Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απόγευμα είναι η ώρα της μέρας που σκεφτόμαστε πώς χαραμίσαμε το πρωί.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

της αρέσει να με χτυπάει και να της γλύφω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #87838 από tsoglanaki1987 στις 24 Οκτωβρίου 2011, 10:07πμ

tsoglanaki1987

Εικονίδιο
μέλος από: 24/10/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλημέρα
εγινα σήμερα μέλος γιατί έχω μια ερώτηση η κοπέλα μου τα έχουμε εδώ και 3 μήνες της αρέσει να είναι πάντα η αφέντρα στο κρεβάτι δεν μου έχει ξανά τύχη τετοια φάση και το βρίσκω λίγο παραξενο

Με βάζει να της γλύφω τα πόδια και της αρέσει παρά πολλή να με δένειστο κρεβάτι και να με τρελαίνει τις αρέσει να έχει το πάνω χέρι και πολλές φορές με χτυπάει και στα μούτρα.
σιγά σιγά το συνηθίσα και μου κάνει εντυπωση σας έχει τύχη τετια βρώμικη φάση ?     
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87842 από HiddenBoy στις 24 Οκτωβρίου 2011, 12:35μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Κιτα υππαρχουν πολλες περιπτωσεις οπως η δικια σου αν και δεν εχω κανει ακομα σεξ θα σου πω την γνωμη μου απλα η κοπελα σου την βρισκει ΕΤΣΙ πως να στο πω την φτιαχνει να σε χτυπαει ενω της κανεις ερωτα επισης νομιζω σε πολλες γυναικιες της αρεσουν να της γλυφουμε τα ποδια της αναβει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87845 από Αντωνης στις 24 Οκτωβρίου 2011, 2:02μμ

Αντωνης

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2011
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
oxi oτι θελω να προσβαλω κανενα αλλα να σε κανει η γκομενα το που@@@νακι της ... δεν σε προσβαλει ?? εγω θα την κουτουλαγα ο ερωτας ειναι ερωτας το σεξ σεξ . αλλα να πεφτει και ξυλο .. να τα φτιαξει με κανα ματατζι αν ειναι ετσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87848 από tsoglanaki1987 στις 24 Οκτωβρίου 2011, 2:51μμ

tsoglanaki1987

Εικονίδιο
μέλος από: 24/10/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
όντος τρελενετε να της γλύφω τα πόδια και να με έχει δεμένο στο κρεβάτι μου λέει ότι θέλει να έχει πάντα το πάνω χέρι στο σεξ της αρέσει να με κυρίαρχη και να με έχει σαν σκυλάκι στο κρεβάτι.
Τελευταια μου είπε να αγοράσουμε ένα στραπον και της είπα όχι και είτανε νεβριαζμένη τόσο πολλή που την άλλη την μέρα με είχε δεση στο κρεβάτι και δεν με άφηνε να χίσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92899 από Elite στις 11 Ιανουαρίου 2012, 5:54μμ

Elite

μέλος από: 11/1/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Kale mou file den thelw na se neuriasw me auto pou tha sou pw alla h gomena sou einai gia desimo ok na se denei ante kai kamia sfaliara plaka exei file omws to strapon den trwgetai me tipota frontise na ths ksekopseis ta barbara paixnidakia(oxi ola) giati tha erthoun kai xeirotera!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93093 από m@r1@ στις 13 Ιανουαρίου 2012, 9:20μμ

m@r1@

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
παιδια τη ειναι το στραμπον..??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93107 από manolio4 στις 13 Ιανουαρίου 2012, 10:02μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
στραπ-ον είναι ένα πράγμα που το βάζετε εσείς οι γυναίκες, μπαίνει σαν βρακί και είναι τα αντρικα γεννητικά όργανα..και τα 3.. Τώρα όσο για το θέμα σου, θα σου έλεγα να της κόψεις λίγο τον αέρα, καμία μέσα αντιστρεψε τους ρόλους και βαλτην στα 4 και καθώς την.... παιζε σκαμπίλια στον κώλο της.. Μπορεί να της αρέσει κ αυτό.. Καντο και πες μας
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login