Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σε περίπτωση φωτιάς μη χρησιμοποιείτε ασανσέρ. Απλά πηδήξτε!
Κυριακή, 5 Μαΐου

στοματικο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89251 από Αντωνης στις 16 Νοεμβρίου 2011, 2:53πμ

Αντωνης

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2011
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
Ειναι επικυνδηνο χωρις προφλαξη ??? το να καταπινει η κοπελα συχνα κανει καλο η κακο ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89281 από tasos41997 στις 16 Νοεμβρίου 2011, 4:59μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Αντωνης@16 Νοεμβρίου 2011)
Ειναι επικυνδηνο χωρις προφλαξη ??? το να καταπινει η κοπελα συχνα κανει καλο η κακο ?


Να το καταπινει δεν ειναι καθολου καλο διοτι το σπερμα δεν ειναι και τοσο καλο για τον οργανισμο

Και ισως περιεχει διαφορα μικροβια.

Χωρις προφιλακτικο αν δεν τα καταπιει δεν νομιζω να υπαρχει κανενα προβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #89282 από aswtos στις 16 Νοεμβρίου 2011, 5:15μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γενικα ο ελευθερος στοματικος ερωτας με πολλους συντροφους κατα τη διαρκεια της ζωης ενος ατομου θεωρειται υπευθυνος συμφωνα με τελευταιες ερευνες για την εμφανιση καρκινου του στοματος και του φαρυγγα. οσον αφορα το σπερμα η συσταση του δεν περιεχει κατι το βλαβερο για ενα ατομο αλλα παραλληλα μπορει να μεταφερει και διαφορες ασθενειες. αναμεσα σε δυο μονιμους και υγιεις εραστες μαλλον δεν αποτελει ιδιαιτερο προβλημα η συχνη καταποση του σπερματος αλλα καλο ειναι να μην γινεται στο πλαισια μιας επιπολαιης σχεσης. επομενως στοματικο σεξ χωρις προφυλακτικο ειναι καλυτερο να γινεται οταν ο ενας συντροφος ειναι σιγουρος για τον αλλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89416 από Αντωνης στις 18 Νοεμβρίου 2011, 3:49πμ

Αντωνης

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2011
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
εγω τα εχω με μια κοπελα 2 χρονια και κανουμε παντα σεξ με προφυλακτικο αλλα στο στματικο καταπινει παντα !! ειναι καθαρη κοπελα και εγω επισης καθαρος . δεν υπαρχει καποιο προβλημα δηλαδη στην περιπτωση μας ασωτε ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login