Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κάντε οικονομία στο νερό. Πλυθείτε μαζί μ' ένα φίλο!
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Το αγόρι μου θέλει τρίο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86901 από fenaki στις 07 Οκτωβρίου 2011, 11:09μμ

fenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Ο φιλος μου μου έχει πει πως θέλει να είμαστε μαζί, πως με αγαπάει, όλα μέχρι σήμερα ήταν οκ,αλλα μου είπε πως θα ήθελε να δοκιμάσουμε το σεξ και με μία "φίλη" μου ,το μονο σίγουρο είναι πως δε θα είχε πρόβλημα, άλλωστε φαίνεται η συμπεριφορά της. Είμαι ετοιμη να χωρίσω αλλά απο την αλλη μου έχει ξεκαθαρίσει πως είναι κάτι που απλά γουστάρει να κάνει και δεν έχει να κάνει με εμάς, αν δεν θέλω πάλι μου είπε δεν τρέχει τίποτα. Αν είναι δυνατόν τόσο καιρό μαζί και πως του πέρασε από το μυαλό οτι θα δεχόμουν κάτι τέτοιο, εγω και αυτή να μοιραστούμε το σεξ μαζί του. ελεος, είμαι τελείως απογοητευμένη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86902 από M1k3y στις 07 Οκτωβρίου 2011, 11:21μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Και γιατί δεν του λες απλά "όχι" (αφού λέει ότι δεν τρέχει τίποτα); Δε σε ανάγκασε να το κάνεις, απλά μια πρόταση έκανε ο άνθρωπος.

Δηλαδή, πώς θες να το ξέρει αυτός εκ των προτέρων ότι δε γουστάρεις το τρίο; Υπάρχουν και γυναίκες που θα το έκαναν, ξέρεις. Εξάλλου, ούτε ντροπή είναι, ούτε κάτι το τόσο extreme, για να τρελαίνεσαι τόσο πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #86903 από aswtos στις 08 Οκτωβρίου 2011, 12:36πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δεν ξερω απο κοντα τη σχεση σας για να την κρινω αλλα αυτο που μπορω να καταλαβω ειναι πως τελικα ο ενας δεν ξερει τοσο καλα τον αλλο οσο ισως θα φανταζοταν ως τωρα. για να παρει το θαρρος να σου κανει μια τετοια προταση νομιζω πως θα εδινε καποιες πιθανοτητες να δεχτεις και ακομη και αν δεν εδινε θα ειχε την αισθηση πως δεν θα σε ενοχλουσε. απο την αλλη καταλαβαινω πως και εσυ ζουσες με την αισθηση πως ο συντροφος σου ζουσε μονο για σενα και δεν θα μπορουσε να φανταστει τον εαυτο του ερωτικα μακρια απο σενα οποτε η αποκαλυψη αυτης του της φαντασιωσης του κλονίζει την εμπιστοσυνη σου. ολα εχουν να κανουν με το τι ζηταει ο καθενας απο μια σχεση. ο φιλος σου δειχνει πως μαλλον δινει προτεραιοτητα στο να περναει καλα ερωτικα και μετα εξεταζει τους αλλους παραγοντες μιας σχεσης. αυτο θα το κρινεις και εσυ καλυτερα αναλογα με τα σημαδια που σου εχει δειξει στην πραξη. πιστευω το ξερεις και η ιδια πως τα λογια λεγονται ευκολα ενω στην πραξη αποδεικνυονται δυσκολα. ακομη και αυτο που σου ζητησε τωρα αποδεικνυει πως αυτο που σου ελεγε πως θελει να ειστε μαζι δεν εχει και τοση βαση αφου ναι μεν θελει εσενα αλλα θελει και καποια αλλη. πλεον οπως ηρθαν τα πραγματα το σημαντικο ειναι να κατασταλαξεις τι θες εσυ απο μια σχεση και στη συνεχεια απο αυτο τον ανθρωπο. αν νιωθεις πως υπαρχει ταυτιση συνεχιζεις και το αντιμετωπιζεις ολο αυτο σαν μια απλη φαντασιωση που την μοιραστηκε μαζι σου. φαντασιωσεις ολοι εχουμε και μπορει να ειναι και πραγματα που δεν θα τα κανουμε ποτε και το ξερουμε. κατα τη γνωμη μου εχει διαφορα αν σου ειπε απλα πως εχω αυτη την φαντασιωση απο το να σου προτεινε καποια στιγμη να το κανετε πραξη. αν βλεπεις πως τελικα ο καθενας ζηταει αλλα πραγματα χωρισε απλα να το σκεφτεις καλα πριν το κανεις γιατι αν γυρισεις πισω σε αυτον με το που θα σου ζητησει συγνωμη και θα σου πει πως εκανε λαθος θα εισαι εσυ η χαμμενη. παντως και εσυ βρε fenaki απο οτι καταλαβα και απο το προηγουμενο θεμα σου του τα εκανες τα χατιρια του στο κρεβατι οποτε μπορει να ειχε αποκτησει και την εντυπωση πως εισαι πιο ανοιχτη σε τετοιες ιδεες...     
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86905 από fenaki στις 08 Οκτωβρίου 2011, 2:38πμ

fenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
Μαλλον με τα χατιρια που του εκανα πηρε το μυαλο του αερα! τι να πω..απολυτα απογοητευμενη, απο εκει που με ενδιεφερε η αντισυλληψη, τωρα το μονο που με νοιαζει ειναι αν τελικα μεινω μαζι του... Μ1κ3y δεν μπορω να συμφωνησω γιατι δεν ειμαι και 18 χρονων να πω δεν τρεχει και τιποτα, ειμαι με εναν ανθρωπο που υποτιθεται ισως μοιραζομασταν και την υπολοιπη ζωη μαζι. ισως τελικα ειμαι αρκετα συντηρητικη, αλλα και παλι δε θα επρεπε να το ξερει;δε με νοιζει αν ηταν φαντασιωση, απλη επιθυμια, δεν ξερω και εγω τι αλλο αυτο που με νοιαζει ειναι οτι με αυτην του την προταση (αλλη μπορει να πετουσε απο τη χαρα της)εγω εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου...ενιωσα οτι ζουσα σε ενα συννεφακι, νομιζα οτι τον ηξερα και με ηξερα.. πραγματικα δεν μπορω να χωρισω αλλα δεν μπορω να μεινω και μαζι του, δε νομιζω να του ξαναεχω εμπιστοσυνη..και χωρις εμπιστοσυνη δεν μπορω να υπαρξω σε μια σχεση..και πως να συνεχισω μαζι του γνωριζοντας πως αυτο θα του μεινει για παντα μια ανεκληρωτη επιθυμια; μαλλον μια ειναι η λυση, καλυτερα και για τους δυο μας, πριν βρεθω μπροστα και σε αλλες κρυφες επιθυμιες, γουστα, συμπεριφορες που δε θα μπορω να αντιμετωπισω..αυτο που με στεναχωρει ομως ειναι οτι και αυτος περιμενε αλλα απο εμενα και ισως νιωθει το ιδιο τωρα..χαμενοι και οι δυο.


Συγνωμη για τα κεφαλαια αρχικα στον τιτλο, ουτε που το καταλαβα σε εκεινη τη φαση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86906 από mikrouli στις 08 Οκτωβρίου 2011, 3:29πμ

mikrouli

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
ειναι απαραδεκτο! επειδη ξερω ποσο σε πειραζει,για να του τη σπασεις πες του να κανετε τριο (για πλακα) με αυτον και ενανα φιλο του! να δεις πως θα τσουξει!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86909 από aswtos στις 08 Οκτωβρίου 2011, 12:52μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
κοιτα εγω γενικα θεωρω τον εαυτο μου καπως συντηρητικο αλλα τετοια προταση δεν θα την εκανα στην κοπελα μου. επισης εγω θα σου ελεγα να μην του κανεις ουτε εσυ καποια αντιστοιχη προταση. το βρισκω ολο αυτο πολυ παιδικο και πιστευω πως μπορει να γυρισει και εναντιον σου. εισαι ακομη μικρη και μπορει να μην ειναι κακο που δενεσαι με καποιον ανθρωπο και κανεις ονειρα μαζι του αλλα απο την αλλη ακομη εισαι πολυ νεα για να δεσμευθεις απολυτα με καποιον που ανακαλυπτεις πως εχεις τρανταχτες διαφορες. πρεπει να σκεφτεις καλα πριν παρεις την οποια σου αποφαση. ειναι λογικο οταν εχεις περασει πολυ καιρο με εναν ανθρωπο και εχεις μοιραστει μαζι του ομορφες στιγμες και μονο η σκεψη πως θα τον χασεις να σε γεμιζει πονο. σκεφτεσαι τις μερες σου μακρια του και επειδη ακριβως για μεγαλο διαστημα ειχες συνδεση την καθε σου στιγμη μαζι του νιωθεις σαν να μην ξερεις τι να κανεις. ειναι επωδυνο αλλα αυτο δεν σημαινει πως ειναι και λαθος. αυτο που σου συμβαινει τωρα δεν θα σου φυγει απο μεσα σου ευκολα και ακομη και αν μεινεις με αυτον τον ανθρωπο μαζι στο μελλον μπορει να σου βγει μια εκδικητικοτητα και να μην διστασεις να τον πληγωσεις οπως πληγωθηκες εσυ τωρα. δεν σου λεω να χωρισεις απλα να το σκεφτεις καλα... μοιραζεσαι τη ζωη σου με εναν ανθρωπο για να εισαι καλα, να τον εχεις και να σε εχει κοντα του στα ευκολα αλλα και στα δυσκολα που μπορει να προκυψουν. εκει ειναι που δοκιμαζονται πραγματικα οι σχεσεις των ανθρωπων. οι υποχωρησεις ειναι σημαντικες αλλα κανενας απο τους δυο δεν πρεπει να χασει τον εαυτο του για χαρη του αλλου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87116 από Mozart στις 11 Οκτωβρίου 2011, 6:03μμ

Mozart

Εικονίδιο
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Θα σου έλεγα να κάνεις αυτό το χατήρι στο αγόρι, στο κάτω κάτω πρέπει να είσαι ανοιχτόμυαλη και μάλλον θα σου αρέσει και εσένα! Μην είσα πουριτανή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87144 από fenaki στις 12 Οκτωβρίου 2011, 12:25πμ

fenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
για να μην σας τα παλυλογω χωρισα, μαλλον καπου εδω τελειωνει για εμενα το θεμα του φορουμ, σεξ, προς το παρον! δυσκολη εβδομαδα, πολυ δυσκολη, ελπιζω να μπορεσω να συνεχισω...θα τα καταφερω δηλλαδη δεν ελπιζω! για να μην δεχτω ανοητες ερωτησεις ο λογος που του ειπα ειναι οτι δεν με ξερει μαλλον ουτε και εγω, προσβληθηκα με αυτο που μου ειπε..και μπιριμπιρι, οι εξυπνοι μπορουν να τα φανταστουν..και φυσικα φιλε μου mozart δεν κατατασσω και εσενα σε αυτη την κατηγορια..που τοσο αβουλα και γελοια με βαζεις στην κατηγορια των πουριτανων και μη ανοιχτομυαλων..αντε ρε συ ειναι αυτο λογος ;;;;μπραβοοοοοοο δεν το ηξερα!δε σου ζητησα να με κρινεις, ελεος! εμαθες μια λεξη και ειπες να την πεταξεις εδω! κουνα λιγο το κεφαλι σου...
ευχαριστω παντως ολους οσοι απαντησαν! ελπιζω να μην εχω κανενα πισογυρισμα γιατι τα θεωρω ανοητα και φαυλο κυκλο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87149 από aswtos στις 12 Οκτωβρίου 2011, 12:48πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
υπομονη fenaki και προσπαθησε να το ξεπερασεις. μην αρχισεις να κανεις δευτερες σκεψεις και μην το μετανιωσεις. βγαινε με φιλους και παρεες και προσπαθησε να μην μιζεριαζεις. ασχολησου με κατι για να μην το σκεφτεσαι και το ξανασκεφτεσαι. ουτε πουριτανη εισαι ουτε συντηρητικη. αυτα ειναι βλακειες και μην τους δινεις σημασια! εχουμε φτασει στο σημειο να θεωρουμε προοδο και εξελιξη καταστασεις που θεωρουνται αρρωστημενες ακομη και για τα ζωα! εχεις καποιες ηθικες αξιες και πολυ καλα κανεις! αλιμονο αν τις χασει ολος ο κοσμος! προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα. ευτυχως καταλαβες πως με αυτο το ατομο ζητατε και νιωθετε διαφορετικα πραγματα και επραξες αναλογα. τα λαθη ειναι για να μαθαινουμε. ακομη και απο αυτη τη σχεση κατι θα εμαθες και κατι σου εμεινε. αφησε τα πισω απλα προσπαθησε οσο ειναι δυνατον να μην τα επαναλαβεις και ξαναπληγωθεις. δεν ειναι κακο να κανεις θυσιες για το συντροφο σου αλλα δεν πρεπει να επιτρεπεις και σε κανεναν να υποβιβαζει την αξιοπρεπεια σου. καλη δυναμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87150 από Mozart στις 12 Οκτωβρίου 2011, 12:55πμ

Mozart

Εικονίδιο
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(fenaki@12 Οκτωβρίου 2011)
για να μην σας τα παλυλογω χωρισα, μαλλον καπου εδω τελειωνει για εμενα το θεμα του φορουμ, σεξ, προς το παρον! δυσκολη εβδομαδα, πολυ δυσκολη, ελπιζω να μπορεσω να συνεχισω...θα τα καταφερω δηλλαδη δεν ελπιζω! για να μην δεχτω ανοητες ερωτησεις ο λογος που του ειπα ειναι οτι δεν με ξερει μαλλον ουτε και εγω, προσβληθηκα με αυτο που μου ειπε..και μπιριμπιρι, οι εξυπνοι μπορουν να τα φανταστουν..και φυσικα φιλε μου mozart δεν κατατασσω και εσενα σε αυτη την κατηγορια..που τοσο αβουλα και γελοια με βαζεις στην κατηγορια των πουριτανων και μη ανοιχτομυαλων..αντε ρε συ ειναι αυτο λογος ;;;;μπραβοοοοοοο δεν το ηξερα!δε σου ζητησα να με κρινεις, ελεος! εμαθες μια λεξη και ειπες να την πεταξεις εδω! κουνα λιγο το κεφαλι σου...

Γιατί δεν κουνάς λίγο εσύ το κεφάλι σου ηθικίστρια; Εγώ σου πρότεινα να δοκιμάσεις κάτι καινούριο κάτι που σου ζήτησε το αγόρι σου, εκτός αν φοβάσαι ότι θα σου αρέσει και θα προτιμάς σεξουαλικά τις γυναίκες αλλιώς δεν ξέρω τι σε εμποδίζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login