Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν πεις σε κάποιον ότι υπάρχουν 300 δισεκατομμύρια αστέρια θα σε πιστέψει. Αν του πεις ότι μόλις έστρωσες το τσιμέντο, θα πατήσει για να βεβαιωθεί!
Κυριακή, 28 Απριλίου

Φοβος να εγινε το κακο ( Νεο)

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89947 από lakis1 στις 27 Νοεμβρίου 2011, 11:19μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
παιδια για και παλι....οπως ειπα και ακομη μια φορα... χτες μπηκα για λιγο στην κοπελα μου..δλδ μπηκα για 6-8 δευτερολεπτα...αυτο αυτη ειχε μονο αυτα που βγαζουν ολες στισ γονιμες μερες τπτ αλλο...λετε να εγινε το κακο? εγω δεν εχυσα γτ θα το καταλαβαινα ...σμρ μ ειπε οτι ποναει πρως την κοιλια αλλα δεν ειναι πονος περιοδου..φοβαμαι ...ΔΕΝ ΕΧΥΣΑ ΜΕΣΑ!!!!! ΔΕΝ ΕΧΥΣΑ ΚΑΝ!! ΤΟ ΕΛΕΝΞΑ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟΙΠΟΤΑ? ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ! απαντιστε μου παιδια οσο ποιο συντομα γινεται.! σας παρακαλω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89948 από rapstain στις 27 Νοεμβρίου 2011, 11:23μμ

rapstain

Εικονίδιο
μέλος από: 27/9/2011
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
δεν νομιζω να ειναι εγγυος πιστευω πως οι πονοι ειναι ψυχοσωματικοι απο το αγχος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89949 από lakis1 στις 27 Νοεμβρίου 2011, 11:33μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
κ εγω αυτο νομιζω..γιατι με 6 δευτερολεπτα τι να γινει ..δεν τελειωσα καν!!!!ουτε μετα ουτε πριν!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89953 από ptheolo στις 27 Νοεμβρίου 2011, 11:56μμ

ptheolo

μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 260 αποδεκτές 0
ρε φιλε να σου πω αν δεν γ@μ@ς τι μπαινεις μεσα? καντο μια φορα με προφυλακτικο η εκεινη με αντισυλλυπτικα και αυτο... μπαινεις λιγο λιγο και εσυ και χωρις προφυλακτικο
επεισης μπορει και απο τα προσπερματικα να μεινει εγκυος αλλα αυτο ειναι 1 στο εκατομμυριο αλλα εχε το στο στο νου σου


Φιλικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89954 από lakis1 στις 27 Νοεμβρίου 2011, 11:59μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
δηλαδη θα γονιμοποιηθουν μονα τους τα ωαρια? xD αφου δεν εβγαλα ουτε προσπερματικα ουτε τοιποτα τοιποτα ομως!!! μα σε 6 δευτερολεπτα θα γινει η δουλια ? αλλοι παλευουν μισαορα!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #89955 από aswtos στις 28 Νοεμβρίου 2011, 12:03πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ο πονος που περιγραφει η κοπελα σου δεν εχει καμια σχεση με πιθανη εγκυμοσυνη. η εγκυμοσυνη δεν εχει τετοια συμπτωματα ειδικα αν μιλαμε κιολας για την πρωτη μερα της. ολα αυτα που σου λεει μπορει να προκαλουνται ειτε απο την αγωνια της ειτε να ειναι καποιο αλλο αιτιο, να κρυωσε, να εχει καποιο κολικό ή κατι τετοιο. δεν υπαρχει λογος να ανυσηχητε τοσο πολυ για πιθανη εγκυμοσυνη ετσι οπως εγιναν τα πραγματα! μοιαζει απιθανο να συνεβη κατι τετοιο! σκεψου πως υπαρχουν ζευγαρια που προσπαθουν μηνες και χρονια και δεν μπορουν να πιασουν παιδι και εσεις θα το πετυχετε με την πρωτη; δεν μπορει να συμβει αυτο! για να υπαρξει πιθανοτητα εγκυμοσυνης πρεπει να εισελθει σπερμα στον κολπο της γυναικας και αυτη να ειναι σε γονιμες μερες. εσυ δεν εκσπερματωσες στον κολπο της και η επαφη σας ηταν για ελαχιστο χρονικο διαστημα οποτε οι πιθανοτητες αγγιζουν το μηδεν. ειδικα αν δεν ειχε προηγηθει στο προηγουμενο πολυ συντομο χρονικο διαστημα καποια αλλη εκσπερματωση ελαχιστοποιουνται οι πιθανοτητες και απο τα προσπερματικα που μπορει να ειχες στο πεος σου. ηρεμησε και εσυ και η κοπελα σου γιατι με το αγχος δεν κερδιζετε τιποτα. αντιθετα μπορει να σας γεννησει ακομη μεγαλυτερες ανησυχιες γιατι μπορει να προκαλεσει καθυστερηση στην περιοδο της κοπελας σου. απο εκει και υστερα αφου βλεπεις πως εχεις μπει με την κοπελα σου σε μια διαδικασια ολοκληρωσης της σχεσης σας σιγα σιγα, καλο θα ηταν να εχεις οταν βγαινετε μαζι σου κανενα προφυλακτικο για να αποφυγεις αναλογες καταστασεις στο μελλον. ηρεμησε πρωτα εσυ και προσπαθησε να σταθεις και να ηρεμησεις την κοπελα σου. αν την βλεπεις να συνεχιζει να ανησυχει για πανω απο μια βδομαδα πηγαινε παρε της και ενα τεστ εγκυμοσυνης για να δει πως δεν ειναι εγκυος και να ηρεμησει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89957 από lakis1 στις 28 Νοεμβρίου 2011, 12:13πμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
φιλε ναι εχεις δικαιο αδικα φοβαμαι..και εκεινη την μερα ειχα αυνανιστει το πρωι μετα κατουρισα 2-3- φορεσ εκανα μπανιο ξανακατουρισα...και ειμουν στεγνοτατος παντα...τεστ εγγυμωσυνης ποσο κανει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89958 από aswtos στις 28 Νοεμβρίου 2011, 12:19πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
οποτε αποκλειεται και η οποια πιθανοτητα με τα προσπερματικα. ενας λογος παραπανω για να ηρεμησεις. τα τεστ εγκυμοσυνης εχουν διαφορες τιμες αναλογα με τη μαρκα και το ποσα τεστ εχει η συσκευασια. παντως γενικα απο οσο ξερω κυμαινονται απο 8 εως 15 ευρω περιπου. πρεπει να εχει περασει μια βδομαδα με 10 μερες ομως απο την επαφη για να εχει εγκυρα αποτελεσματα. τωρα και να το κανει δεν βρισκεις κατι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89959 από lakis1 στις 28 Νοεμβρίου 2011, 12:22πμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
αλλα τσαμπα θα το παρω ε? αφου τοιποτα δεν εγινε ...ο μονος λογος θα ειναι για να την κανω να ηρεμισει γτ εγω ηρεμισα αρκετα! οποτε δεν υπαρχει φοβος ΜΕ ΤΟΙΠΟΤΑ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89961 από MeLeneGiwrgo στις 28 Νοεμβρίου 2011, 12:30πμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Να ρωτήσω κάτι εγώ,η κοπέλα σου είχε άλλη επαφή στο απρελθόν ή όχι ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login