Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η καλύτερη συμπίεση αρχείων: DEL *.* - 100% συμπίεση
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Σχολείο-στύση-πρόβλημα :S

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89528 από Vasilis_97 στις 20 Νοεμβρίου 2011, 8:32μμ

Vasilis_97

Εικονίδιο
μέλος από: 20/11/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας,είμαι νέο μέλος και με λένε Βασίλη.Έχω ένα πρόβλημα,δηλαδή ένα μικρό πρόβλημα... καταρχήν είμαι 14
1.Το πέος μου σε στύση είναι 12cm και νιώθω άβολα μ'αυτό.
2.Στο σχολείο συνέχεια όποτε έχουμε ιστορία μου σηκώνεται και φοβάμαι μην το δει κανένας συμμαθητής μου. :S
3.Κάθε πρωί μου είναι σηκωμένη όποτε ξυπνάω και φοβάμαι μην με δει κανένας γονιός.Είναι φυσιολογικό να ναι κάθε πρωί???
4.Πολλά παιδιά στο σχολείο γελάνε γιατί ακούω "περίεργη" μουσική(το ξέρω ότι δεν είναι σε αυτό το θέμα αλλά είπα να μην ανοίγω νέο θέμα για ενα ερώτημα).Η μουσική που ακούω είναι beethoven,mozart κ.α.Τόσο κακό είναι??
Παρακαλώ απαντήστε ειδικά στα 1α ερωτήματα.Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89539 από TRaF στις 20 Νοεμβρίου 2011, 10:32μμ

TRaF

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2010
μηνύματα: 169 αποδεκτές 0
αα οσο αφορα το θεμα της μουσικης ειναι μια χαρα και εγω ακουω τετοια τραγουδια και ισα ισα τα λατρευω και τους επηρεαζω.... οσο αφορα τη στυση το πρωι ναι νομιζω πως ειναι απολυτα φυσιολογικο.. νομιζω ακομα πως σε ολα τα αγορια κατα τη διαρκεια της ημερας εχουν καποιες ορεξεις ειτε στο σχολειο ειτε αλλου... Μην ανησυχεις ολα πανε ρολοι!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89542 από tekila13 στις 20 Νοεμβρίου 2011, 11:37μμ

tekila13

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Εγω ειμαι 15 και νομιζω οτι ο καθενας μπορει να ακουει οτι μουσικη θελει.Ας τους αλλους να λενε,αυτα τα τραγουδια [μελοδιες καλυτερα] αποτελουν εμπνευση για εκατομυρια ανθρωπους ανα το κοσμο.Οι συμμαθητες σου ειναι φελοι που δεν μπορουν να καταλαβουν την αξια της μουσικης και σε κοροιδευουν.Δικη μου συμβουλη ειναι να μην δινεις σημασια σε κανεναν [ειδικα αν δεν τον εκτιμας] και να κανεις οτι πιστευεις εσυ πως ειναι καλυτερο για σενα.Στα αλλα θεματα με καλυψε το παιδι πιο πριν και δεν εχω κατι να προσθεσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login