Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκτός του σκύλου, το βιβλίο είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου. Εντός του σκύλου είναι πολύ σκοτεινά για να διαβάσει κανείς.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Στοματικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81702 από The_Real_Maria στις 10 Ιουλίου 2011, 1:20πμ

The_Real_Maria

banned
μέλος από: 10/7/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Είμαι εντελώς αρχάρια στο στοματικό και μ'αρέσει ο τρόπος που η Τζούλια
το κάνει πως μπορώ να κάνω στοματικό σαν τη Τζουλια?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

Σημείωση moderator: Γίνεσαι banned επειδή το ξεκωλίδι που έβαλες στην υπογραφή σου ήταν αφορμή να μας γίνει επίπληξη από την Google με την απειλή να σταματήσει η προβολή διαφημίσεων στο site και συνεπώς το μοναδικό εισόδημά μας. Επίσης ως συνέπεια των πράξεών σου, καταργείται στο εξής η προβολή υπογραφών στο φόρουμ για όλα τα μέλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81704 από Aitherovamwn στις 10 Ιουλίου 2011, 1:59πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
οχι βρε κοπελα μου σα τη πουτανα!!
καντο με δικο σου τροπο και μη κοιτας τσοντες για να μαθεις ειναι μαλακιες εντελος!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81707 από M1k3y στις 10 Ιουλίου 2011, 2:56πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Aitherovamwn@10 Ιουλίου 2011)
οχι βρε κοπελα μου σα τη πουτανα!!
καντο με δικο σου τροπο και μη κοιτας τσοντες για να μαθεις ειναι μαλακιες εντελος!!

Εγώ διαφωνώ σε αυτό. Δες και διάβασε ό,τι μπορείς, κακό δε θα σου κάνει.

Τώρα, όσον αφορά το ερώτημά σου, κοίταξε, η Τζούλια δεν είναι και καμιά σοβαρή πορνοστάρ, μια πατσαβούρα είναι (ερασιτέχνις), οπότε προφανώς και μπορείς να το κάνεις όπως η Τζούλια, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να το κάνεις όπως η Τζούλια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81730 από nikos200 στις 10 Ιουλίου 2011, 6:03μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
δοκιμασσε σε καμια μπανανα... δες πως το κανει καμια σοβαρη πορνοσταρ γτ οπως αναφερθηκε η κοπελα ειναι ασχετη... και δοκιμασετο σε μπανανα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81760 από Aitherovamwn στις 11 Ιουλίου 2011, 12:56πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
εγω παντος αυτο που εχω να προτινω ειναι να μη κανεις εξασκιση!οταν ειναι να γινει θα γινει..και απλα θα αλλαζεις τον τροπο που το κανεις ωσπου να δεις οτι αρεσει στο αγορι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81770 από ni_kh στις 11 Ιουλίου 2011, 4:04πμ

ni_kh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Σε αυτα ρε κοπελια δεν υπαρχουν ενχειριδεια...δεν αγορασες τηλεοραση και θελεις να δεις πως λειτουργει.... ειναι αυτοδιδακτο.Θα το κανεις πραξη και καθε φορα θα γινεσαι καλυτερη!!Οσο για την Τζουλια σιγα το σπουδαιο ανθρωπο που θελεις να διδαχτεις κι ολας...!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81798 από GrandmasterL στις 11 Ιουλίου 2011, 3:56μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Μια που ρωτας πως να κανεις ωραιο πισινο και μια πως να περνεις πιπα σαν την τζουλια..Κοιτα πρωτα να ξεπερασεις τον ναρκισσισμο σου και μετα ψαξε για επιβεβαιωση.Και να την παρεις,δεν θα εισαι τοσο ευτυχισμενη οσο φανταζεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81866 από The_Real_Maria στις 12 Ιουλίου 2011, 2:33μμ

The_Real_Maria

banned
μέλος από: 10/7/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ Πολύ Όλους σας για τις απαντήσεις.
Σέβομαι απόλυτα την άποψη σας.

@GrandmasterL Δεν απαντάς στην ερώτηση μου και δεν σε αφορά τι θα κάνω και τι είμαι οκ? Δεν ζήτησα συμβουλή σχετικά με την προσωπικότητα μου.Φιλικά Πάντα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81902 από l_o_v_e..y_o_u στις 12 Ιουλίου 2011, 9:52μμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
εγω νομιζω..πως η τζουλια δν αξιζει για απομοιμηση..ο καθενας εχει τον δικο του μοναδικο τροπο..απλα..αν πραγματικα το θες (οχι επειδη θες να δειξεις οτι κατι εισαι η προχο..)καντο οπως εσυ πιστευεις..οτι ειναι σωστο..οτι θα σου αρεσει και θα του αρεσει.. και ελπιζω να ξερει οτι ειναι η πρωτη σου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login