Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στο χωριό μου έχουμε τόσα λίγα τηλέφωνα που και λάθος να πάρεις βγαίνει κάποιος γνωστός που σου λέει το σωστό.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Δεν ειναι παρθενα!!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89829 από Νίκος-Ρόδος στις 26 Νοεμβρίου 2011, 7:24μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Γεια σας...
Λοιπον η κοπελα μου την οποια θελω πολυ και εκεινη επισης, εχει οτι ψαχνω, ειναι ομορφη, ειναι εξυπνη, ξερει να φερεται ΑΛΛΑ...
μου αποκαλυψε οτι δεν ειναι παρθενα οπως νομιζα αλλα με τον πρωην της το ειχε κανει
Επεσα απο τα συννεφα και αντεδρασα λιγο περιεργα και το καταλαβε και απο εκεινη την στιγμη δεν ειμαστε οπως πριν τουλαχιστον οσον αφορα εμενα...
Αυτο που θελω να ρωτησω και τα αγορια και τα κοριτσια της παρεας ειναι μηπως ειμαι λιγο υπερβολικος και δεν θα επρεπε να δωσω τοσο μεγαλη σημασια??

προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #89830 από Doctoras στις 26 Νοεμβρίου 2011, 8:04μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ναι είσαι πολύ υπερβολικός. Ειδικά στις μέρες μας είναι συχνό το φαινόμενο μια κοπέλα από πολύ μικρή να μην είναι παρθένα.Ε ωραία δεν είναι και τι έγινε?
Είδες στο αποκάλυψε και από μόνη της που σημαίνει ότι την ενδιαφέρει η γνώμη σου.Και στο κάτω κάτω θα έπρεπε να μην νιώσεις κάπως και αντίθετα να εκτιμήσεις την ειλικρίνεια της.Μπορεί ο καθένας μας να φερθεί σε κάποια σαν να είναι η πρώτη της φορά.Αρκεί να βάλεις στο ερωτικό κομμάτι και συναίσθημα.Goodluck από μένα και αν θες την γνώμη μου φιλαράκο....μην κολλάς σε λεπτομέρειες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89831 από Νίκος-Ρόδος στις 26 Νοεμβρίου 2011, 8:24μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Ναι εχεις δικιο αλλα οσο σκεφτομαι οτι την αγγιζε ενας αλλος τρελενομαι...δεν ξερω τι να κανω δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89832 από HiddenBoy στις 26 Νοεμβρίου 2011, 8:53μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Αυτο που εχεις ειναι ζηλια επειδι την ξεπαρθενιασε ενας αλλος... Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να το χονεψεις οτι την αγγιξε λοιπον και εφοσον τωρα εχει δοθει σε σενα η ευκερια να την αγγιξεις καντο και μην τα σκεφτεσε αυτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89834 από soussami στις 26 Νοεμβρίου 2011, 9:17μμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά αποφασίστε...θέλετε έμπειρη ή παρθένα??Να ξέρουμε και εμείς δηλαδή...Και επειδή δεν είναι παρθένα??Δηλαδή αν είσαι 25 και γνωρίσεις μία κοπέλα 25άρα,την ερωτευτείς θα θέλεις να είναι παρθένα?Είσαι υπερβολικός...σημασία έχει ότι είναι μαζί σου,ζήσε όπως θέλεις και μην κολλάς σε ασήμαντες λεπτομέρεις...αν είναι καλή κοπέλα μην κολλάς!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89835 από Νίκος-Ρόδος στις 26 Νοεμβρίου 2011, 9:25μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
-Hiddenboy το θετεις πολυ ωμα...θελω να πιστευω πως αυτο που νιωθω δεν ειναι τοσο εγωιστικο και δεν το κανω επειδη ειμαι μαλακας...απλα την θελω πολυ...σταματηστε να αντιμετωπιζετε τα πραγματα τοσο σαρκικα...οπως λεει και ο doctoras στο ερωτικο κομματι υπαρχει και το συναισθημα
-soussami εχεις δικιο ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89836 από HiddenBoy στις 26 Νοεμβρίου 2011, 9:35μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Συναισθημα να υππαρχει ετσι οπως το θετεις αλλα τωρα το να σε πειραζει που την εχει αγγιξει αλλος ενταξει μεν απο την μια σκεφτεσε "Α ποσο πολη την θελει" απο την αλλη ομως ειναι και λιγο ελεηνο... Το μονο που εχεις να κανει ειναι να καθησης μαζι της και να τα βρειτε αφου την θες και σε θελει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89901 από MeLeneGiwrgo στις 27 Νοεμβρίου 2011, 5:32μμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Φίλε το τι έκανε πριν από σένα δν πρέπει να σε απασχολέι τόσο πολύ....Άλλες τα κάνουν αυτά κατά τη διάρκεια σχέσεων,πάλι καλά να λες.Από τη στιγμή που σου το πε η ίδια αραξε και μην ανησυχείς τόσο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89931 από nikos995 στις 27 Νοεμβρίου 2011, 9:08μμ

nikos995

Εικονίδιο
μέλος από: 9/10/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
γλυτωσες και την ολη διαδικασια να την ξεπαρθενιασεις....σκεψου το και ετσι.!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89942 από Dorina στις 27 Νοεμβρίου 2011, 10:36μμ

Dorina

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Αυτή την απορία θα μου τη λύσει κανείς.. γιατί ξενερώνεται αν δεν είναι η κοπέλα παρθένα.. ή αν δε ματώσει την πρώτη φορα.. σιγά δηλαδή.. ίσα ίσα αν δεν είναι θα ξέρει και τι να κάνει και πως να στο κάνει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login