Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι τόσο ηθικό στοιχείο που ακόμα και όταν αυτοϊκανοποιούμαι διαβάζω το 'Προς την Νίκην'! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Μεγεθος πεους και εφηβεια

Σελ. 5
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144389 από Likos megalos στις 30 Δεκεμβρίου 2019, 10:30μμ

Likos megalos

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Παιδια ολοι εσεις ηστασταν 16,14,15 το 2011 9 χρονια μετα 1 μερα πριν το 2020 καληχρονια σε ολους ειμαι εγω 16 χρονων και τον εχω 15 σε πληρη στυση. Αν μπορειτε να μ πειτε 9 χρονια μετα αν εχει αλλαξει κατι στκ πεος σας αν αλλαξε φυσικα, σε ποια ηλικια αλλαξε ποσο αλλαξε, αν χρησιμοποιησατε κατι και αν δουλεψε και αν με το πεος σας εχετε ευχαριστησει τις γυναικες που ησασταν μαζι τους και αν εχει τυχει να σας πουν καποιο σχολιο για το πεος σας οπως βοηθησαν καποιοι εσας πρξν 9 χρονια ετσι σας παρακαλω βοηθηστε καξ εμενα τρ.

Επισης το πεος μ μπροστα πριν ακριβως το κεφαλακι ειναι πολυ λεπτο δλδ εχει διαμετρο περιπου 3 εκ και μια δυκ φορες που δοκιμασα προφυλακτικο σε εκεινο τκ σημειο ειχε κενο και δεν εφαρμοζαι σωστα με αποτελεσπα να εχει απο μεσα αερα καξ να σακουλιαζει κατι το οποιο ειναι οτχ και φουλ ασχημο
Μακαρι να μ απαντησετε...
Ευχαριστω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144390 από AlexARandomGuy στις 31 Δεκεμβρίου 2019, 4:16πμ

AlexARandomGuy

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλημέρα, καλησπέρα. Τέλος πάντων οπότε το διαβάζεις.


Οι περισσότεροι μπαίνουν στην εφηβεία 14 χρόνων αλλά υπάρχουν και άτομα που μπαίνουν στην ηλικία 15 αααντε και το πολύ 16 μετά υπάρχει πρόβλημα. Σπουδάζω και πίστεψε ξέρω πάρα πολύ καλά τι λέω. Μπορείς να ρωτήσεις από περιέργεια τον πατέρα σου άμα θέλεις αν δεν θέλεις ΠΡΕΠΕΙ επειγόντως να σταματήσετε να αγχώνεσται γιατί μετά θα μπητε στο στάδιο της ηβηφωνιας ουσιαστικά είναι μια ψυχολογική ασθένεια που μπορείς να μην αλλάξεις χαρακτηριστικά(φωνη κ.α). Αααα και τώρα που λέω φωνή άμα η φωνή σου κάνει το λεγόμενο κρακ είναι σημάδι ότι μπαίνεις στην εφηβεία. ΣΤΑΜΆΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΌΛΟΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΤΑΙ.

Κοίτα αυτό:


Μήκος Πέους (σε εκατοστά) (μέσος όρος ± σταθερή απόκλιση)


Ηλικία

Νεογέννητα     
3,5±0,4

0-5 μήνες     
3,9±0,8

6-12 μήνες     
4,3±0,8

1-2 έτη     
4,7±0,8

2-3 έτη     
5,1±0,9

3-4 έτη     
5,5±0,9

4-5 έτη     
5,7±0,9

5-6 έτη     
6,0±0,9

6-7 έτη     
6,1±0,9

7-8 έτη     
6,2±1,0

8-9 έτη     
6,3±1,0

9-10 έτη     
6,3±1,0

10-11 έτη     
6,4±1,1

Ενήλικες     
13,3±1,6


Τιιι έφτασες μέχρι εδώ? Ωραία διάβασε και αυτό....


Εφηβεία λέμε όταν τεστοστερόνη αρχίζει να διεγηρει τους ορχις για να γίνει αυτό υπάρχει ένα πολύ σημαντικό αγγείο στον εγκέφαλο που θα δώσει το σήμα. Υπάρχουν άτομα που μπαίνουν στην ηλικία τον 13.


Τρίχες δεν έχεις ακόμα πολλές γιατί το σώμα σου ακόμα ετοιμάζεται για να μπει στην εφηβεία. Ένα ακόμα πράγμα που καθηστερει την εφηβεία είναι :

1)Ο κακός υπνος. Να κάνεις πολύ καλό ύπνο δηλαδή τουλάχιστον 7-8 ωρες.

2)Αποφυγε το πορνο γιατί καταναλώνεις πιο πολύ ενέργεια και το σώμα μετά δεν θα μπορέσει να λειτουργήσει καλά.


Τι να κάνεις? :

1)Το ροδάκινο και το αβοκάντο περιέχουν βιταμίνες που σε βοηθάνε(το σώμα σου) να παράγει τεστοστερόνη.

2) ΣΤΑΜΆΤΑ να τρως συγκεκριμένα γλυκά όπως γλυκόρίζες γιατί ρίχνουν την τεστοστερόνη σε πολυ χαμηλά επίπεδα.

3)Γυμναστήριο δεν εεεχεις ιδέα πόσο βοηθάει το γυμναστήριο ειδικά το kick boxing και γενικα ότι σε γυμνάζει.


Δεν θέλω να σου πω για περιπτώσεις άλλες. Για αυτό η συμβουλή μου είναι No Stress.




Πάτα αποδεκτή άμα σε βοήθησα.


Καλή σου ημέρα.


Κάτι άλλο...βλεπω ένα τόνο δεκατετραχρονα να λένε ότι να ναι άμα δεν ξέρετε μην γράφετε.


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144392 από Likos megalos στις 31 Δεκεμβρίου 2019, 7:54πμ

Likos megalos

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Παιδια ολοι εσεις ηστασταν 16,14,15 το 2011 9 χρονια μετα 1 μερα πριν το 2020 καληχρονια σε ολους ειμαι εγω 16 χρονων και τον εχω 15 σε πληρη στυση. Αν μπορειτε να μ πειτε 9 χρονια μετα αν εχει αλλαξει κατι στκ πεος σας αν αλλαξε φυσικα, σε ποια ηλικια αλλαξε ποσο αλλαξε, αν χρησιμοποιησατε κατι και αν δουλεψε και αν με το πεος σας εχετε ευχαριστησει τις γυναικες που ησασταν μαζι τους και αν εχει τυχει να σας πουν καποιο σχολιο για το πεος σας οπως βοηθησαν καποιοι εσας πρξν 9 χρονια ετσι σας παρακαλω βοηθηστε καξ εμενα τρ.

Επισης το πεος μ μπροστα πριν ακριβως το κεφαλακι ειναι πολυ λεπτο δλδ εχει διαμετρο περιπου 3 εκ και μια δυκ φορες που δοκιμασα προφυλακτικο σε εκεινο τκ σημειο ειχε κενο και δεν εφαρμοζαι σωστα με αποτελεσπα να εχει απο μεσα αερα καξ να σακουλιαζει κατι το οποιο ειναι οτχ και φουλ ασχημο
Μακαρι να μ απαντησετε...
Ευχαριστω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144395 από Gerogo στις 31 Δεκεμβρίου 2019, 1:44μμ

Gerogo

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγω ειμαι 14 χρονων και την εχω 14 Εκατοστα λιγες τριχες στο πεος και λιγες στη μασχαλη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144396 από Gerogo στις 31 Δεκεμβρίου 2019, 1:45μμ

Gerogo

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Και ακομα με πεταγοντα τα χισια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144416 από Jwjwjdb2o στις 05 Ιανουαρίου 2020, 5:41πμ

Jwjwjdb2o

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/1/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εγω 15 σχεδον και την εχω 16
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login