Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όχι, δεν πρέπει να ενθουσιαστείς που έφτιαξες σε τρεις μόνο μήνες το παζλ που έλεγε 'από 2 έως 4 έτη'!
Κυριακή, 19 Μαΐου

περίμετρος πέους!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82224 από bobikos στις 18 Ιουλίου 2011, 3:28μμ

bobikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
γεια σας παίδες! θέλω να ρωτήσω αν μετράει κανείς σας την περίμερτο του πέους του εκτός από το μήκος... είναι πολύ σημαντική παράμετρος και λίγοι δίνουν τη σημασία που πρέπει... περιμένω απόψεις και φυσικά όποιος θέλει και αριθμούς!

περίμετρος είναι να μετρήσεις με μια μεζούρα γύρω γύρω το πέος στο πιο παχύ του σημείο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82312 από nikos200 στις 19 Ιουλίου 2011, 10:47μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
φιλε ξερουμε τι ειναι περιμετρος...ναι το εχω κανει 10 εκατοστα αλλα οχι στο ποιο παχυ σημειο
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #82317 από Doctoras στις 19 Ιουλίου 2011, 11:32μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δωδεκα εκατοστα καπου στην μεση του πεους.Κατω κατω λιγο πριν την κοιλια ειναι πιο χοντρο (παει περιπου ενας χρονος που το εχω μετρησει)αλλα δεν εχει παρει αλλο αποτι νομιζω.Και ναι πιστευω και εγω οτι ειναι βασικη παραμετρος.Αλλα πανω απολλα η αγαπη η τεχνικη και το συναισθημα.Χωρις αυτα καποιος που εχει μεγαλο μηκος και μεγαλη περιμετρο ειναι μονο για τσοντες και one night stand...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82325 από bobikos στις 20 Ιουλίου 2011, 2:25πμ

bobikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
@nikos200 επειδή ξέρεις εσύ δε σημαίνει ότι ξέρουν όλοι :)
          δηλαδή πού το μέτρησες; στη μέση;

@Doctoras συμφωνώ απόλυτα μαζί σου... τα νούμερα είναι απλά νούμερα.. η ουσία είναι σίγουρα αλλού.. απλά είναι βαρετό να μιλάμε μόνο για τα μήκη και είπα να πούμε και για τα πλάτη...
όπως τα λες είναι και είδικά αυτός που τα έχει μεγάλα και τα δύο χωρίς τεχνική και αγάπη.. μόνο σε τσόντες θα γ...μαει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login