Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γεια σας! Ονομάζομαι Βασίλης Πόρτας και η δουλειά μου είναι να πουλώ παράθυρα.
Σάββατο, 4 Μαΐου

αλλαγη στο πεος μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81155 από ni_kh στις 03 Ιουλίου 2011, 4:20πμ

ni_kh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι η νικη 32 χρονων και ειμαι με τον αντρα μου 13 χρονια..τον τελευταιο καιρο εχουμε παρατηρησει οτι εχει μεγαλωσει το κεφαλακι σαν πιο πρισμενο και ποναει μερικες φορεσ στην επαφη.υπαρχει περιπτωση να ειναι κατι παθολογικο??το αλλο που εχουμε σκεφτει ειναι οτι επειδη πριν μερικους μηνες δοκιμασαμε καποιο σαν προσθετο απο σεξ σοπ μηπως εχει δημιουργηθει κατι απο αυτο..αν καποιος μπορει να βοηθησει θα το εκτημουσαμε πολυ!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #81162 από diamondz στις 03 Ιουλίου 2011, 11:44πμ

diamondz

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γιατι δεν πατε σε εναν ειδικο , απο εδω δεν νομιζω πως μπορειτε να λαβετε σημαντικη βοηθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81177 από ni_kh στις 03 Ιουλίου 2011, 4:36μμ

ni_kh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
το θεμα ειναι οτι θελουμε να αποφυγουμε τον γιατρο αν δεν ειναι κατι σοβαρο.η απορια μου ειναι αν το κεφαλακι του αντρα ειναι λογικο να πριστει να διχνει μεγαλυτερο δηλαδη.ακομα και το προφυλακτηκο με δυσκολια μπαινει!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81197 από Doctoras στις 03 Ιουλίου 2011, 7:06μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Xρησιμοποιησατε αντλια?Α ναι αν δεν χρησημοπιηθει σωστα και αν χρησημοποιιεται σωστα αλλα πολυ συχνα μπορει να δημειουργηση βλαβη στο πεος και μπορει να ειναι και σοβαρη αν ειναι μονημη.Καλο ειναι να πατε σ γιατρο οπως και να εχει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81227 από ni_kh στις 03 Ιουλίου 2011, 11:18μμ

ni_kh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Αν εννοεις αντλια για μεγενθυνση πεους οχι.Χρσισημοποιησαμε ενα σαν προφυλακτικο το οποιο στο τελειωμα του εχει ενα ομοιομα του πεος και ειναι μεγαλυτερη η διυσδυση.αυτο απο την μεσα πλευρα ειχε μια μικρη εισοδο που εμπαινε το πεος του αντρα μου και εκει μαλλον εγινε η ζημια.καποιοες φορες το ειχε ματωσει κι ολας.παλι υποθεσεις κανουμε γιατι δεν ξερουμε αν ειναι απο αυτο!παντως το χρησιμοποιησαμε λιγες φορες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login