Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μια μέρα καθόμουν και σκεφτόμουν απελπισμένος. Ένα χέρι μ' ακούμπησε στον ώμο και μια φωνή μου είπε με βεβαιότητα: "Ευθύμησε, γιατί τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι χειρότερα". Ευθύμησα λοιπόν και τα πράγματα όντως έγιναν χειρότερα.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Βάλανος Βοήθεια!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82285 από invalid-14972 στις 19 Ιουλίου 2011, 1:47μμ

invalid-14972

banned
μέλος από: 2/7/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Για σας αυτό το πρόβλημα? να το πω, το συνειδητοποίησα όταν έκανα για πρώτη φορά πρωκτικό πάνω στην βάλανο δεν ξέρω μήπως είναι ευαίσθητη;; βασικά όταν κάνω σεξ δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα και όταν αυνανίζομαι δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα μα όταν πιάνω εκεί πάνω την βάλανο με λίγη πίεση αλλά να το κουνάω σαν να αυνανίζομαι νιώθω μια ενόχληση τι μπορεί να είναι συμβαίνει και σε άλλους ; έχετε δοκιμάσει ; απλά τρίψτε την βάλανο στο πάνω μέρος α και να συμπληρώσω ότι όταν έκανα πρωκτικό και το ένοιωσα αυτό δεν φορούσα προφυλακτικό αλλά είχαμε βάλει λιπαντικό
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #82287 από kiamos15 στις 19 Ιουλίου 2011, 2:03μμ

kiamos15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ε μαλλον γι αυτο...τον ζορισες τον "χοσε"...Λογικο μου ακουγεται...Χωρις προφυλακτικο οσο λιπαντικο και να βαλεις θα τον τραυματισεις τον "κυριο" σου ποσο μαλλον αν ειναι σφιχτη η συντροφος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82320 από invalid-14972 στις 19 Ιουλίου 2011, 11:51μμ

invalid-14972

banned
μέλος από: 2/7/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
κάνας άλλος ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82326 από bobikos στις 20 Ιουλίου 2011, 2:30πμ

bobikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
πρώτον να μην κάνεις πρωκτικό χωρίς προφυλακτικό! γενικά πέρα από τα γνωστά για το ασφαλές σεξ ο κώλος δεν είναι και ότι πιο καθαρό και μορείς εύοκολα να έχεις ιστορίες...

τώρα σχετικά με το πρόβλημα που αναφέρεις δε γίνεσαι και πολύ κατατοπιστικός.. αν η ενόχληση είναι ότι δεν μπορείς να πιέζεις εκεί για πολύ ώρα ακούγεται φυσιολογικό καθώς η βάλανος είναι αρκετά ευαίσθητη.. γενικά έχε το νού σου για κοκκινίλα ή για τσούξιμο... χωρίς αυτά μάλλον δεν τρέχει κάτι... στην τελική άστον λίγες μέρες ήσυχο να δεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login