Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
ftou - η φράση που χρησιμοποιείς μια ζωή. Πιτσιρίκι στο κρυφτό, ενήλικος στο συνάνθρωπο, γέρος στο πεζοδρόμιο.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Gay ή streit;;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #88850 από Play_Game στις 10 Νοεμβρίου 2011, 4:22μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Λοιπον καλησπερα θελω να με βοηθησετε σε κατι που με τιρανναει εδω και 1 μηνα παριπου... εγω μικροσ ειχα κανει μαλακιες με κατι φιλους μου δλδ να καθομαι πανω σε πεη... αυτο εγινε 3 φορες... δεν θυμαμαι αν μπεικε μεσα αλλα πρεπει να μπεικε τεσπα δεν θυμαμαι και πολυ... ομως επαιζα με κοριτσακια και ειδικα σε ενα την ειχα αφησει γυμνη και μπεικα να τις τον βαλω αλλα δεν τα καταφερα.... και σε εναν αλλο τις ειπα να μου κανει στοματικο αλλα μας εποιασε ο πατερας τις.. εγω απο 6 χρονων νομιζω ειδα μια πορνο ταινια κανονικη δεν ξερω αν παιζει ρολο και αν επιρεαστικα... τεσπα περασανε τα χρονια μαρεσανε τα κοριτσακια και απο τα 13 μεχρι τωρα που ειμαι 18 καθε μερα εριχνα 2-3 ισως και 4 μαλακιες την μερα με γυναικες ποτε δεν τα ξανα σκεφτεικα αυτα π εκανα μικρος πανταμαρεσαν τα κοριτσια.. μεχρι τωρα... στην εφηβεια δηλαδη και στην ενιλικιωση που οποτε δω εναν αντρα σκεφτομαι οτι κανω μαζι του.. ειδα ΧΧΧ gay αλλα δεν μου σηκωθεικε... Να πω οτι εχω κοπελα και χθες με αναψε τρελα που λεγαμε τι θα σ κανω τι θα μ κανεις και τετοια... μεσα μου εχω μπερδευτει αλλα ξερω οτι δν ειμαι... εσεις τι λετε;; να σειμιωσω οτι πριν γραψω τραβηξα μια στο xnxx.com τρελη κα*λα η κοπελα...

αν μπορειτε βοηθηστε με γιατι εχω τρελαθει δεν ξερετε ποσο δυσκολο ειναι να νιωθεις αλλα να εχεις κανει και περισσοτερο να νιωθεις ''μαγαρισμενος΄'' ανοιγμενος'' δεν ξερω πως να το πω...

Η καθε γνωμη ειναι αρρεστη και σας ευχαριστω παρα πολυ καί μονο που δωσατε χρονο και το διαβασατε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88853 από Play_Game στις 10 Νοεμβρίου 2011, 5:07μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Πλζ πειτε μου τι να κανω η καποιες γνωμες ρε παιδια γιατι τα χω παιξει....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88854 από spacemonkey στις 10 Νοεμβρίου 2011, 5:14μμ

spacemonkey

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/11/2011
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Είσαι straight. Αλλά έκανες πολλές μ@λ@κίες μικρός και καλύτερα μην το ψάξεις άλλο γιατί μπορεί στο τέλος να κάνεις χοντρή μ@λ@κία και να το μετανιώσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #88855 από tasos41997 στις 10 Νοεμβρίου 2011, 5:22μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μια χαρα straight εισαι φιλε ...

Ηρεμησε

Ολα πανε ρολοι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88856 από Play_Game στις 10 Νοεμβρίου 2011, 5:26μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
ευχαριστω ρε παιδια αλαλ δεν ξερετε τι ειναι να σκεφτεσαι οτι τον εβαλες τον σομιε .. και το θεμα εναι δεν ξερω αν μπεικε και στεναχωριεμαι αδικα χαχα.. αυτο το θεμα μπορεις να θεωρηθει ψυχολογικα εφηβικο και επιδει σε 9 μερες μπαινω στα 18;;;

Και αλλες γνωμες σας παρακαλω αν εχετε την καλοσυνη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88861 από death στις 10 Νοεμβρίου 2011, 6:12μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
κοιταξε... μπορει οντως να μπηκε οπως λες, αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι. το θεμα ειναι τωρα πιο φυλλο σε ελκυει κ τι θα κανεις απο εδω κ περα στην ζωη σου. μην σκευτεσαι συνεχεια το παρελθον, οτι εγινε εγινε κ υπαρχει ενα μελλον μπροστα σου που θα εξεληχθει οπως το οδηγησεις ΕΣΥ! εχω κ εγω εναν φιλο που εκανε περισσοτερα πραγματα με αγορια της ηλικιας του κ σχεσεις με κοριτσια κ τελικα ερωτευτικε ενα αγορι το κανανε κ κατεληξε οτι ειναι gay. θα μπορουσε καλιστα να ξανα κανει κατι με ενα κοριτσι να το κανει με το κοριτσι κ να γινει straight. ειναι λεπτο το θεμα κ καθαρα επιλογη που θα κανεις εσυ ο ιδιος.
ελπιζω να σε βοηθησα εστω λιγο...... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88862 από Play_Game στις 10 Νοεμβρίου 2011, 6:19μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Κοιτα φιλε μου μαρεσουνε φυσικα τα κοριτσια... αλλα η σκεψεις απο το παρελθον με τρελενουν οτι ας πουμε ισως τον εβαλα οποτε εχω μαγαριστει εχω ανοιχτη και τετοια... τα χω παιξει ρε παιδες.. εδω σκεφτεικα να κανω υπνοτισμο μονο και μονο γι αυτο.. μου εχει γινει εμμονη ιδεα... πριν λιγο καιρο ουτε καν το θυμομουν.. τωρα παρουσιαστηκε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88865 από ONeos στις 10 Νοεμβρίου 2011, 6:29μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έλα σιγά και εμάς μας έχει ανοίξει απο τα υπόθετα .. Το θέμα είναι απο εδώ και πέρα .. Εξάλου τότε ήσουν μικρός :P!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88866 από Play_Game στις 10 Νοεμβρίου 2011, 6:36μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Φιλαρακι θελω οικογενεια παιδια γυναικα... αλλα ξερεις οι σκεψεις σε τρελενουν.. να σημειωσω οτι ειμαι παριενος οποτε δεν το χω δοκιμασει το μου**κι... :p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88870 από Nikos349 στις 10 Νοεμβρίου 2011, 6:51μμ

Nikos349

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/11/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Play_Game Επειδή αντιμετωπίζω κ εγω πάνω κάτω ιδια προβλήματα
( και χειρότερα θα λεγα ) μπορώ να πω πως δεν βγάζω άκρη! Εύχομαι τουλάχιστον εσυ να βγάλεις! Να βρεις ενα τρόπο συντομα και προχωρησεις μπροστα! Ελπίζω να κλεισεις τα 18 και συνειδητοποιήσεις οτι είσαι οκ και να ξεκάθαρισει ολο αυτο μεσα στο μυαλο σου! έγω προσωπικά δεν μπορώ να σου πω περισσοτερα μιας και βρίσκομαι σε χειρότερη φάση απο σενα! Ειλικρινα φίλε μακαρι να βγάλεις ενα αποτελεσμα, διοτι ξέρω πως είναι ασχημο ολο αυτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login