Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Δοκιμαστική κάρτα στρογγυλή κουλούρα με χρώματα σε ΕΡΤ και ΕΡΤ-2 να σφυρίζει σαν το διάολο ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 πριν ανοίξει ο σταθμός.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

πρεπει?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81886 από l_o_v_e..y_o_u στις 12 Ιουλίου 2011, 7:13μμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
γεια σας..εχω ενα προβλημα..γι'αυτο μπηκα και στο site αυτο..
λοιπον..ας μπω στο ψητο..ειμαι 15 ετων..και τα εχω με ενα αγορι ολο τον χρονο..εχουμε συζητησει πολλες φορες να προχωρησουμε εκτος φιλιων..1 βδομαδα πριν με καλεσε σπιτι του..για να προχωρησουμε..του ειπα πως δεν ειμαι σιγουρη..και να μου δωσει 1 βδομαδα διορια..σημερα τελειωνει η διορια..και το βραδυ θα με ρωτησει...για μια τελικη απαντηση..ειμαι προοχω...αλλα φοβαμαι για τον πονο..κτλ..δεν ξερω τι να κανω και ξερει πως σε αυτον τον τομεα ειμαι ασχετη..τι θα περιμενει απο μενα..(εγω θελω..μα αν θελει να του κανω "εξοτικα" πραγματα?) δεν ξερω ..θα παρει προφυλαξεις..και αν δεν εχει παρει..να του πω να παει να παρει? θα τον ξενερωσω?..και πως θα του την παιξω? μια φορα πηγε να μου βαλει δακτυλο..τον αφησω ..αλλα πεταχτηκα και σταματησε..(αυτο εγινε την προηγουμενη δευτερα..) οταν ξαναπροσπαθησε..εγινε μια χαρα..δεν ειχα προβλημα..αλλα τωρα που δεν θα φοραμε ρουχα? θα μου βαλει δακτυλο..η αμεσως θα περασει στο ψητο?
θελω καποια/καποιος εμπειρη/ος να μου πει..μεχρι το βραδυ αν γινετε..

ευχαριστω πολυ <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81887 από eisainoobas στις 12 Ιουλίου 2011, 7:31μμ

eisainoobas

banned
μέλος από: 4/6/2011
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
κατα την γνωμη μου, για να κανεις τοσες ερωτησεις και να δισταζεις ακομα να προχωρησεις σημαινει πως πολυ απλα δεν εισαι ετοιμη ακομα γι αυτο. Οταν θα εισαι ετοιμη, πιστεψε με δεν θα εχεις να σκεφτεις τιποτα απο οσα σε απασχολουν αυτη τη στιγμη. εαν το αγορι σου σε αγαπαει, θα το σεβαστει αυτο. εαν οχι , υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες!σε περιπτωση που προσωρησετε ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως θα παρετε προφυλαξεις!ας ξενερωσει, ας κανει οτι θελει, προφυλακτικο θα φορεσει. Θεωρω μεγαλυτερο "ξενερωμα" να γινετε γονεις σε 9 μηνες σε αυτη την ηλικια, εκτος και αν εχετε πως να μεγαλωστε ενα παιδι, και γενικοτερα αν κρινετε πως ειστε ωριμοι γι αυτο! ασε να φερει το ενα το αλλο. δεν υπαρχουν οδηγιες χρησης σε ολα αυτα. να εισαι χαλαρη γιατι αλλιως δεν θα το απολαυσεις.στην αρχη φιλια, μετα χαιδεματα, και σιγα σιγα θα γινουν ολα. ειναι η πρωτη σου φορα απο οτι καταλαβα, του το εχεις πει αυτο?θα πρεπει να το γνωριζει για να σου φερθει αναλογως, πιο ηπια..και επισης κανεις δεν εχει απαιτησεις απο ενα κοριτσι που τωρα ξεκινα την σεξουαλικη του ζωη!οποτε μην αγχωνεσαι!παρτο χαλαρα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81889 από l_o_v_e..y_o_u στις 12 Ιουλίου 2011, 7:48μμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ! αρα να του απαντησω οχι?ναι το ξερει πως σε αυτον το τομεα ειμαι ασχετη..αλλα με καλεσε σπιτι του..αν ειναι μονο για να μου βαλει ακομη μια φορα δακτυλο..και το ενα φερει το αλλο?με την απαντηση σου..ενιωσα πιο ασφαλης..και δεν πολυ δισταζω να του πω να παω σπιτι του..αν οντως βαζοντας μου δακτυλο..συνεχισουν τα πραγματα?γιατι μου αρεσει.. πολυυ και ναι θα του πω οτι πρεπει να παρουμε προφυλαξεις!αλλα ειναι πιο εμπειρος απο εμενα..αρα..αν προχωρησουμε..θα συνεργαστουμε..γιατι εκεινες τις στιγμες..δεν τα κανεις μονο σου..σωστα?εγω δεν ξερω την αρχη..πως θα το αρχισουμε..μετα ειμαι μια χαρα :)στην αρχη κολλαω..γιατι τοσο καιρο που μου εχει βαλει δακτυλο..δεν ειχαμε φτασει στο σημειο..να βγαλουμε τα ρουχα μας! εκει κομπλαρω και μονο..}
πες μου σε παρακαλωω! εισαι εμπειρος?(αφου μου απαντησες...πιο πριν..) σιγουρα κατι παραπανω ξερεις! πες μου :) :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81891 από eisainoobas στις 12 Ιουλίου 2011, 8:11μμ

eisainoobas

banned
μέλος από: 4/6/2011
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
εχω μια χ εμπερια και λογω ηλικιας κοιτα, δεν θα σου πει τωρα γδυσου! απλα εκει που θα σε φιλαει στο λαιμο, θα παει και πιο κατω, θα θελει να σε φιλησει πχ στο στηθος, θα σου βγαλει την μπλουζα και ετσι θα συνεχισουν ολα. μην αγχωνεσαι!!εαν οντως το θελεις, δεν χρειαζεται να του πεις "ναι, ξερεις αποφασισα πως θελω να το κανουμε". πεσ του απλα"μου ειχες καλεσει σπιτι σου, ισχυει ακομα?". οσον αφορα αυτο με το δαχτυλο, μην το βλεπεις σαν κατι ξεκομμενο απο ολα τα αλλα. στο κανει για να σε αναψει, και σιγα σιγα, εαν ολοκληρωσετε, να μπορεσει να μπει μεσα σου χωρις να πονεσεις ιδιαιτερα εφοσον θα εχεις υγρανθει.οτι αλλη απορια εχεις, εδω ειμαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81892 από M1k3y στις 12 Ιουλίου 2011, 8:14μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(l_o_v_e..y_o_u@12 Ιουλίου 2011)
ευχαριστω πολυ! αρα να του απαντησω οχι?ναι το ξερει πως σε αυτον το τομεα ειμαι ασχετη..αλλα με καλεσε σπιτι του..αν ειναι μονο για να μου βαλει ακομη μια φορα δακτυλο..και το ενα φερει το αλλο?με την απαντηση σου..ενιωσα πιο ασφαλης..και δεν πολυ δισταζω να του πω να παω σπιτι του..αν οντως βαζοντας μου δακτυλο..συνεχισουν τα πραγματα?γιατι μου αρεσει.. πολυυ και ναι θα του πω οτι πρεπει να παρουμε προφυλαξεις!αλλα ειναι πιο εμπειρος απο εμενα..αρα..αν προχωρησουμε..θα συνεργαστουμε..γιατι εκεινες τις στιγμες..δεν τα κανεις μονο σου..σωστα?εγω δεν ξερω την αρχη..πως θα το αρχισουμε..μετα ειμαι μια χαρα :)στην αρχη κολλαω..γιατι τοσο καιρο που μου εχει βαλει δακτυλο..δεν ειχαμε φτασει στο σημειο..να βγαλουμε τα ρουχα μας! εκει κομπλαρω και μονο..}
πες μου σε παρακαλωω! εισαι εμπειρος?(αφου μου απαντησες...πιο πριν..) σιγουρα κατι παραπανω ξερεις! πες μου :) :/

Άραξε κορίτσι μου. Σεξ θα κάνεις, όχι φόνο.

ΟΚ, είναι φυσιολογικό να έχεις άγχος για την πρώτη φορά, αλλά μη μένεις εκεί, σκέψου τα μετέπειτα. Άσε τα "αν...", "και αν...", "και αν όμως...", Το σεξ είναι ΑΠΟΛΑΥΣΗ, είναι ΧΑΡΑ, είναι ΖΩΗ στην πιο έντονη έκφρασή της, γι' αυτό πρέπει να το ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ, να το ΧΑΙΡΕΣΑΙ, να το ΖΕΙΣ. Δεν είναι κάποιο εξωγήινο, παρά φύσιν, επίπονο βασανιστήριο που θα πρέπει να το υποστείς αναγκαστικά, διά της βίας. Όταν το πάρεις αυτό χαμπάρι, θα είσαι και έτοιμη να το κάνεις. Δεν έχει "πρέπει" ή "δεν πρέπει" (και δεν είναι αυτό το θέμα μας), ή το θέλεις ή δεν το θέλεις. Πάρε μια απόφαση.

ΥΓ. Και, αν είναι δυνατόν, σταμάτα να φοβάσαι το nudity - γυμνή σε έφτιαξε η φύση, γυμνή είναι και ό,τι πιο φυσιολογικό να είσαι. Σκέψου το σαν απελευθέρωση από τα κλισέ που σου επιβάλλει η σκατοκοινωνία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81895 από l_o_v_e..y_o_u στις 12 Ιουλίου 2011, 8:30μμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
ευχαριστω guys!!!

τωωρα αλλη ερωτηση/ερωτησεις:)
κοιταξτε..εμεις οταν φιλιομαστε ημαστε στο κρεβατι του..η στον καναπε..μου ειπε πως θα ημαστε ολομοναχοι μεχρι 1 π.μ.. οποτε εχουμε αφθονο χρονο..νιωθω πως ειμαι ετοιμη και το θελω :)πραγματικα :) αλλα επειδη ειναι η πρωτη μου φορα..θα μου ερθει οργασμος..εστω και λιγο? οταν μου βαζει δακτυλο..οντως με αναβει-με χαλαρωνει..και οταν ειμαστε στο δωματιο του..εγω ξαπλωνω πανω του..γιατι με βολευει..αλλα ποτε δεν προχωρησαμε..απλα ημουν πανω του και φιλιομασταν..(βεβαια την πρωτη φορα με ενοχλουσε λιγο το "πραμα" του..αλλα το συνηθησα.. :) μηπως καλυτερα να φοραω ενα φορεμα μινι..η μια μινι φουστα..μηπως και ειναι πιο βολικο..γιατι ειναι και καλοκαιρι.. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81897 από M1k3y στις 12 Ιουλίου 2011, 8:37μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Ε, τι άλλο να βάλεις, στολή μελισσοκόμου; Λογικά, ή σορτσάκι, ή μίνι θα φορέσεις.

Όσον αφορά τον οργασμό, αυτό δεν μπορείς να το ξέρεις εκ των προτέρων. Άμα σου έρθει πάνω στο intercourse, σου ήρθε (λίγο δύσκολο βέβαια μιας και είναι η πρώτη σου φορά, αλλά τίποτα δεν αποκλείεται). Αν όχι, θα κάνετε κάτι χωρίς διείσδυση για να σου έρθει (πχ. γλειφομούνι).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81898 από l_o_v_e..y_o_u στις 12 Ιουλίου 2011, 8:40μμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
και αν θελει να κανουμε πρωκτικο? :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81899 από M1k3y στις 12 Ιουλίου 2011, 8:44μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(l_o_v_e..y_o_u@12 Ιουλίου 2011)
και αν θελει να κανουμε πρωκτικο? :/

Σιγά ρε, ποιος είναι, ο Γκουσγκούνης, που θα θέλει και πρωκτικό;

Τέλος πάντων, όλα εμείς θα στα λέμε; Αν θες πρωκτικό, κάνε πρωκτικό, αν δε θες, μη το κάνεις. Δεν υπάρχει σωστή απάντηση στο ερώτημά σου, ό,τι σε ευχαριστεί το κάνεις, και ό,τι δεν σε ευχαριστεί δεν το κάνεις, τελεία και παύλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81900 από l_o_v_e..y_o_u στις 12 Ιουλίου 2011, 9:08μμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
οκαι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login