Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν φταίνε τα emo για τα χάλια τους, αλλά αυτοί που τα κουρεύουν.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Σεξ και βιντεο!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #85357 από maria27 στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 5:12μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Χτες μου ζυτησε το αγορι μου να βγαλουμε βιντεο την ωρα που το κανουμε για να θυμομαστε αυτην την στιγμη και πως θα το εχουμε μοοονο για εμας! Αλλα δεν ξερω τι να του πω, γενικα ειμαι λιγο ντροπαλη και δεν θα αισθανομαι και πολυ ανετα. Εσεις τι λετε να κανω? Στην θεση μου δηλαδη τι θα του λεγατε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85358 από sophie19 στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 5:16μμ

sophie19

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
οχι!
μπορει τωρα να τον εμπιστευεσαι αλλα ποτε δε ξερεις τι μπορει να συμβει μεταξυ σας(οσο κι αν δεν το φανταζεσαι τωρα)
μην εισαι σιγουρη για κανενα και μην δινεις δικαιωματα να σε εχουν στο χερι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85359 από JoWilson στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 5:23μμ

JoWilson

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
Aν έχεις όμορφο σωμα και θελεις ποζαρε και καντο. Ετσι κι αλλιως θα σε θαυμασει αν το δει καποιος τρίτος! Αν δεν τον εμπιευεσαι don't
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85360 από Doctoras στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 5:30μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Σαν αγόρι εγώ δεν θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα το ίδιο και ο φίλος σου.Ούτε εσύ εφόσον μείνει ανάμεσα σας.Αλλά πες ότι σπάει ο διάολος το ποδάρι του και χωρίζεται τσακώνεστε άσχημα τότε ο άλλος για να καυχιθει μπορεί να το δείξει σε φίλους αφού δεν θα ενδιαφέρεται πια για εσένα και μετά να τους στείλει κτλ(στην καλύτερη).Μην νομίζεις ότι μετά το χωρισμό ότι θα διαγραφεί.Σε καμιά περίπτωση δεν στο έδεσα ότι θα χωρίσετε ντε και καλά.Απλά σου λέω ότι αν τύχει ποτέ είναι πολύ πιθανό να συμβεί κάτι μη επιθυμητό.Εσύ τώρα δεν θα του πεις ότι φοβάσαι όλα αυτά, αυτό έλειπε,απλά πες του ότι δεν θες γιατί εσθάνεσαι άβολα με την όλη ιδέα.
Και κάτι ακόμα από την στιγμή που στο ζήτησαι δεν έχει κακό σκοπό κατά 80%.Αντίθετα άλοι το κάνουν κρυφά απλά καλό είναι να το αποφεύγεις για να είσαι σήγουρη γιατί αν δημοσιευτεί δεν ρεζιλεύεται ο άντρας αλλά η γυναίκα.Και όχι γιατί η γυναίκα είναι πονυρή και καλά η κακιά και το θελε αλλά γενικά είναι εσφάλμένα περασμένο στην κοινή λογική ότι για τον αντρα είναι φυσιολογικό η κοπέλα τα θελε και τα παθε.(αν με καταλαβαίνεις...).Αυτά είναι μόνο για πορνοσταρ που ζουν από αυτο και δεν ενδιαφέρονται για το τον έξω κοσμο.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #85362 από gossipgirl στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 5:56μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εμενα θα μου αρεσε η ιδεα να το τραβουσαμε βιντεο και οταν τελειωναμε να το βλεπαμε κ μετα να το σβηναμε!Σε καμια περιπτωση δεν θα τ αφηνα στα χερια του οοοσο και να τον εμπιστευομουν.Αν θες δοκιμασε το,δηλαδη τραβηχτε το κ μετα δειτε το αγκαλιτσα.Αλλα σιγουρεψου επειτα οτι θα το σβησει!(να κοιτας τις κινησεις που θα κανει στο κινητο του )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85364 από lagouditos στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 6:08μμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0
Μην το κάνεις. Είτε επίτηδες, είτε από λάθως το βιντεάκι μπορεί να διαρεύσει. Συνέχεια γίνονται τέτοια "ατυχήματα".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85366 από maria27 στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 6:28μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Κοιτα η αλιθεια ειναι οτι τον εμπιστευομαι γιατι τον ξερω 1,5 χρονο αλλα ποτε δεν ξερεις. Απλα δεν ξερω πως να του πω πως δεν θελω να το κανουμε γιατι φοβαμαι μην γινει τιποτα και το δειξει σε καποιον φιλο του! Και επησης μου αρεσει η ιδεα της gossipgirl... εσεις τι πιστευετε, αν του το πω να το κανουμε ετσι θα θελει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85367 από Doctoras στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 6:37μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(maria27@07 Σεπτεμβρίου 2011)
Κοιτα η αλιθεια ειναι οτι τον εμπιστευομαι γιατι τον ξερω 1,5 χρονο αλλα ποτε δεν ξερεις. Απλα δεν ξερω πως να του πω πως δεν θελω να το κανουμε γιατι φοβαμαι μην γινει τιποτα και το δειξει σε καποιον φιλο του! Και επησης μου αρεσει η ιδεα της gossipgirl... εσεις τι πιστευετε, αν του το πω να το κανουμε ετσι θα θελει?

Aν η καμερα η το κινητο είναι δικά σου και δεν υπάρχει κάτι άλλο να τραβάει κάντο.Ετσι πές του.Γιατί έχεις "ηλήθιες" και καλά ανασφάλιες.Μην του πεις οτι τον εμπιστευεσαι αλλα φοβασαι μην το δημοσιοποιησει γιατι θα σου πει τι σκα..α εμπιστοσυνη είναι αυτη.Καντο αλλα με δικους σου όρους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85370 από aswtos στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 8:03μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
καντο μονο αν το θες και εσυ και με δικα σου μεσα, οχι δικα του και αφου το δειτε να το σβησετε αμεσως! εγω εχω γνωρισει 2-3 τετοιες περιπτωσεις που στο τελος ειχαν ασχημη καταληξη για την κοπελα...! νομιζω μπορεις να φανταστεις τι εννοω. σου λεω να μην το τραβηξει με δικα του μεσα γιατι υπαρχουν προγραμματα που μπορουν να επαναφερουν απο καρτες μνημης ακομη και αρχεια που εχουν σβηστει. λογικο και σωστο ειναι να τον εμπιστευεσαι μετα απο τοσο καιρο που τον ξερεις αλλα καλο ειναι να μην εισαι σιγουρη για ολα γιατι οι ανθρωποι με τα χρονια αλλαζουν και ενας χωρισμος γεννα συναισθηματα και αντιδρασεις που μπορει να ειναι ακραιες και απροβλεπτες. εδω ζευγαρια με χρονια γαμου και παιδια στη μεση και χωριζουν με τροπο που μετα εχει εκδικητικοτητα και μισος... και να σου προτεινω και το αλλο? αν θελει να βλεπει πως το κανετε μπορητε να πειραματηστητε κανοντας σεξ σε ενα χωρο με καθρεπτες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85378 από maria27 στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 9:52μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Οκ... θα δοκιμασω αυτο που μου ειπατε και ελπιζω να μας αρεσει το αποτελεσμα και να μην γινει καμια στραβη με το βιντεο! (και αυτο με τους καθρεπτες καλη ιδεα αλλα λιγο δυσκολο να βρεις τετοιο χωρο...)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login