Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δημόσιος υπάλληλος: Άνθρωπος με χιούμορ.
Τρίτη, 7 Μαΐου

πρωτη φορα (για κοριτσι)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #87765 από egwRe στις 23 Οκτωβρίου 2011, 12:05πμ

egwRe

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2011
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Ενα θεμα που απασχολει ολα τα κοριτσια πιστευω που δεν εχουν κανει ακομα sex
Καταρχην ποναει πολυ?
Πως νιωθεις οταν γινετε αυτο?
Εφοσον δεν ξερεις καποια σταση και εισαι απιρη και σε περιπτωση που και το αγορι σου ειναι παρθενος τι γινετε?
και γενικα ολο το σκηνικο τα συναισθηματα αν ειναι περιεργο οταν <<μπενει μεσα>> πως νιωθουμε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87768 από maria27 στις 23 Οκτωβρίου 2011, 1:09πμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Κοιτα σε καποιες ποναει παρα πολυ σε αλλες λιγο και σε αλλες καθολου! Εμενα ας πουμε με πονεσε παρα πολυ δυστιχως και με πονεσε και την δευτερη φορα και την τριτη και την τεταρτη! Αλλα να μην σε τρομαζω καλυτερα..εγω ειμαι απο τις ατυχες περιπτωσεις, δεν ειναι σε ολες ετσι. Επησης ειναι πολυ πιθανο να βγει λιγο αιμα αλλα δεν χρειαζετε να τρομαξεις γιατι ειναι φισιολογικο αφου θα σπασει ο παρθενικος υμενας. Δεν θα νιωσεις απο την πρωτη φορα τον τελειο οργασμο...θα ειναι λιγο περιεργα και θα αισθανεσε λιγο αβολα αλλα να το ευχαριστηθεις οσο μπορεις γιατι αυτες οι στιγμες της πρωτης φορας ειναι μοναδικες! Καλυτερα το αγορι να ξερει για να μπορει να σε καθοδηγισει και να σε ηρεμισει αλλα και απειρος να ειναι δεν υπαρχει καποιο προβλημα απλα να μην ανχωνεστε να ειστε ηρεμοι και ολα θα γινουν! Ααα και πααντα με προφυλακτικο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87833 από aleksia στις 24 Οκτωβρίου 2011, 2:36πμ

aleksia

Εικονίδιο
μέλος από: 24/10/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
κοιτα εγω τις πρωτες φορες πονεσα οταν εμπενε..οταν μπηκε ολο και μπενοεβγενε αυτος μου αρεσε και δεν υπηρχε θεμα...την πρωτη φορα θα ειναι λιγο αβολα κα μπορει και να μην γινει ιδικα αν το αγορι ειναι παρθενος μπορει ν κομπλαρει...οσο για το συνεσθημα εγο ημουν ετοιμη να κλαψω απο χαρα ομως..και θα νιωθεις καπωσ αβολα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login