Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο συναγερμός ενοχλεί συνήθως τους γείτονες και όχι τους κλέφτες.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

δαχτυλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86349 από vaGe στις 25 Σεπτεμβρίου 2011, 10:41μμ

vaGe

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια!!! ειμαι 15 και η κοπελα μου 14!!! συζητησαμε χθες για το θεμα του σεξ και αποφασισαμε οτι ειμαστε πολυ μικροι ακομα για αυτα και βρεθηκαμε στο θεμα του δαχτυλου.....και αυτη και εγω θελουμε να το κανουμε αλλα το θεμα ειναι οτι εφοσον εγω θα το κανω, εγω παιρνω ολη την ευθυνη για τον πονο και την ευχαριστηση που θα νιωσει!!!! επειδη ειμαι απειρος τελειως...ουτε καν το εχω δοκιμασει πιο παλια θελω να μου πειτε τι να κανω για να εχει μεγαλυτερη ευχαριστηση και για να μην πονεσει!!! μην μου πειτε οτι σου βγει, θελω πιο χειροπιαστα πραγματα!!! σας παρακαλω βοηθεια...εχω υποσχεθει στον εαυτο μου οτι αυριο θα γινει και ετσι θελω συμβουλες!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86351 από vaGe στις 25 Σεπτεμβρίου 2011, 11:15μμ

vaGe

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
βοηθηστε με ρε παιδια!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #86352 από aswtos στις 25 Σεπτεμβρίου 2011, 11:40μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εγω πρωτα θα σου πω κατι αλλο. δεν ξερω αν ειμαι πολυ παλιομοδιτης, μεγαλος και γενικα συντηρητικος αλλα μου φαινεται αρκετα προχωρημενο το δακτυλο στα 14... τωρα θα μου πεις βεβαια πως αλλες σε αυτη την ηλικια το εχουν κανει κιολας αλλα προσωπικα βρισκω πως με ολα αυτα χανεται πολυ γρηγορα η παιδικοτητα και η αθωοτητα στις σχεσης σε αυτες τις ηλικιες. τωρα ας παω στο θεμα σου γιατι σε καταλαβαινω αρκετα αποφασισμενο. λοιπον πρωτα απο ολα δεν θα πας κατευθειαν να της βαλεις δακτυλο. θα ξεκινησετε να κανετε κανονικα τη φαση σας με φιλακια, χουφτωματα και ολα αυτα που απο οτι καταλαβαινω τα εχεις κανει και τα ξερεις... μετα θα αρχισεις να της χαιδευεις το αιδοιο σε ολη του την περιοχη και οταν καταλαβεις πως αρχιζει να ερεθιζεται εστιασε περισσοτερο στην κλειτοριδα της. αυτο θα το κανεις για αρκετη ωρα. να ερεθιστει πολυ, να καταλαβεις πως εχει γινει υγρη απο κατω. (εγω θα το πηγαινα ως εκει και θα σταματαγα αλλα αφου θες να το συνεχισεις κοιτα τι θα κανεις) δεν ξερω σε τι κατασταση θα ειστε ακριβως παντως καλυτερα σε καποιο σπιτι. τεσπα θα παρεις και θα κατευθυνεις ενα δακτυλο σου προς την τρυπουλα της και θα αρχισεις να το βαζεις σιγα σιγα μεσα της. εκει θα δεις και πως θα αντιδραση. μπορει να φοβηθει και να κανει και πισω.μην κανεις αποτομες και βιαστικες κινησεις και με τον αντιχειρα σου ή το αλλο σου χερι να την χαιδευεις στην κλειτοριδα και γενικα στο σωμα. μην βαλεις ολο το δακτυλο μεσα. γυρω στους 5 ποντους μονο δλδ περιπου τα 2/3 του. οταν την δεις να συνηθιζει στην αισθηση αρχισε να τις χαιδευεις τα τοιχωματα του κολπου την με το δακτυλο σου και περισσοτερο τη μπροστινη περιοχη ή να το βαζεις και να το βγαζεις. πιστευω θα σε κατευθυνει και η ιδιο. για να δεκτηκε να της το κανεις θα εχει δοκιμασει να το κανει και μονη της. αν δεν καταλαβες κατι ρωτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86357 από vaGe στις 26 Σεπτεμβρίου 2011, 3:06μμ

vaGe

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
σημερα δυστυχως ηταν αρρωστη και δεν βρεθηκαμε καθολου....οποτε θα εχω κιαλλο χρονο!!!! θελω μια ερωτηση...οταν βαλω το χερι μου μεσα απο το παντελονι της(και απο το βρακη της οπως ειναι λογικο) θα καταλαβω που ειναι η τρυπα(δηλαδη θα ειναι καθολου σαν σχισμη...σαν ανοιγμα ή οχι??) ??? και 2 ερωτησεις ακομα....1ον....υπαρχει περιπτωση να της σπασω τον παρθενικο υμενα??(γιατι εχω ακουσει οτι ποναει οταν σπαει και δν θελω να την πονεσω)!!! και 2ον...η τρυπα ειναι πιο κατω σε σχεση με το μοριο του αντρα(εννοω οτι η τρυπα ειναι εκει που καταληγουν οι ορχεις περιπου??? για να καταλααβω πανω κατω που ειναι)!!!!????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86360 από arMixx στις 26 Σεπτεμβρίου 2011, 3:22μμ

arMixx

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
δες κανα video ρε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86361 από dark4 στις 26 Σεπτεμβρίου 2011, 3:25μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Αν εισαι τρυφερος σε ολες σου τις κινησεις και εχεις κομμενα νυχια δεν θα την τραυματισεις καθολου. Χαιδεψε το και στο χαμηλοτερο σημειο του, εκει που τελειωνει, εκει δοκιμασε να βαλεις το δαχτυλο σου. Αν προσπαθησεις και λιγο ψηλοτερα παλι μπορει να μπει αλλα λιγο πιο δυσκολα. Παντως πρωτα να την κανεις να υγρανθει πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86363 από vaGe στις 26 Σεπτεμβρίου 2011, 3:49μμ

vaGe

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ για ολα παιδια:)))!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86372 από bnnm4eterg στις 26 Σεπτεμβρίου 2011, 7:36μμ

bnnm4eterg

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Καταρχάς να έχεις καθαρά χέρια (το εννοώ)
Ερέθισε την πολύ με φιλιά στον λαιμό και κανα γλύψιμο στο αυτί (είναι ανατριχιαστικό αλλά ωραίο) σιγά σιγα άρχισε να κατεβαίνεις πιο κάτω και πιο κάτω. Επειδή αυτή μάλλον θα κομπλάρει να προσπαθέις να την χαλαρώνεις συνέχεια. Ύστερα ξεκίνα να την γλύφεις και ερέθισε την κλειτορίδα. Σε κάπια φάση θα καταλάβεις οτι έχει πεθάνει απο γκάυλα. Τότε βάλε το δάχτυλό σου σιγά σιγά. Άμα την έχεις ερεθίσει αρκετά, ο παρθενικός υμένας θα "ανοίξει τις πύλες του" για μία θερμή υποδοχή για το δάχτυλό σου. Από εκεί και πέρα δεν σου λέω άλλα, γιατί χάνεται η χαρά στο πράμα. Ήδη σου είπα πολλά. Απλά κοίτα να νιώθει άνετα και να μην είναι σφιγμένη. Προσπάθησε να την κάνεις να χαλαρώνει συ-νέ-χει-α
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86379 από vaGe στις 26 Σεπτεμβρίου 2011, 8:15μμ

vaGe

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
οταν την ερεθισω θα νιωσω υγρα στο χερι μου????(Για να καταλαβω ποτεjavascript:AddSmileyIcon(''))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86382 από aswtos στις 26 Σεπτεμβρίου 2011, 8:42μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
θα νιωσεις οταν αγγιξεις την εισοδο του αιδοιου της. μην φανταστεις πως θα σταζει κιολας. γενικα να ξερεις πως οταν λεμε πως μια γυναικα ειναι υγρή, εννοούμε πως νιώθει εκείνη τη σεξουαλική διέγερση και ηδονή που κάνει τον κόλπο της να υγρένεται μέχρι και το άνοιγμά του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login