Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πρόσκοπος: Ένα παιδί που ντύνεται σαν ηλίθιος και ακολουθεί τις οδηγίες ενός ηλίθιου που είναι ντυμένος σαν παιδί.
Σάββατο, 18 Μαΐου

δαχτυλο εκει πισω??

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81301 από gossipgirl στις 04 Ιουλίου 2011, 6:07μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Έγραψε:(OmgMan@04 Ιουλίου 2011)
Έγραψε:(gossipgirl@04 Ιουλίου 2011)
Αγχωθηκα τωρα,και αν δεν του αρεσει? Πφφφ θα προσπαθησω οοοσο καλυτερα μπορω


Αν δεν του αρεσει απο τα νευρα του θα φας τον πονο της ζωης σου

Με εβαλες σε διλημμα τωρα... Να τον πονεσω ή να μην τον πονεσω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84292 από nikos52 στις 20 Αυγούστου 2011, 9:42μμ

nikos52

banned
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
είναι απόλυτα φυσιολογικό για έναν άντρα να ερεθίζεται με αυτό τον τρόπο.
δεν είναι καθόλου γκει.
κανένας δεν είναι γκέι επειδή ερεθίζεται απ τον πρωκτό και καμία δεν είναι λεσβία επειδή προτιμάει να τελειώνει με γλώσσα!
είναι θέμα προτίμησης.
αν το κάνεις, να είσαι απαλή και φυσικά να μην το βάλεις βαθιά.
ο ερεθισμός σε εκείνο το σημείο προέρχεται από νεύρα και έχει να κάνει με κάποιους αισθητήρες που βρίσκονται στους όρχεις νομίζω.
πάντως δεν είναι όπως στις γυναίκες, που κάποιες σ'αυτό το ζήτημα ερεθίζονται από την αίσθηση της υποταγής.
για τον άντρα χρειάζεται ίσως να βάλεις λίγο την άκρη του δακτύλου σου και να ψιλοψαχουλέψεις.

αν σ ζητήσει να το κάνεις πιο βίαια, υπάρχει ίσως μια πιθανότητα να είναι γκει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84331 από lagouditos στις 21 Αυγούστου 2011, 2:18μμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0
Γενικά αυτό είναι tabοο για τους περισσότερους από εμάς. Εμένα μια φορά η κοπέλα μου μου το έκανε (από μόνο του πήγε βασικά, δεν έγιναν ερωτήσεις πριν) και το είχα και απορία αφού δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ και την άφησα να προχωρήσει. Γενικά μπορώ να πω ότι δεν ήταν άσχημη η αίσθηση, αλλά γενικά δεν τρελάθικα κι όλας. Η ευχαρίστηση που μπορεί να προκύψει από εκεί έχει να κάνει με τον προστάτη όπως είπαν τα παιδιά πιο πάνω. Γενικά άμα το κάνεις σιγά σιγά και με λιπαντικό εννοείτε δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Καλό θα ήταν να συνδιαστεί αυτό και με στοματικό σεξ ταυτόχρονα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84335 από Natverket στις 21 Αυγούστου 2011, 3:06μμ

Natverket

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Πολλές φορές με την πρώην κοπέλα μου, όταν μου την έπαιζε, ένιωθα και στη σκέψη μόνο ότι μου χαιδεύει το επίμαχο σημείο, μεγάλο ερέθισμα. Για δάχτυλο δε ξέρω, αλλά εγώ ένιωθα περισσότερο την ανάγκη για εξωτερικό χάιδεμα, όπως όταν κάνουν αυτές με την κλειτορίδα τους.
Δεν της το ζήτησα ποτέ όμως επειδή σε τέτοια θέματα νομίζω πως ήταν κάπως δύσκολο να της τα προσεγγίσω. Ακόμα και αυτά που κατάφερα να την πείσω να κάνει, τα κάναμε μετά από προετοιμασία μηνών.
Τώρα στο θέμα, δεν γνωρίζω κάποιες λεπτομέριες πως να το κάνεις. Αλλά μην κολλάς σε ταμπού και ιστορίες. Ο ίδιος ξέρει πόσο σίγουρος είναι για τον εαυτό του και αυτό αρκεί. Και μόνο που το δέχτηκες, σημαίνει ότι ταιριάζετε μαζί τουλάχιστον στο ερωτικό κομμάτι και αυτό είναι σπάνιο, οπότε εκμεταλλευτείτε το.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124541 από kloklo1978 στις 04 Ιανουαρίου 2014, 2:38μμ

kloklo1978

μέλος από: 4/1/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια καλημερα,διαβασα τις αποψεις σας και ειπα να απαντησω κι εγω.Ειμαι 36 ετων και μετα απο 18 χρονια που απολαμβανω το δαχτυλο και το γλυψιμο εκει πισω,σας λεω οτι δεν ειμαι καθολου γκει.Αντιθετως εχω ζησει τους πιο δυνατους οργασμους απο οτι με την απλη σεξουαλικη πραξη.Το τι αρεσει στον καθενα ειναι καθαρα υποκειμενικο.αλλα μη βαζετε ταμπελες σε κανεναν αν πρωτα δεν το δοκιμασετε.Αυτα τα ολιγα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login