Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πιο ακατάλληλη στιγμή να γίνεις πατέρας είναι 19 χρόνια πριν από ένα παγκόσμιο πόλεμο.
Κυριακή, 5 Μαΐου

προβλημα με κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82628 από yiantheo στις 27 Ιουλίου 2011, 11:34μμ

yiantheo

μέλος από: 27/7/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
καλησπερα σε ολους στο foroum ειμαι καινουργιος εδω και θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας ενα προβλημα που μου προεκειψε, ειμαι 17 χρονων και προσφατα εδειξε ενδιαφερον για εμενα ενα κοριτσι 14 χρονων που ομως φενεται 17+ λογω προορης αναπτυξης το θεμα ειναι οτι το κοριτσι δεν ειναι και πολυ του γουστου μου και ειμαι σε διλημμα αφου μου αρεσει και μια αλλη κοπελα, μου ηρθε και στο μυαλο να προχωρησω το πραγμα αλλα μονο για να κανω την φαση μου αλλα αυτο νομιζω ειναι εκμεταλλευση και δεν τον θεωρω σωστο. Δωστε μου τα φωτα σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #82631 από Doctoras στις 27 Ιουλίου 2011, 11:57μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Eγώ στην θέση σου πολύ απλά αν ένιωθα έτσι θα ξεκαθάριζα στην μικρή οτί δεν είναι του γούστου μου αλλά θα γούσταρα φάση για ένα μικρό χρονικό διάστημα.Έτσι ώστε να ξεκαθαρήσω την κατάσταση απο την αρχή και να της αφήσω το περιθόριο να σκεύτη αν θέλει η όχι να προχωρίσει κάτω απο αυτές τις συνθίκες.Και έτσι ουτε γατα ουτε ζημια.Για να καιρδίσεις περισσοτερες πυθανότητες να δεκτει ομως δεν θα της το πεις στα ίσα.
-Κοπέλα μου δεν μου αρέσουν κοπέλες σαν εσένα.
Απλά πες κατι του τύπου.
-Πλήττω στις σχέσεις που κάνω πολύ γρήγορα και δεν θέλω μεσα σε δυό τρεις μέρες να τα χαλασουμε.
Και αν την δεις και επιμείνει παει να πεί οτι αυτή το διάλεξε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82632 από panosx στις 27 Ιουλίου 2011, 11:58μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
ναι ρε μν το κνς θα πληγωθει η κπλ... πουτσα ψαχνει ρε φυλε χαρη θα της κανεις για αυτο σου λεω ΒΟΥΡ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82634 από yiantheo στις 28 Ιουλίου 2011, 12:37πμ

yiantheo

μέλος από: 27/7/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
σας εχει τυχει εσας κατι αναλογο? και αν ναι πως καταληξε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82635 από panosx στις 28 Ιουλίου 2011, 12:51πμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
δν μου χει τυχει γιατι εχμ.... δν ειμαι κι το κλτρ κομματι κι ουτε εχω εμπειριες (13 ειμαι) αλλα αν μου τυχαινε αυτο στην ηλικια σου θα εκανα αυτο που λεει ο doc.κανε φαση αλλα εξηγισε της πως δν θα γινει σχεση.πες κατι στυλ <θελω να επικεντορθω στα μαθηματα κλπ> <βγηκα απο χωρισμο> <νμζ πως μπορει να μαι γκει (πλακιτσα)>
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82636 από yiantheo στις 28 Ιουλίου 2011, 1:20πμ

yiantheo

μέλος από: 27/7/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
περιμενε τοτε να φτασεις σε αυτη την ηλικια να δεις ποσο μπερδεμενα ειναι τα πραγματα =]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82638 από Doctoras στις 28 Ιουλίου 2011, 1:33πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Όχι δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο με μικρότερη.Και γενικά αν μου αρεσει αλλη και δεν γουστάρω την κοπέλα που βλεπω οτι παιζει κατι δεν κάνω πολλά πολλά μαζί της αδιαφορω και είμε ψυχρος.Τα είχα με μικρότερη κατα δύο χρονια βεβαια αλλά τότε ήταν και αυτή 14 και το μόνο σήγουρο είναι οτι δεν έχουν το σεξ στο κεφαλι τους.Τουλάχιστον όχι πρωτο πράγμα(βεβαια δεν ξερω και την κοπελα μπορει και ο Πανος να έχει δικιο).Αυτό που σου θα σου πω είναι το αντιθετο απο την περιπτωση σου.Τέλος πάντον.Οπως είπα τα είχα με μια 14αρα στην πρωτη λυκειου είδα οτι δεν μου καθότανε όσο και να το πηγαίνα προς τα κει.Δεν την πίεσα.Αλλα η καταληξη ηταν να το κανω με αλλην ενω ημουν με αυτην και μετα απο λιγο να την παρατήσω και το κακό είναι οτι δεν με πείρε και πολυ απο κατω.Και για αυτο τον λογο δεν μπορω να σου πω οτι ειναι σωστο να παίξεις μαζί της διοτι δεν ειναι οπως ειπες και εσυ.Απλα καλο είναι να ξεκαθαρίζεις απο την αρχη την θέση σου και μετά κάνε οτι θες αν σου βγει...Διοτι αν και δεν το τειρω παντα αν εχεις το θαρρος της γνωμης σου δεν θα δινεις το δικαιωμα στον/στην καθε αλλο/αλλη να σε βγαλει μαλακα διοτι τα εχεις ξεκαθαρισει απο την αρχη αν με πιανεις.


(Παει στην κάτω απαντηση απλα να μην γεμιζω ποστ) Τοτε ναι προχώρα!!!Αν εδειξε κατανοηση καντο.Και αν στο γυρισει αργοτερα θα ξερεις πως να το χειριστεις αφου στην αρχη που κανατε ησουνα ξεκαθαρος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82639 από yiantheo στις 28 Ιουλίου 2011, 1:45πμ

yiantheo

μέλος από: 27/7/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου Δοκτορα για την απαντηση σου με βοηθησες πολυ, με μια συζητηση που ειχα με την κοπελα πριν μου ειπε οτι με καταλαμβαινει πανω σε αυτο το θεμα και οτι θελει πολυ να προχωρισει οποτε....!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82764 από ath4 στις 30 Ιουλίου 2011, 8:15πμ

ath4

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
μην κανεις βλακεια και πας με την μικροτερη αν δεν το θες πραγματικα!!!! με τα κοριτσια δεν παιζουμε και ιδικα σε αυτη την ηλικια που ειναι τοσο καθοριστικη για την μικρη!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login