Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Εχει αποδειχθεί πια οτι το κάπνισμα είναι η βασικότερη αιτία των στατιστικών.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

squirting..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #84964 από l_o_v_e..y_o_u στις 01 Σεπτεμβρίου 2011, 1:54πμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια..λοιπον..δεν μου εχει 3ανασυμβει ποτε..αλλα οταν αυνανιζομαι..συνη9ως βγαζω κατι υγρα..μην φανταστειτε πολλα..κατι λιγα..ελπιζω να ειναι οπως το λενε στα αγγλικα squirting..αλλα με το αγορι μου..οταν το κανουμε..δεν βγαζω πραγματικα τιποτα..και ολο προσπαθω και προσπαθω..μια φορα..οταν ειχαμε μια σταση στα τεσσερα..ουρλιαξα..και πιεστηκα πολυ..για να βγαλω υγρα..ενω το αγορι μου νομιζε πως ειχε κανει το καλυτερο..ενω εγω προσπαθουσα για αλλα..πραγματα..παλι τιποτα..
τι να κανω..θελω να τον ευχαριστησω..και ενω μπορω..δεν μου βγαινει..τι να κανω???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84965 από l_o_v_e..y_o_u στις 01 Σεπτεμβρίου 2011, 2:41πμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
παρακαλω..ολες οι προτασεις ειναι δεκτες..απλα..αν γινεται γρηγορα..γιατι την παρασκευη θα συναντηθουμε..

ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84967 από sophie19 στις 01 Σεπτεμβρίου 2011, 3:24πμ

sophie19

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
οχι δεν ειναι αυτα τα υγρα που εχεις,αυτα ειναι φυσιολογικα οταν ερεθιζεσαι για την λυπανση ουσιαστικα.Αν δεν τα εχεις με το αγορι σου ειναι λιγο παραξενο και αυτο θα επρεπε να σε ανησυχει και οχι το squirting.Αυτο αν ερθει καλως το δεχτηκες αλλα οχι και να το εχεις στο νου σου και να χανεις και την απολαυση του κανονικου οργασμου.

Εχει ανοιχτο προσφατο θεμα (που προφανως ειδες αλλα τεσπα) Γυναικεια εκσπερματωση και εκει δες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84969 από l_o_v_e..y_o_u στις 01 Σεπτεμβρίου 2011, 4:16πμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
δηλαδη αν την παρασκευη βγαλω υγρα την ωρα που το κανουμε θα ειναι squirting?

το link που μου εδωσες με βοηθησε αν και το ειχα δει..αλλα στις αρχες μονο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84971 από psixakias στις 01 Σεπτεμβρίου 2011, 8:46πμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
οχι δεν σου ειπε αυτο.. οταν το κανετε το λογικο θα ειναι να εισαι απλα υγρη... οπως ολα τα κοριτσια... το squirting ειναι που πεταγοντε παρα πολλα υγρα μακρια και τετοια ομως εχω ακουσει οτι δεν μπορουν ναα το κανουν ολες και ειναι δυσκολο. δεν ξερω να σου πω πολλα... παρε απο αλλον καλυτερη απαντιση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84976 από stef_17 στις 01 Σεπτεμβρίου 2011, 12:42μμ

stef_17

μέλος από: 1/9/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
αυτό που σου συμβαίνει είναι απόλυτα φυσιολγικό. με τον αυνανισμό ελέγχεις καλύτερα σε ποιο σημείο ερεθιζεσαι περισσότερο γι αυτό και βγάζεις πιο πολλά υγρά. από ότι κατάλαβα κα με το αγόρι σου ερεθίζεσαι οταν το κανετε και ο κολποσ σου ειναι υγρος απλά δε βγάζεισ τόσα πολλά υγρά. αυτό που μπορείς να κάνεισ για να τον ξετρελανεισ ειναι τιν ωρα που σου κανει στοματικό (αν δε σου κανει.... να σου κανει)ξεκινα να αυνανιζεσαι μπροστά του και δειξτου πως θελεις να τελειωνεις. ειναι πολυ ερεθιστικό να σε βλεπει να φτανεισ σε οργασμο και να βγαζεισ τοσα υγρα οσα λες. ασε που μετα θα το ευχαριστηθεί και ο ιδιος να βαλει το πεος του σε ενα super υγρο μ..... ¨)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85006 από l_o_v_e..y_o_u στις 01 Σεπτεμβρίου 2011, 4:08μμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
ναι μου κανει στοματικο..
οκ θα το προσπαθησω αυριο..να κανω κατι..ελπιζω να γινει τιποτα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85011 από stef_17 στις 01 Σεπτεμβρίου 2011, 4:16μμ

stef_17

μέλος από: 1/9/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
καλη επιτυχια.....το βασικο ειναι να του δειξεις πως ερεθιζεσαι περισοοτερο.....μετα θα στο κανει ο ιδιος και θα σ αρεσει ακομα περισσοτερο, μετα θα νιωσει και αυτος πιο ελευθερα και θα σου δειξει και αυτος τι θελει περισσοτερο για να καυλοσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login