Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλα τα κουτιά είναι ενδιαφέροντα. Μέχρι ν' ανοίξουν.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Να την ρωτησω ?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89887 από Tralala στις 27 Νοεμβρίου 2011, 3:08μμ

Tralala

μέλος από: 24/8/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Χαε παιδια!
Εδω και κατι βδομαδες εχω ΚΑΨΟΥΡΕΥΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ μια κοπελα της ηλικιας μου..(17 χρονων..)Εχω τρελαθει μαζι της..Μου δειχνει φιλικη μαζι μου καρδουλες και χιλια δυο.Στους αλλους φιλους της επισης μιλαει πολυ γλυκα σαν να μιλαγε ενα κοριτσι στο αγορι της(εννοειτε χωρις προστυχες λεξεις)και πραγμα που το κανει και σε εμενα,απλως λιγο περισσοτερο απο τους αλλους.Το μεγαλο προβλημα ειναι οτι τα εχει με εναν μεγαλυτερο:/..Το ερωτημα μου ειναι τι θα επρεπε να κανω..Να την ρωτησω και ας φαω και ακυρο ή να περιμενω να χωρισει..Εν μερη εχουν πολλους καβγαδες για 17χρονο ζευγαρι.
Δεν ξερω,εγω σκεφτομαι να την ρωτησω αμα θελει να τα φτιαξει μαζι μου και στην τελικη αμα μου πει οχι θα συνεχισω το διαβασμα το οποιο εχω ψιλοπαρατησει για αυτην..
Οποιος εχει απορια ή κατι παρομοιο ας ρωτησει..Θελω να ακουσω γνωμες:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89893 από Aitherovamwn στις 27 Νοεμβρίου 2011, 4:47μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
να περιμενεις να χωρισει..ειναι η μεγαλυτερη πουστια που μπορεις να κανεις σε αγορι να πας να την πεσεις στην γκομενα του
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89894 από partblah1990 στις 27 Νοεμβρίου 2011, 4:53μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Να πας να βρεις άλλη το συντομότερο δυνατό ... αυτή σε βλέπει σαν φιλενάδα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89898 από Tralala στις 27 Νοεμβρίου 2011, 4:59μμ

Tralala

μέλος από: 24/8/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καταλαβαινω οτι ειναι πουστια αμα την ρωτησω αλλα το θεμα ειναι οτι αυτος της φωναζει χωρις λογο πολλες φορες..Και πιστευω επειδη μαλλον ειναι ο πρωτος της φοβαται να τον χωρισει..


Δεν με βλεπει σαν φιλεναδα..Ειμαι κατι περισσοτερο για αυτην.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #89899 από asap στις 27 Νοεμβρίου 2011, 5:06μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε εχω πεσει σε τετοια περιπτωση... κοπελα που παιζει την ναζιαρα στον καθενα(το καταλαβαινεις μετα απο καιρο) και σε κανει να νομιζεις οτι σε γουσταρει ή κατι τετοιο... οσες κινησεις και να εκανα για "σχεση" ειχαν αποτυχια σε σημειο να μην μιλαμε καθολου γιατι αυτη νομιζε οτι απλα ειμαστε ΦΙΛΟΙ... πλεον τρωει τετοιο γραψιμο σε σημειο να αμφισβητω την υπαρξη της.. :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89903 από Tralala στις 27 Νοεμβρίου 2011, 5:38μμ

Tralala

μέλος από: 24/8/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ακριβως η ιδια περιπτωση...
Δεν ξερω ειμαι τριτη λυκειου..Μου εχει παρει το μυαλο και δεν ξερω τι να κανω..Ο μονος λογος που βιαζομαι να την ρωτησω αμα θελει τιποτα μαζι μου ειναι γιατι σε περιπτωση που μου πει οχι δεν θα εχω εννοειες για αυτην πλεον και θα συνεχισει η ζωη μου (ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΩ ΔΙΑΒΑΣΜΑ) :D .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89908 από asap στις 27 Νοεμβρίου 2011, 5:54μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
αμα σε κανει να αισθανθείς καλυτερα πανε και μιλα της...αλλα απο την ωρα που εχει ηδη σχεση, λιγο δυσκολο να ψαχνετε και για αλλον...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89909 από Tralala στις 27 Νοεμβρίου 2011, 6:00μμ

Tralala

μέλος από: 24/8/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι οτι πιστευω οτι δεν την ικανοποιει η σχεση της και ο κολλητος της το ιδιο μου εχει πει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89910 από asap στις 27 Νοεμβρίου 2011, 6:04μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
ειναι παραξενες οι γκομενες φιλε...!! εχω δει πολυ χειροτερα απο το να καθεται και να τα ακουει(βρισιες κλπ), και αυτες εκει γουσταρουν...

ισως μεσα στη συζητηση που μπορει να εχετε να την πεταξεις κατι του στυλ "τα εννοεις αυτα?" αμα σου λεει γλυκολογα ή κανει διαφορες κινησεις. απο την εκφραση της θα καταλαβεις τι παιζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89912 από aswtos στις 27 Νοεμβρίου 2011, 6:08μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
αν σου πει οχι φιλε μου δεν θα εχεις παλι ορεξη για διαβασμα γιατι θα συνεχισεις να την σκεφτεσαι! αυτο στο υπογραφω! μην ψαχνεις να βρεις δικαιολογιες στον εαυτο σου. και θα σου πω και το αλλο. ακομη και αν με καποιον τροπο τελικα τα φτιαξετε μετα τι θα κανεις; θα εχεις ορεξη για διαβασμα; δεν το νομιζω! ειδικα με τον τροπο που συνηθιζει να συμπεριφερεται η συγκεκρημενη κοπελα θα εισαι συνεχεια με την αγωνια και τα μυαλα σου θα ειναι σε οτιδηποτε αλλο εκτος απο το διαβασμα ειτε απο τον ερωτα ειτε απο την αγωνια σου και τη ζηλια σου. η γνωμη μου ειναι να φροντισεις να ξεκολλησεις μαζι της οσο ειναι ακομη νωρις και δεν εχεις ξεχασει τελειως την μπαλα με τα μαθηματα! δες την ολη υποθεση μαζι της στο πιο χαλαρο. αν τυχον προκυψει κατι στο μελλον το κυνηγας αλλα αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει λογος να κανεις τιποτα απο τη στιγμη ειδικα που εχει και σχεση. μην δημιουργεις με το μυαλο σου σεναρια πως δεν περναει καλα στη σχεση της και γι αυτο αν της τα ζητησεις θα εχεις ελπιδες ή πως γι αυτο τον λογο θα θελει να χωρισει. για να παραμενει στη σχεση σημαινει πως κατι βρισκει στον αλλο το οποιο εσενα δεν χρειαζεται να σε απασχολει και περισσοτερο. εσυ συγκεντρωσου οσο μπορεις στα μαθηματα σου, κανε την παρεα σου στο χαλαρο με αυτη και μην φοβασαι ακομη και να φλερταρεις λιγο ή να ριξεις και κανενα χουφτωματακι. απο οσα μας λες δεν νομιζω και να πειραχθει ιδιαιτερα. να εισαι χαλαρος και να δεις που στο μελλον κατι μπορει να γινει σε καμια πενθημερη ή σε κατι πιο χαλαρο. περισσοτερη σημασια σου δειχνει γιατι εχει καταλαβει πως εισαι καψουρεμενος και της αρεσει να νιωθει πως περναει η μπογια της σε πολλους. αν σταματησεις να το παιζεις ο φιλος που την νοιαζεται και εισαι λιγο πιο χαλαρος μπορει να ασχοληθει και εντονοτερα μαζι σου για να τραβηξει ξανα την προσοχη σου. οσο της δινεις οσα θελει απο σενα δεν εχει λογο να αφησει το αγορι της αφου εχει και εκεινον και παραλληλα εσενα σαν καβατζα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login