Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που ξέρναγες και χεζόσουνα και κατουριόσουνα, μα μόνο και μόνο επειδή ήσουν μωρό όλοι παίρνανε φωτογραφίες και το θεωρούσαν χαριτωμένο
Σάββατο, 18 Μαΐου

Eγκυμοσύνη-περίοδος

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82990 από Psarokasela στις 02 Αυγούστου 2011, 11:12μμ

Psarokasela

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδες..
Εμενα η κοπέλα μου εχει 2 μηνες καθυστερηση γενικά ηταν στο μηνα και καμποσες μερες. 100% δεν ειχε σπασει προφυλακτικό κτλ , χωρις προφυλαξη δε καναμε εκτος απο λιγο στην αρχη .. λιγο για λιγοτερο απο μισο λεπτο(οχι καθε φορα) αλλα ποτε αφου εχω ηδη τελειώσει μιας και μενει ποσοτητα σπερματος οσο και να το σκουπισεις κτλ..

Γενικα τους τελευταιους μηνες ειχε μεγαλες καθυστερησεις αλλα ποτε τοσο πολυ.. τωρα ειναι υπερδιπλασια...
Καναμε 2 τεστ εγκυμοσυνης και ηταν αρνητικά. Ο γιατρος εδωσε χαπια για προκληση περιοδου νομιζω αλλα δεν ρωτησε καν για εγκυμοσυνη....
Λετε να υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα εγκυμοσυνης;;
ΤΟ κακο ειναι οτι δε θελει καν να κανει κανονικη εξεταση...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82996 από mikrouli στις 02 Αυγούστου 2011, 11:31μμ

mikrouli

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
αυτην την απορια την εχω και εγω! ξερει κανεις σιγουρα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83005 από Psarokasela στις 03 Αυγούστου 2011, 12:03πμ

Psarokasela

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδες..
Εμενα η κοπέλα μου εχει 2 μηνες καθυστερηση γενικά ηταν στο μηνα και καμποσες μερες. 100% δεν ειχε σπασει προφυλακτικό κτλ , χωρις προφυλαξη δε καναμε εκτος απο λιγο στην αρχη .. λιγο για λιγοτερο απο μισο λεπτο(οχι καθε φορα) αλλα ποτε αφου εχω ηδη τελειώσει μιας και μενει ποσοτητα σπερματος οσο και να το σκουπισεις κτλ..

Γενικα τους τελευταιους μηνες ειχε μεγαλες καθυστερησεις αλλα ποτε τοσο πολυ.. τωρα ειναι υπερδιπλασια...
Καναμε 2 τεστ εγκυμοσυνης και ηταν αρνητικά. Ο γιατρος εδωσε χαπια για προκληση περιοδου νομιζω αλλα δεν ρωτησε καν για εγκυμοσυνη....
Λετε να υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα εγκυμοσυνης;;
ΤΟ κακο ειναι οτι δε θελει καν να κανει κανονικη εξεταση...

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login