Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το κόλπο είναι να πεθάνεις νέος όσο πιο αργά γίνεται.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Φασωμα - Δισταζω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86076 από agelos11 στις 19 Σεπτεμβρίου 2011, 10:33πμ

agelos11

banned
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Λοιπον ειμαι 14ων και παω 3η γυμνασιου και δεν τα εχω ξαναφτιαξει με κοπελα. Αυτον τον καιρο γνωρισα μια κοπελια που ειμαι πολυ ερωτευμενος και που 8α τα φτιαξουμαι. Εγω βασικα ειμαι υπερβολικα ρομαντικος και δεν την βλεπω μονο για φασωματα και τετοια αντιθετωσ σκεφτομαι μονο μεχρι γλοσοφιλλα και εκει. Δεν μπορω να σκεφτω παρακατω πωσ να το πω δεν γουσταρω. Τωρα αυτο ειναι κακο? Δεν νιω8ω οτι 8ελω να την χουφτωσω και τετοια. Μηπωσ φτεει οτι δεν εχω ξανακανει σχεση και δεν ξερω πωσ μπορει να ειναι...? Ειμαι προβληματισμενος. Και αν νιοσω οτι αυτη θελει να προχωρησουμε και εγω δεν 8ελω? Και μου φενετε λιγο γελοιο γιατι σε αλλεσ σχεσεισ που εχω ακουσει το χουφτωμα κτλπ 8εορουνται φυσιολογικα και εγω δεν νιο8ω ετοιμοσ ουτε γιαυτα...δεν 3ερω τι να κανω...!

Σημείωση moderator: Το email σου δε δέχεται emails από το ftou.gr. Φτιάξε τα φίλτρα σου για να διορθωθεί το πρόβλημα, αλλιώς θα γίνεις banned.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86077 από Crazy!!! στις 19 Σεπτεμβρίου 2011, 11:27πμ

Crazy!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
ειναι πολυ σπανιο αυτο,αλλα εινα και ωραιο :) αλλα θα σου προτεινα αν θελει και η κοπελα σου να δοκιμασετε που ξερεις μπορει να σαρεσει ;) γιατι μην το βλεπεισ το χουφτομα η αργοτερα το σεξ σαν κατι ανηθικο...ειναι απολυτος φυσιολογικο ετσι οι ανθρωποι δειχνουν την αγαπη του(εφοσαν υπαρχει) ...γιατι και εγω καποτε πιστευα οτι αυτα ειναι για τους λιγουρηδες που θελουν απλα να σε χουφτονουν και τετοια..αλλα δεν ειναι ετσι....γιατι μην ξεχνασ οτι και το φασωμα και το σεξ μπορουν να γινουν με πολυυυυ ρομαντικο τροπο :)...και στο κατω κατω βρε παιδι μου αν δεν θα σαρεσει δν το ξανακανεις δεν σε πιεζει κανεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86078 από agelos11 στις 19 Σεπτεμβρίου 2011, 11:33πμ

agelos11

banned
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Δεν το θεωρω ανη8ικο απλα δεν το εχω ξανακανει για να ξερω και δεν με ελκυει τοσο πολυ...Μπορει να μαρεσει μπορρει και οχι δεν 3ερω...Απλα ειμαι μπερδεμενος...ακουω αλλα αγορια που κανουν μονο και μονο μια σχεση για να φασω8οθν κλπ και απορω...εγω δεν το νιω8ω ετσι...προτιμαω να το παω αργαα αργααα οποτε το νιωσω...:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86082 από M1k3y στις 19 Σεπτεμβρίου 2011, 1:41μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Τι λέει ρε ο άνθρωπας, είναι δυνατόν να μη σ' αρέσει όταν θα πιάσεις το βυζάκι το στητό; Παραθέτω και το σχετικό απόσπασμα από ελληνική ταινία.

Και κυρίως, ότι κάνεις στον έρωτα, μη το σκέφτεσαι πολύ. Δεν έχεις να λύσεις το Μακεδονικό. Άσε τα "είμαι μπερδεμένος", "μπορεί έτσι, μπορεί και γκιουβέτσι" και "δεν ξέρω τι να κάνω". Απλά κάνε ό,τι σου λέει η καρδιά σου (=χούφτωσ' τη και δε θα το μετανιώσεις)!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86086 από MeLeneGiwrgo στις 19 Σεπτεμβρίου 2011, 2:18μμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Αν είσαι ερωτευμένος όπως λες ένας λόγος παραπάνω φίλε μου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #86091 από aswtos στις 19 Σεπτεμβρίου 2011, 4:29μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μην εκβιαζεις τιποτα φιλε μου... Ακολουθησε το ρυθμο που θα θελεις εσυ και η κοπελα σου. εγω πιστευω πως θα το εκτιμησει και αυτη αν δεν αρχισεις τα χουφτωματα απο την πρωτη βδομαδα. τα υπολοιπα πιστευω θα σου βγουν στην πορεια και αν δεν σου βγουν απο μονα τους μπορει να σε παρακινησει και εκεινη. Απλα οτι κανεις μην το αναλυεις εκεινη τη στιγμη και τοσο πολυ. ολα καλα θα πανε και να δεις πως οταν θα αποφασισεις να αρχισεις θα σου αρεσει και θα σου βγαινει απο μονο του. ετσι ειναι αυτα. απλα ως τωρα δεν ξαναειχες σχεση και δεν ξερεις πως ειναι αυτα οποτε σαν οτιδηποτε αγνωστο σου φαινεται και περιεργο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125513 από xristin3333 στις 19 Φεβρουαρίου 2014, 11:08μμ

xristin3333

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/2/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
που θα βρω εναν τετοιο που ??? φιλε μ σ βγαζω το καπελο...μπραβο π δν ειναι ολο εκει το μυαλο σ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125531 από lenaki1 στις 20 Φεβρουαρίου 2014, 9:56μμ

lenaki1

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
φιλε μ ειμαι εναν χρονο μεγαλυτερη..αλλα σ παντρευομαι!!!!!!!:P
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login