Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Πέρνα καλά τώρα που είσαι ακόμα γέρος.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Πετσακι ΒΟΗΘΕΙΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89210 από HiddenBoy στις 15 Νοεμβρίου 2011, 7:26μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
παιδια συγνωμη αλλα χρειαζομαι επιγον βοηθεια ειμουν βολτα με τους φιλους μου και οταν γυρισα σπιτι ηθελα να κατουρισω ανοιγω το βρακυ μου και το πεος μου ηταν τουλαχιστον 2 εκατωστα χωρις στηση βεβαια και ειχε μαζευτι ολο το πετσακι πανω και το τραβαγα για να βγαλω το κεφαλακι και δεν μπορουσα και ποναγε μετα απο προσπαθιες τελικα το εβγαλα και τωρα ειναι ενταξει αλλα το κεφαλακη οταν το βγαζω ειναι μικρο αδυνατο ΦΟΒΑΜΑΙ μη το ξαναπαθω τι μπορει νατανε?

Παιδια να τονισω οτι το λαστιχακι που ειναι αναμεσα στο πεος και στο πετσακι φενοτανε απο την πισω πλευρα ηταν ευθυγραμισμενο πανω στο πετσακι οπου ειχε μαυρισει κιολας λογο οτι ειχε μαζευτι ολο το δερμα εκει... ΚΑΠΟΙΟΣ να βοηθηση μηπως χρειαζομαι χειρουργειο? μηπως εχω φιμωση? Παλια κατεβαζα το πετσακι καβλωνε τραβαγα ολα καλα γιατι να το παθω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89252 από Αντωνης στις 16 Νοεμβρίου 2011, 3:00πμ

Αντωνης

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2011
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
μπορεις να πας σε ουρολογο να το δεις δεν ξερω αν καποιος εχει να σου πει τπτ αλλο αλλα μην φοβασαι η ντρεπεσαι να πας σε γιατρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89275 από ONeos στις 16 Νοεμβρίου 2011, 3:24μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Βασικά ξέρεις τι πρέπει να ήταν ? Απλά είχε γυρίσει και είχε κολήσει πάνω στην βάλανο (το πετσάκι) , κι γι αυτό πουνούσες .. Ίσως αυτό έγινε διότι κάνει κρύο έξω (:P) , μίκραινε το πεο , και όλο αυτό το δέρμα δεν είχε που να πάει . Οπότε έχοντας αρχή το τέλος της βάλανου (κάτω κάτω) και τέλος την αρχή (ουρήθρα) . Είναι η μόνο εξήγηση που μπορώ να δώσω γιατί το έχω πάθει και εγώ , κι απο ότι κατάλαβα ήταν απο αυτό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89276 από HiddenBoy στις 16 Νοεμβρίου 2011, 3:25μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Ναι εκανε κρυο εξω και λογο οτι ειμουν πανω στο μηχανακη εμπενε κρυο τωρα που το λες στεκη αλλα τραβα το πετσακι και δεν τραβιοτανε για να ερφανιστη το κεφαλακη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login