Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Oι ποινές προορισμό έχουν να εκφοβίζουν όσους δεν έχουν πρόθεση να παρανομήσουν.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

εχω φιμωση????

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #100847 από tsakantarhs στις 18 Μαΐου 2012, 1:39πμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
το να καλυπτεται η βαλανος ειτε σε στυση ειτε σε χαλαρωση δε σημαινει απαραιτητα οτι εχουμε φιμωση.Πασχουμε απο φιμωση μονο οταν τραβαμε πισω το πετσακι και αυτο δε κατεβαινει ωστε να φανει η βαλανος,να φανει το κεφαλι ολοκληρο που μοιαζει σαν ομπρελα.Το τραβιγμα της πετσας μπορειτε να το κανετε καλυτερα στη στυση{οταν ειστε δλδ καυλωμενοι γιατι ετσι σας βοηθαει το γεγονος οτι η πετσα τραβιεται απο μονη της προς τα πισω.Στην αρχη οπως προειπαμε σε μικρες ηλικιες μπορει να μας τσουζει λιγο που τραβαμε τη πετσα κατα τον αυνανισμο αλλα στη συνεχεια η διαμετρος της πετσας {αυτου του καλυματος} ανοιγει με συνεπεια να εμφανιζεται η βαλανος καποια στιγμη.Βεβαιωθειτε οτι τραβηξατε αρκετα τη πετσα κ δε κατεβαινει εξαιτιας του πονου και τοτε επισκεφθειτε εναν ανδρολογο ή κατα προτιμηση εναν ουρολογο χειρουργο.Καλα αποτελεσματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100877 από Meneleaozzz στις 18 Μαΐου 2012, 3:07μμ

Meneleaozzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Κοιτα εγω δεν εχω δοκιμασει ποτε να τραβηξω ολη την πετσα μεχρι κατω γιατι φοβαμαι το τι θα συμβει :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100879 από Meneleaozzz στις 18 Μαΐου 2012, 4:09μμ

Meneleaozzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ειναι κανεις On να μου πει ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100886 από zifeis στις 18 Μαΐου 2012, 5:38μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
ρε φιλε τι φοβασαι τι θα συμβει?? σοβαρολογεις??
κατεβασε το στο σωμα σου ειναι αν νιωσεις πολυ πονο σταματας
ειναι δυνατον να φοβασαι
ειναι σα να λες φοβαμαι να κοψω τα νυχια μου μηπως πονεσω

αφου ειναι στο σωμα σου θα νιωσεις αν πονεσεις πολυ ή οχι

και μπραβο στον tsakantarhs που το ξεκαθαρισε γιατι οι περισσοτεροι που ρωτανε απλα δεν προσπαθουν καθολου να το κατεβασουν και νομιζουν οτι επειδη δεν τους ειναι αποκαλυπτομενη η βαλανος οπως στις τσοντες εχουν φιμωση
σε ολους μας ετσι ειναι η βαλανος δεν αποκαλυπτεται μονη της ειναι καλυμμενη για να προστατευεται

αλλα παντως αν σας κατεβαινει ολο το πετσακι σε χαλαρωση τοτε δεν εχετε προβλημα
μπορειτε να κανετε και το αλλο να κατεβασετε το πετσακι σε χαλαρωση και να τον παιξετε με κατεβασμενο το πετσακι αν οταν καυλωσετε σας ποναει και σας σφιγγει πολυ τοτε εχετε φιμωση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100969 από Meneleaozzz στις 19 Μαΐου 2012, 4:56μμ

Meneleaozzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(zifeis@18 Μαΐου 2012)
ρε φιλε τι φοβασαι τι θα συμβει?? σοβαρολογεις??
κατεβασε το στο σωμα σου ειναι αν νιωσεις πολυ πονο σταματας
ειναι δυνατον να φοβασαι
ειναι σα να λες φοβαμαι να κοψω τα νυχια μου μηπως πονεσω

αφου ειναι στο σωμα σου θα νιωσεις αν πονεσεις πολυ ή οχι

και μπραβο στον tsakantarhs που το ξεκαθαρισε γιατι οι περισσοτεροι που ρωτανε απλα δεν προσπαθουν καθολου να το κατεβασουν και νομιζουν οτι επειδη δεν τους ειναι αποκαλυπτομενη η βαλανος οπως στις τσοντες εχουν φιμωση
σε ολους μας ετσι ειναι η βαλανος δεν αποκαλυπτεται μονη της ειναι καλυμμενη για να προστατευεται

αλλα παντως αν σας κατεβαινει ολο το πετσακι σε χαλαρωση τοτε δεν εχετε προβλημα
μπορειτε να κανετε και το αλλο να κατεβασετε το πετσακι σε χαλαρωση και να τον παιξετε με κατεβασμενο το πετσακι αν οταν καυλωσετε σας ποναει και σας σφιγγει πολυ τοτε εχετε φιμωση

Oκ δηλαδη εμενα που σε χαλαρωση ειναι καλυμενο εχω προβλημα ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100970 από Meneleaozzz στις 19 Μαΐου 2012, 5:15μμ

Meneleaozzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
και κατι αλλο γιατι απαντανε μετα απο 50 χρονια σε αυτο το forum :p ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100971 από zifeis στις 19 Μαΐου 2012, 5:27μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
ρε φιλε μενελαε φιμωση ειναι να μη μπορει να αποκαλυφθει η βαλανος

επειδη σε χαλαρωση το πετσακι απλα την καλυπτει δε σημαινει οτι δε μπορει να αποκαλυφθει(απλη λογικη)

οι περισσοτεροι νομιζουν οτι επειδη την καλυπτει εχουν φιμωση χωρις να προσπαθουν καν να τραβηξουν το πετσακι

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ τοσες φορες το ειπαμε
διαβασε πιο προσεκτικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100974 από Meneleaozzz στις 19 Μαΐου 2012, 6:32μμ

Meneleaozzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
οκ θα το δοκιμασω :/ αλλα πως ειναι οταν το κανεις ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101011 από tsakantarhs στις 20 Μαΐου 2012, 1:16πμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
δε μας χεζεις ρε Αγαμεμνονα, δυο μερες τωρα ασχολουμαστε με το πουλι σου,τι αλλο θα ρωτησεις;Τσακισου και πανε τραβα το πετσακι σου και οταν το καταφερεις ριξε και ενα καλο πλυσιμο μη σε βρει καμια γαγγραινα,παναθεμασε για παιδι...αιντε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101046 από Meneleaozzz στις 20 Μαΐου 2012, 3:22μμ

Meneleaozzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tsakantarhs@20 Μαΐου 2012)
δε μας χεζεις ρε Αγαμεμνονα, δυο μερες τωρα ασχολουμαστε με το πουλι σου,τι αλλο θα ρωτησεις;Τσακισου και πανε τραβα το πετσακι σου και οταν το καταφερεις ριξε και ενα καλο πλυσιμο μη σε βρει καμια γαγγραινα,παναθεμασε για παιδι...αιντε

απλα θελω να σιγουρευτω ρεε τ να σας πω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login