Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Από τώρα και για μια ώρα ακόμα, ΕΜΕΙΣ θα ελέγχουμε αυτά που θα βλέπεις και θ' ακούς.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Πρωτη σχεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #87253 από Pantera4 στις 13 Οκτωβρίου 2011, 7:28μμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
παιδια ειμαι 14,5 χρονων και δεν ξερω αμα ειμαι ομορφος ή οχι( μαλλον ή μεσσαιος ή ασχημος , δεν ειμαι σιγουρος) μεχρι τωρα δεν ειχα ποτε σχεση . ο κολλητος μου με πειραζει και μου λεει πως θα μεινω παρθενος για παντα και κατι τετοια αλλα του πεταω και εγω καναδυο λογακια και το βουλωνει. τελος παντων. μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να καταλαβω
αν καποια δειχνει ενδιαφερον? ή τελος παντων πως μπορω να κανω την κινηση και κατι σχετικο?

παρεπιπτοντος δεν ειμαι απελπισμενος οσο και αν αυτο φαινεται στο μνμ. πιστευω πως εχω καιρο μπροστα μου και ετσι δεν ε πολυνιαζει.

ευχαριστω προκαταβολικα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87255 από tasos41997 στις 13 Οκτωβρίου 2011, 7:39μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
ελεος επειδη δεν εχεις κανει σχεσει στα 14 σημενει οτι θα μηνεις παρθενος μια σχεση στα 14 δεν μπορει να καταληξει καπου

Καλητερα μια σοβαρη σχεση τα 18-20 παρα μια στα 14 και να κρατησει 2 μηνες.

Υ.Γ ειμαι κι εγω 14 και δεν εχω κανει σχεση δεν σημενει οτι θα μηνω παρθενος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87260 από Pantera4 στις 13 Οκτωβρίου 2011, 8:55μμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
δεν θελω να καταληξει καπου μια σχεση στην ηλικεια μου αλλα θελω να εχω λιγη εμπειρια σε αυτον τον τομεα. Α! και κατι ακομα... εχω αρκετες τριχες στα ποδια και ακομα και σε εμενα φαινεται λιγο αποκρουστικο(δεν προκειται να τις κυρισωο μως). με κοροοιδευει και για αυτο ο φιλος μου και νιωθω αβολα οταν ειμαι μπροστα σε κοριτσια και για αυτο σινιθιζω να ειμαι πισω απο τους αλλους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87262 από johny98 στις 13 Οκτωβρίου 2011, 9:17μμ

johny98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/9/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Λοιπόν...εγώ είμαι 13, κυκλοφορεί μία φήμη εδώ και 3 χρόνια ότι είμαι γκέι αλλά δεν είμαι... Απο τότε που ξεκίνησαν να το λένε μέχρι τώρα έχω κάνει 8 σχέσεις..ξέρεις κάτι? μόνο οι 3 απο τις 8 κράτησαν πάνω από ένα μήνα...Είμαι τώρα με μία κοπέλα εγώ και 2 μήνες και είναι η πιο σοβαρή σχέση που έχω κάνει...άλλοι στην ηλικία μου, έχουν κάνει πιο πολλές σχέσεις από μένα...είναι η επιλογή του καθενός αν θα κανει κάτι.

Εγώ σου προτείνω να κάνεις κάτι παραπάνω με τον εαυτό σου (να φτιάχνεις τα μαλλιά σου, να ντύνεσαι ωραία, να βαζεις κανένα ωραίο άρωμα (όχι πολύ, ένα πσιτ)) ξεκίνα να μιλάς με κορίτσια που σε ενδιαφέρουν στο Facebook και μετά από κοντά, και αν πιστεύεις ότι της αρέσεις προσπάθησε να την φέρεις "πιο κοντα" (ξέρεις εσύ) σε κανένα πάρτυ του σχολείου...

Δεν σου εγγυάμαι σίγουρη επιτυχία αλλά δεν χάνεις τίποτα να το δοκιμάσεις :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87266 από tasos41997 στις 13 Οκτωβρίου 2011, 9:39μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(HammerSkin97@13 Οκτωβρίου 2011)
δεν θελω να καταληξει καπου μια σχεση στην ηλικεια μου αλλα θελω να εχω λιγη εμπειρια σε αυτον τον τομεα. Α! και κατι ακομα... εχω αρκετες τριχες στα ποδια και ακομα και σε εμενα φαινεται λιγο αποκρουστικο(δεν προκειται να τις κυρισωο μως). με κοροοιδευει και για αυτο ο φιλος μου και νιωθω αβολα οταν ειμαι μπροστα σε κοριτσια και για αυτο σινιθιζω να ειμαι πισω απο τους αλλους.


Εχω κι εγω προβλημα με τις τριχες των ποδιων μου επειδη ειναι πολλες και εμενα μερικοι φιλοι μου με κοριδευουν απλο ειναι τωρα ετσι κι αλλιος χειμωνας ειναι μην φορας σορτακη απλα φορα jean - φορμα - βερμουδα

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87270 από Aitherovamwn στις 13 Οκτωβρίου 2011, 10:21μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
τι σοι φιλος ειναι αυτος που σε κοροιδευει δηλαδη?αραξε 2 χρονακια ακομα και κανεις μετα σχεση που τουλαχιστον ΜΠΟΡΕΙ και να ολοκληρωσετε..γιατι τωρα μονο φιλακια και χουφτωματακια εχει και ειναι ξενερωμα! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #87272 από aswtos στις 13 Οκτωβρίου 2011, 10:32μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πρωτα απο ολα κανε κατι με το φιλο σου γιατι αυτα τα πραγματα ειδικα οταν λεγονται μπροστα σε κοπελες μονο φιλικη συμπεριφορα δεν δειχνουν. σε εχει βρει καλο και το παιζει αυτος εξυπνος μειωνοντας διαρκως εσενα. αν τα λεει αυτα μπροστα σε κοπελες πως ειναι δυνατον να ενδιαφερθει καποια μαζι σου; θα νιωθει μετα και αυτη ασχημα οταν σε κοροιδευει ο φιλος σου! εισαι ακομη 14,5 και σιγουρα δεν θα ηταν κακο να αρχισεις να αποκτας σιγα σιγα καποιες εμπειριες με κοριτσια. προσεχε τον εαυτο σου οσο μπορεις για να νιωθεις και εσυ καλα και τα αλλα θα ερθουν με την ωρα τους. για της τριχες στο προσωπο που λες εγω θα σου ελεγα να το σκεφτεις να ξυριστεις. σε καταλαβαινω, σκεφτεσαι πως εισαι μικρος και τι θα πουν οι δικη σου αλλα απο την αλλη και αυτο ειναι κατι που αν δεν το κανεις τωρα σε 1- 1,5 χρονο θα το κανεις οπωσδηποτε οποτε γιατι να το τρεναρεις και να νιωθεις και εσυ αβολα; και αν δεν τα παρεις ολα τουλαχιστον παρε τις φαβοριτες που λογικα θα ειναι πιο εντονες. αυτη η ηλικια ειναι μεταβατικη και λιγο αχαρη για ολα τα αγορια. επισης σε σχεση με τα κοριτσια παω στοιχημα πως τοσο εσυ οσο και η φιλοι σου κοιτατε μονο της πιο ομορφες, αυτες που εχουν ανεπτυγμενο στηθος, ωραιες καμπυλες και τις υπολοιπες που μπορει να μην ειναι ασχημες απλα μπορει να εχουν λιγα σπυρακια, που ειναι λιγο παχουλες, που δεν εχουν αναπτυχθει ακομη τις σνομπαρετε ή ακομη και τις κοροιδευετε. μπορει να ακουστω κακος αλλα νομιζω πως σε αυτες τις ηλικιες που και τα δυο φυλα δινουν συμμασια αποκλειστικα σχεδον στην εμφανιση για να κανουν μια σχεση ειναι πολυ δυσκολο να βρεις καποια top class και στην ηλικια σου ετσι και δεν εισαι απο αυτους πους στις κοριτσιστικες παρεες θεωρουνται οι "ωραιοι". δεν χρειαζεται να μεγαλοπιαστεις, να αρχισεις το καπνισμα και τετοιες βλακειες για να πουλησεις μουρι. κανε παρεα με κοριτσια χωρις να κολλας και να νιωθεις μειονεκτικα και μεσα απο την παρεα θα βγει και το φλερτ και στη συνεχεια και η σχεση. εγω με τον κολλητο μου στην ηλικια σου ημασταν αχωριστη με δυο κοριτσια ημασταν ολοι μαζι μια παρεα που περνουσαμε πολυ ωραια χωρις να κανουμε αρχικα κατι το πονηρο. μετα απο ενα χρονο κολλητης παρεας βγηκαν παραπανω πραγματα στην επιφανεια και αλλαξε το κλιμα. παρολα αυτα μπορω να σου πω πως εγω απο εκεινη την ηλικια θυμαμαι εντονοτερα και πιο ομορφα το διαστημα που ημασταν καθαρα στο φιλικο παρα τη συνεχεια! εχουν περασει χρονια και ακομη τα αναπολω! στα αληθεια κερδισα πολλα και μονο που εκανα παρεα με τα κοριτσια γιατι εμαθα πολλα και για τον τροπο που σκεφτονται και το πως φερονται! πραγματα που με βοηθησαν αργοτερα στις πραγματικες σχεσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87276 από Pantera4 στις 13 Οκτωβρίου 2011, 11:13μμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
Ξυριζομαι κανονικα στο προσωπο και εχουν βγει σχεδον παντου τρυχες, μονο διπλα απο το στομα δεν εχο πολλες. στην περιπτωση μου δεν ισχιει αυτο που λες. φυσικα ειναι λογικο να κοιταω μια ομορφη κοπελα αλλα υπαρχει μια που με ενδιαφερει εδω και λιγο καιρο. ειναι σγουρομαλλα οχι πολυ ψυλη , κανονικη, δεν εχει μεγαλο στηθοσ και ειναι και αρκετα λεπτη. δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ η εξωτερικη εμφανιση της γιατι ουτε και η δικια μου ειναι η καλυτερη. ειναι φιλη μιας ξαδερφης μου και ειχαμε παει διακοπες σε ενα camping καθησε μια βδομαδα. σε ολο αυτο το διαστημα περασαμε πολυ καλα. πηγαιναμε στην θαλλασα καναμε πεζοπορια στο βουνο διπλα λεγαμαι ανεκδοτα και βλεπαμε ταινειες το βραδι. ομως τωρα εχει αλλαξει. βαζει χαρτι στο μπλουζακι της για να φαινεται πως της ειναι μεγαλα, σφιγκει τα χερια της για να φαινονται ακομα πιο μεγαλα και αυτο δεν το θελω. πιστευω πως καθε ανθρωπος ειναι ετσι οπως ειναι και δεν χρειαζεται να κανει τετοια πραγματα για να εντυπωσιασει τα αγοραια/κοριτσια. απο τοτε εκοψα και το καλημερα. δλδ αυτη το εκοψε το καλημερα. εχω βαλει σκοπο να μην καπνισω ποτε. εχω δει τις επιπτωσεις του καπνισματος. η πιο κυρια κατα την γνωμη μου ειναι αυτη: καπου ειχα διαβασει πως η μεση οικογενεια σπαταλαει περιπου 1000+++$ σε τσιγαρα. αυτα τα λεφτα θα μπορουσαν να χρεισιμοποιειθουν για αλλους πιο σοβαρους λογους. τελος παντων. τι προτεινεται να τα κανω τα μαλλια μου ? μοίκανα ή καρφακια? (δεν εχω πολυ μεγαλα μαλλια)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87280 από Pantera4 στις 13 Οκτωβρίου 2011, 11:30μμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
να σε ροτισω κατι ασωτε. ποσι ωρα σου πηρε για να το γραψεις ολο αυτο?
εγω εγραψα τοσο λιγο και μου φανικε σαν να εγραφα αιωνες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87281 από aswtos στις 13 Οκτωβρίου 2011, 11:57μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
στο πρωτο που ρωτας καλυτερα καρφακια νομιζω. η μοικανα ειναι λιγο υπερβολη, νομιζω ξεπερασμενη και γενικα μπορει και να σου κανει θεμα κανεις στο σχολειο. δεν χρειαζεται να κανεις αποτομες αλλαγες. οσον αφορα το μεγεθος των μηνυματων γραφω γρηγορα. σε 5 λεπτα, ισως λιγο παραπανω το ειχα γραψει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login