Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το μόνο πραγματικό πλεονέκτημα της ραπ μουσικής είναι ότι κανείς δεν μπορεί να τη σφυρίζει.
Δευτέρα, 27 Μαΐου

Πετσακι...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86147 από agelos11 στις 20 Σεπτεμβρίου 2011, 10:50μμ

agelos11

banned
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καθε φωρα που τον παιζω απο την αλλη μερια του πο*τσου μου υπαρχει ενα πετσακι οπως ολοι ξερετε. Τωρα εγω 8ελω να ροτησω σε τι χρεισημευει αυτο? Εμενα με εμποδισει να κατεβασω τον πο*τσο μου μεχρι κατω κατω...
Επισης ειμαι παρ8ενος. Οταν το κανεις πρωτη φορα αυτο το πετσακι κοβετε? Αν ναι τι σχημα περνει το πεος και τι αλλαζει?

Επισης εχω ακουσει που λετε οτι τα κοριτσια τελιωνουν. Τι εννοειτε? 3ερω οτι οταν ενα αγορι τελιωνει σημαινει οτι χυνει...οταν ενα κοριτσι τελιωνει τι σημαινει?

Ευχαριστω, 'Αγγελος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86158 από Aitherovamwn στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 12:06πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
σημαινει οτι ηρθε σε οργασμο,οπως ερχεσε σε οργασμο κι εσυ την ωρα που χυνεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86159 από M1k3y στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 12:18πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Καταρχάς, μη γράφεις "πο*τσος". Γράψε "πούτσος".

Έγραψε:(agelos11@20 Σεπτεμβρίου 2011)
Καθε φωρα που τον παιζω απο την αλλη μερια του πο*τσου μου υπαρχει ενα πετσακι οπως ολοι ξερετε. Τωρα εγω 8ελω να ροτησω σε τι χρεισημευει αυτο? Εμενα με εμποδισει να κατεβασω τον πο*τσο μου μεχρι κατω κατω...

Μάλλον εσύ εννοείς το χαλινό. "Πετσάκι" συνήθως λένε τα αγόρια την πόσθη, δηλαδή το δέρμα που υπάρχει γύρω από το πέος και καλύπτει το κεφαλάκι.

Τώρα, δεν ξέρω τι εννοείς "μέχρι κάτω-κάτω". Πάντως, να ξέρεις ότι έτσι κι αλλιώς δεν είναι δυνατόν να τραβήξεις την πόσθη προς τα κάτω ώστε να αποκαλυφθεί ολόκληρο το πέος. Το μόνο που μπορεί να αποκαλυφθεί (και πρέπει να αποκαλυφθεί, όταν είσαι σε στύση), είναι το κεφαλάκι. Αν συμβαίνει αυτό, είσαι ΟΚ.

Έγραψε:(agelos11@20 Σεπτεμβρίου 2011)
Επισης ειμαι παρ8ενος. Οταν το κανεις πρωτη φορα αυτο το πετσακι κοβετε? Αν ναι τι σχημα περνει το πεος και τι αλλαζει?

Όχι, ο χαλινός δεν είναι απαραίτητο να κοπεί, ούτε με την πρώτη φορά, ούτε και γενικά στη ζωή σου. Σε άλλους κόβεται, σε άλλους δεν κόβεται. Και όχι, δεν αλλάζει τίποτα στο πέος μετά την πρώτη φορά.

Έγραψε:(agelos11@20 Σεπτεμβρίου 2011)
Επισης εχω ακουσει που λετε οτι τα κοριτσια τελιωνουν. Τι εννοειτε? 3ερω οτι οταν ενα αγορι τελιωνει σημαινει οτι χυνει...οταν ενα κοριτσι τελιωνει τι σημαινει?

"Τελειώνω" δε σημαίνει χύνω. "Τελειώνω" σημαίνει "έρχομαι σε οργασμό, σε κορύφωση" (αυτό η ευχάριστη αίσθηση όταν χύνεις). Ε, και τα κορίτσια, όταν αυνανίζονται, αυτό παθαίνουν (απλά χωρίς να χύνουν).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86160 από agelos11 στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 12:23πμ

agelos11

banned
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Τις ονομασιες που ειπες δεν τισ πολυ3ερω. 3ερεις κανα site που ε3ηγει ολα γενικα περι πεους ;ρ Ονομασιες και γενικα...?

Οσο για το αλλο οταν εχω στυση το κεφαλακι δεν φενετε ολοκληρο αλλα μονο το πανω πανω μερος του. ειναι σωστο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86164 από M1k3y στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 12:29πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(agelos11@21 Σεπτεμβρίου 2011)
Τις ονομασιες που ειπες δεν τισ πολυ3ερω. 3ερεις κανα site που ε3ηγει ολα γενικα περι πεους ;ρ Ονομασιες και γενικα...?

Wikipedia is your friend.

Έγραψε:(agelos11@21 Σεπτεμβρίου 2011)
Οσο για το αλλο οταν εχω στυση το κεφαλακι δεν φενετε ολοκληρο αλλα μονο το πανω πανω μερος του. ειναι σωστο?

Αν το τραβήξεις λίγο μπορεί να φανεί ολόκληρο το κεφαλάκι; Πόσων χρόνων είσαι;

ΥΓ. Μη γράφεις "3έρω", γράψε "ξέρω".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86167 από agelos11 στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 12:50πμ

agelos11

banned
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
14, 3η γυμνασιου. Εεε οταν την τραβηξω φενετε ολο το κεφαλακι. Λογικο δεν ειναι? Οταν τον παιζω...πανω κατω και φενετε το κεφαλι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86170 από M1k3y στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 1:26πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Άρα είσαι άριστα. Δώσε και καμιά αποδεκτή τώρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #86174 από aswtos στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 2:23πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μπορει να εχεις αυτο που λεγεται βραχεια χαλινο δηλαδη αυτο το "πετσακι" οπως το λες να ειναι πιο μικρο απο οσο χρειαζεται. οταν συμβαινει αυτο παρουσιαζεται και η δυσκολια στο να αποκαληφθει ολο το κεφαλακι. αν το προβλημα ειναι εντονο μπορει να χρειαζεται να επισκεφθεις ενα γιατρο για να στο κοψει με μια απλη και σχετικα ανωδυνη επεμβαση που διαρκει λιγα λεπτα. αν δεν ειναι τοσο εντονο το προβλημα οπως και φαινεται στην περιπτωση σου δεν χρειαζεται να εχεις καμια ανησυχια. αυτο θα το καταλαβεις καλυτερα υστερα απο τις πρωτες σου επαφες αναλογα με το αν νιωθεις καποια ενοχλησει κατα τη διεισδυση ή αν σε δει καποιος γιατρος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login