Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν κάνει θόρυβο ο δίσκος, κύριε. Η δεσποινίς δίπλα σας έκλασε.
Κυριακή, 5 Μαΐου

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #83272 από zoirula στις 05 Αυγούστου 2011, 9:55μμ

zoirula

Εικονίδιο
μέλος από: 30/4/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ειμαι 14...δεν εχω προβλημα με τον εαυτο μου...ειμαι καστανοξανθη..53 κιλα,γαλαζια ματια..και γενικα οπως μου λενε ωραια κοπελα..εχω σχεση με ενα 21 χρονο...δεν ειμαστε καιρο μαζι αλλα με το που γνωριστηκαμε νιωθαμε την ελξη..του εχω πει πως ειμαι παρ8ενα και φυσικα δεν τον πειραξε!!! ελα ομως που μετα απο κανα 2 βδομαδυλες..ελεγε πως θελει να με κανει δικια του...του ειπα πως δεν νιωθω ετοιτη..τοτε μου ζητισε να κανουμε δαχτυλο...δεχτικα χωρις προβλημα μετα απο λιγο ζητουσε παραπανω...!!! δεν ξερω τι να κανω..τον αγαπω.βεβαια μετα απο το δαχτυλο ηθελα και εγω κι αλλο αλλα φοβομουν !!!!
1ον)υπαρχει περιπτωση να τον χασω???
2ο) τελικα ειμαι ετοιμη???
ααααα
3ο) γινεται να μην ειμαι παρ8ενα???(δεν εβγαλα αιμα ...απλη ερωτηση...)

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #83275 από eisainoobas στις 05 Αυγούστου 2011, 10:07μμ

eisainoobas

banned
μέλος από: 4/6/2011
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

το αν εισαι ετοιμη 'η οχι νομιζω φαινεται απο τις ερωτησεις που κανεις. εαν ησουν, δεν θα εμπαινες σε διαδικασια να σκεφτεις αν αυτο και αν το αλλο.. επειτα..η διαφορα αυτη που εχετε κατα την γνωμη μου ειναι μεγαλη!για την συγκεκριμενη παντα ηλικια μιλαω..ενας 21χρονος, τι αλλο μπορει να θελει απο ενα κοριτσι της ηλικιας σου?τοσες δεν υπαρχουν στην ηλικια του που να μπορει να παιξει?.. σκεψου το λιγακι, εχω ακουσει και εχω δει αρκετα..να εισαι προσεκτικη, και ποτε μα ποτε μην κανεις κατι για το οποιο μετα θα μετανιωνεις που δεν περιμενες να γινει αργοτερα και ισως με καποιο πιο..υπομονετικο ατομο.εαν τον χασεις, οπως λες, σημαινει πως πολυ απλα δεν αξιζε να ειναι μαζι σου.οποιος αγαπαει μενει.εαν φυγει σημαινει πως σε ηθελε μονο "για να σε κανει δικη του" οπως χαρακτηριστικα λεει.ο παρθενικος υμενας δεν σπαει τοσο ευκολα με ενα δαχτυλο. και εφοσον δεν εβγαλες και αιμα, δεν υπαρχει περιπτωση να εχει σπασει.
φιλικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83276 από parena στις 05 Αυγούστου 2011, 10:09μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
1ον εσυ 14 και αυτος 21? μαλακας αυτος? ηλιθια εσυ σορρυ κιολας! μη βιαζεσαι να μεγαλωσεις που ξερεις τι κανει αυτος τρ γ ν περναει η ωρα...γ@μιεται με καμια επδ εσυ δν μπορεις να του δωσεις αυτο που θελει! 2ον μας ρωτας αν εισαι ετοιμη? εμεις θα σου πουμε? ακου τν καρδια σου κ τη λογικη σου κυριως..και 3ον υπαρχει περιπτωση να σε ξεπαρθενιασει με δαχτυλο..ποτε δν ξερεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83277 από parena στις 05 Αυγούστου 2011, 10:10μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
μπορει ναμαι και να ακουγομαι σκληρη αλλα τοχει βιωσει γνωστη μου κ δν πρπ να παιζεις με μεγαλυτερους..εχει γευτει την ""γλυκα" δεν θα αντε3ει γ πολυ διχως αυτη θελει δε θελει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83278 από zoirula στις 05 Αυγούστου 2011, 10:19μμ

zoirula

Εικονίδιο
μέλος από: 30/4/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
parena δεν εχω προβλημα μπορει να εχεισ και δικιο....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83306 από parena στις 06 Αυγούστου 2011, 12:59μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
1oν αυτος που καταλαβαινει για πιο πραγμα μιλαω δε χρειαζεται να καθομαι να του εξηγω και τν παραμικρη λεπτομερεια..η φιλη zoirula με καταάβε αυτο ειναι το θεμα! λπν προσεχε αποδω και περα τις κινησεις σου..μην βρεθεις σε μια κατασταση που δεν εχει γυρισμο! φιλικα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83309 από panosx στις 06 Αυγούστου 2011, 2:39μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
ρε κοπελα μου σοβαρα τωρα ψαχνεις σοβαρη σχεση με 21χρονο?κι μετα λετε εμας ανωριμα.τι ακριβως περιμενες απο μια τετοια σχεση?? η θα σε φυστικωσει κι μετα αφου πηρε οτι ηθελε σε παραταει, η δν θα σε φυστικωσει κι θα σε παρατισει απλα.εσυ τν δρομο διαλεγεις.εγω σου λεω αν το θες καντο θα γινει αργα η γρυγορα.απλα μν μεθευτει πολυ γιατι θα σου βγει η φυμη της πουτανας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83323 από MeLeneGiwrgo στις 06 Αυγούστου 2011, 6:11μμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Αν ήσουν έτοιμη όπως είπαν και όλοι παραπάνω φαίνεται..ΑΝ ήσουν που κατα τη γνώμη μου δεν είσαι δεν θα χρειαζόσυον δεύτερη γνώμη.Επίσης ΑΝ αυτός σε αγαπάει δεν θα σου ζητήσει τίποτα παραπάνω από αυτό που θες εσύ να δώσεις.Αν δεν σε περιμένει τότε δεν αξίζει καν να ασχολείσαι γιατί όλοι καταλαβαίνουν τι ακριβώς θέλει από σενα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83325 από xZiiNeR στις 06 Αυγούστου 2011, 6:30μμ

xZiiNeR

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Αυτο ειναι αποπλανιση ανηλικου ή ειναι η ιδεα μου???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83332 από MeLeneGiwrgo στις 06 Αυγούστου 2011, 11:42μμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Τώρα που το λες ΚΑΘΟΛΟΥ ιδέα σου δεν είναι....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login