλουσ παρα ελαχιστους (κοριτσια ποιο πολυ) γιατι ολοι με κοροιδευαν και με κοροιδευουν γιατι νομιζουν πως ειμαι gay (και μου το κοπανανε κα8ε μερα,με αποτελεσμα να εχω φτασει σε τασεις αυτοκτονιας
παλιοτερα) Εχω κανει αρκετες συζητησεις με τους γονεις μου ολα αυτα τα χρονια με αποτελεσμα πριν λιγες μερες εκανα ορμονολογικες ε3ετασεις και ολα βγηκαν φυσιολογικα . θα ηθελα απο σας αν σε καποιον του εχει τυχει κατι αναλογο ή αν καποιος γνωριζει κατι που θα μπορουσα να κανω για να λυθει επιτελους το προβλημα αυτο ! Περιμενω απαντησεις Και συγνωμη που γραφω σε αυτο το φορουμ γιατι δεν αφορα το σεχ αλλα το συνδηασα επειδη αναφερομαι σε ορμονες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81030 από metal angel στις 01 Ιουλίου 2011, 5:00μμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
κοιτα..απο την στιγμη που οι ορμονολογικες σου εξετασεις ηταν καθαρες και φυσιολογικες απο οτι μας λες..δεν νομιζω πως υπαρχει λογος ανησυχιας..απο την αλλη θα δεις οτι σιγα-σιγα η φωνησου θα αρχισει να γινετε πιο βαρια και πιο μπασα..εχεις καιρο ακομα,η αναπτυξη των αγοριων δεν σταματαει τοσο γρηγορα σε σχεση με των κοριτσιων..δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι και να χαλιεσαι για κατι που στο κατω κατω δεν ευθηνεσαι..! μην ακους τι λενε οι αλλοι γραψτους κανονικα..απο την συμπεριφορα που μας λες οτι εχουν απεναντι σου καταλαβαινω οτι προκειται για ανωριμα ατομα που απλα προσπαθουν με καθε μεσο να υποβαθμισουν εσενα ωστε να φανουν ανωτεροι..! κανε λιγη υπομονη και θα δεις οτι θα φτιαξει το πραγμα..και προπαντων μην ακους τους αλλους..μην τους κανεις να καταλαβουν οτι εχουν καταφερει αυτο που θελουν( το να σε κανουν να νιωσεις ασχημα δηλαδη )..υπομινη χρειαζεται και τιποτα αλλο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81031 από δημητρης1997 στις 01 Ιουλίου 2011, 5:02μμ

δημητρης1997

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2010
μηνύματα: 124 αποδεκτές 0
Eιμαι 14,5 χρωνων και πριν 1 χρωνο ειχα και εγω πολη λεπτη φωνη και καποιεσ φορεσ ακοθγονταν κοριστισικη να το πο παντοσ ηταν σκατα . τουσ τελευταιουσςσ 3 μηνεσ (μπηκα για τα καλα στη εφηβεια)μιλαο σαν νταλικερης.και η φωνη μ εχει γινει αρκετα βαρια και μπασα . το οτι σε κοροιδευουν ειναι προβλημα τουσ μιν τουσ δινεισ σημαχια και εμνενα με κοιροιδευαν αλλα ηταν καποιοι που το παιζαν μαγκεσ οποτε τουσ εγγαφα στα τετοια μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81032 από δημητρης1997 στις 01 Ιουλίου 2011, 5:04μμ

δημητρης1997

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2010
μηνύματα: 124 αποδεκτές 0
αυτοι εχουν το προβλημα που σε κοιροιδευουν οχι εσυ. δλδ αυτοι ειναι τελειοι? και αν ειναι τελειο ποιοσ καθοριζει το τελειο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81033 από Darkfieras στις 01 Ιουλίου 2011, 5:26μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
Φιλε χαλαρωσε... δεν χριαζετε να χασεις την ζωη σου επειδι σε κοροιδευουν κομπλεξικα ατομα σαν και αυτα... Απλα εχεις αργισει να μπεις στην αναπτιξει και φενετε περιεργο ενας 16χρονος με φονη 10χρονου χαλαρωσε με τον κερο θα αναπτιχθει η φονη... Για αυτο χαλαρωσε η ζωη συνεχιζετε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81048 από petrakis243 στις 02 Ιουλίου 2011, 12:14πμ

petrakis243

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ναι ομως ρε παιδια εδω και 10 χρονια υπομονη κανω ,ακους το ενα ακους το αλλο κανεις υπομονη μια δυο τρις εκατο... καποια στιγμη ομως ΣΚΑΣ δεν αντεχεις αλλο !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81049 από giannisefoa στις 02 Ιουλίου 2011, 12:23πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Κοίτα δεν θα σου πω να μην δίνεις σημασία γιατί ξέρω ότι δεν γίνεται...Απλά προσπάθησε μέσα από την συμπεριφορά σου να τους αποδείξεις ότι δεν είσαι gay όπως αυτοί θέλουν να λένε.Απ την άλλη λες πως έχει φίλους κυρίως κορίτσια αλλά από τα συμφραζόμενα βγαίνει ότι είχες και αγόρια ή έχεις.Στηρίξου σε αυτούς οι οποίοι μάλλον είναι άτομα που πραγματικά ενδιαφέρονται!Είχες ποτέ κορίτσι;Αν ναι και σου καταλογίζουν ακόμα το gay τότε προσπάθησε να μην ασχοληθείς(όσο δύσκολο κι αν είναι) αλλιώς πιστεύω πως ίσως αν βρεις μία κοπέλα να σταματήσουν να σε πειράζουν...Αυτά από μένα...Ξέρω πως ίσως δεν βοηθάω πολύ αλλά μπορεί να σε βοήθησα να σκεφτείς κάποια πράγματα και ίσως λύσεις... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81057 από vikiss στις 02 Ιουλίου 2011, 4:04πμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Μη σκας φίλε μου.. όλοι έχουμε κάποια σημεία που ενδεχομένως δεν μας αρέσουν στον εαυτό μας!! Εσύ έχεις τη φωνή σου.. άλλος μπορεί να έχει το σώμα του, άλλος τα αφτιά του, άλλος τη μύτη του ...

Εμένα ας πούμε δν μου αρέσουν τα μαλλιά μου επειδή είναι σγουρά.. Βλέπω φίλες μου ή και άλλες κοπέλες που έχουν φυσικό ίσιο μαλλί και ζηλεύω.. και επειδή είναι πολύ σγουρά δεν ισιώνουν εύκολα, φριζάρουν συνέχεια και με κουράζουν.. Θα μ' άρεσε να μην ήταν έτσι αλλά δεν γίνεται...

Και μην ξεχνάς αυτό που είπε ο ΡΦ ''Καθένας έχει το ατού του, άλλος φράγκα, άλλος style, άλλος κοιλιακούς... αν εσύ νιώθεις okay, άσε κάθε βλάκα να λέει... αν μια φορά δεν με γουστάρουν και με βρίζουνε, δέκα τους βλέπω και μου ρχετε να ξεράσω....''


Να μην ξεχνάς ότι όλοι είμαστε μοναδικοί και ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΑΣ!

Βρες άτομα που θα σε αγαπάνε ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ!! Χωρίς να σε κάνουν να νοιώθεις άσχημα για τη φωνή σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login